Kuaförun yaptığı (resimli)

Gecmiis olsun evde kendiniz boyasaniz bu kadar kotu olamazdi bu nedir yazik gunah.aman duzelttirmeyin sac daha da yanar paranizin iadesini isteyin daha da onunden geçmeyin

akıllıymıssın maşallah ben de ilk defa 19 yaşında üniversiteyi kazandığım şehirde saçıma bir röfle yaptırayım dedim öğrenciyiz tabi para da yok büyük cahil cesaretimle mahalle arasında 3.sınıf bir kuaföre girdiimm yazarken bile hayret ediyorum bu ne cesaret diye hem de röfle yani neyse girdim oturdum saç aralarını sarıya boyadılar sonrda da oreal işlemine geçtiler ama saç diplerimi de masaj yapa yapa orelalle karıstırdılar yarım saat beklerken benim saç dipleri yanmaya iğne batar gibi batmaya başladı dedim niye böyle ha şey normal o ya dediler saçımı bir yıkadılar saçım bildiğiniz hardal sarısı ile civcic sarısının arasında bir renk oldu ordakilerde sasırdılar ilk basta ama bozuntuya vermeden aa çok güzel oldu çok güzel oldu diye beni ikna etmeye calıştılar neyse ben eve döndüm tabi kimse beğenmedi herkes iğrenç olmuş dedi ki çok haklılardı ama saçlarım sadece kötü bir renk olsa yine iyi saç derim komple yandı doktora gittim doktu bile tepemden fotoğrf çekti gösterdi kıpkırmızı olmuş derim kafam kelleşti annem arkamdan saç topluyordu resmen yani şikayetçi olsaydım o dükkan kapanır dahada kuaförlük yapamazlardı o derece velhasılkelam baya tedavi falan gördüm derken aradan 11 sene geçti ve benim saçlarım hala röfle öncesi saçlarım gibi değil yine bir tık düzeldi dökülmeyi yavaşlattım ama o eski hacminden eser yok artık gözünüzü seveyim bir de benim gibi sarısın ince telliyseniz röfle ombre gibi işlemleri paraya kıyıp 1.sınıf hakkında güzel yorum yapılan kuaförlere gidin ara mahalleden iyi röfle çıkmıyor çıksaydı zaten o müşteriyi kendine çeker para kazanır daha iyi bir yerde dükkan açardı

Sizin yerinizde olsam iki fotonun ciktisini alip giderim yanima once güzel güzel konusurum baktin sorun çıkarıyorlar once sosyal medyada koyarim sonra da butun mahalleye asarim altina da adinizi yazarim bi daha size kimse boyaya gelmez diin

Bence de düzelttirmeyin belli ki acemiler yakarlar saçınızı para iadesi isteyin.

Valla canim bende ayni sekilde 4 sene kuafire sac boyatmadim çocuktan sonra bi degisiklik olsun diye gittim ombre yaptırmaya. Kahverengi sacimi açtılar koyu sari alakasiz bir sacla yolladilar beni.saclar yandi gibi oldu belimdeki saclari 3 4 parmak kestirdim.berbat bir koyu sari ombre ile alakasi yoktu. Daha iyi bir kuaföre gittim ama agdaya gidiyodum orya.sacimi.gorunxce bu sacla nasil dolasiyorsun dedi. Zoruma gitti. Duzeltmek istediler tamam dedim.Aldi sacim a acici uyguladi sonra guzel bir ombre yaptı ama saclar lastik.gibi.ve uclari hep yandi 2 kez acildigi icin. Tekrar kestirdim.su an omzumda ve cok döküldü .surekli.bakim yapıyorum psikolojim.bozuldu.keske ellemeseydim.diyorum....esim hic istememeisti değiştirmemi aptalligima doymayayim. Yani bence bi islem daha yaptırma sacina. Mahvetme. Git eski rengine dön o kuaförunde burnundan getir.

Hayaller hayatlar gibi olmuş
Saçınızın yıpranmayacağına emin olan güvenilir bi kuaför güzelleştirebilir mahvolmuş sayılmazsınız ama haklısınız can sıkıcı

yazıklar olsun fotoğrafı görünce beynimden vuruldum bu kuaförden cıkmış bir görüntüden inanılmaz uzakta... çok üzücü bunu yaşamnız yurt dışında bu tarz işlemler için müşterileri çok iyi koruyan yasalar var.. ama ne yazıkki sadece türkiyede yok.

Gerçekten kötü olmuş hakkınızı arayın. İşi bilmiyorlarsa yapmasınlar , insanlar bir şekilde para ayırıp kuaföre gidiyor güzel goruneyim diye çıkan sonuca bak. Bilmeyen yapmasın yahu, yazık günah verilen paraya.

Buda tipik kuaför yalani heralde dediginiz gibi muhteşem oldu havasina sokuyorlar sizi.
Birde konuşturmuyorlar bile yok cok güzel bak ben kuaförüm havasinda.
Esine hirslanmistim sanırım adam kolumuzdan tuttu kapinin önüne firlatti bildiginiz.
Onun hirsiyla ugrastim sanırım :))

iyiki yapmışşınız şimdiki aklımla ağzına ederdim onlarında işte yaş 19 daha yeni çıkmışım ana kucağından ilk kuaför tecrübelerim bi de bende kötü kuaför hikayesi o kadar çok ki artık saçımı sadece kestirmek( o da 7 ayda bir) bir de fön yaptırmak için gidiyorum onun dışında kaşımı bile kendim alıyorum

Şöyle 30liralık bir mucize varken kuaförlere 250 tl falan vermek nedir? Gratiste var. Eki Görüntüle 2206414 Siyah saçlarımı doğal kumrala çevirdi özelden saçlarımın fotosunu isteyenlere de atarım
Bana da atar mısınız çok merak ettim. Benim saçlarım simsiyah olur mu acaba? Bı değişiklik yapmak istiyorum ama kuaförlere de güvenip emanet edemiyorum kendimi:)

Ne güzel anlatmışsın arkadaşım, ben de böyle mahalle arası bir kuaföre kaşlarımı aldırmaya gittim, ertesi gün iş mülakatım vardı, nasıl öyle bi hata yaptım bilmiyorum , kaşlarımı mahvetti, bir kaşı yaptı, gözlük kullandığım için biraz çok almadınız mı diyerekten bir kaç uyarı yaptım haliyle aynayı göremiyorum gözüm çok ileri çünkü, gözlüğü alıp taktığımda şok oldum, inanın o kızı parçalamak geldi içimden, ordan çıktım eve ağlaya ağlaya gittim , babam bile bu ne hal dedi, kaşlarımı boyayıp mülakata gittim kaşlarımın yarısını da kesmişti, tren yolu gibi çukurluklar vardı kaşta, bi taraf aşağı bi taraf yukarı incecik bir kaş, hatta çoğunda kıl bırakmadan tamamını almıştı, o gün bugündür asla kimseye güvenmiyorum. Evde boyamak bile daha mantıklı kaliteli bi boya alır boyarım birde siyahtan koyu renkten dönmek çok zor hiç koyu yapmamak lazım

Gercekten o kadar ıgrenc olmus kı o ortadakı tarıf edemedıgım renk hele ınsallah hatalarını duzeltırler. Mıs gıbı upuzun saclarınız varmıs keske kendınız boyasaydınız yada dogal halınde kalsaymıs. Kusura bakmayın ınsallah duzeltırlerf

ilk kaş denememde adile naşitle yarışırdım o derece gerçekten kuaförlük bir sanat yetenek işi sesi olmayan enstrüman çalamayan birinin müzisyenim demesi gibi bişi yetenek istiyor herkeste yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…