Kuaförun yaptığı (resimli)

Kotu olmus gercekten benimde gecenlerde kuaforde biolay basima geldi
Kasimi aldiriyordum sag kasi aldi sikinti yok guzel almis sol kasi aldi aynaya bi baktip ip gibi incecik birde kasin boyle demezmi daha oncede aldirdim yani
Biraz tartistik sesler yukseldi ama kesinlikle ben ona birak kufuru hakaret bile atmedim bana kufurler etti ustime yurudu kizimi tutup kapinin onune atti 4 yasinda kizimda ben bunu itince kapiyi kapatti dukkaninin camlarina vurup bagirmaya basladim polisi cagirdim olayi anlattim sahitler de var onlarda bana abarttin ne var kas bu cikar diyorlar mesele kas degil kimse bana kufur edip kizimi kapidan atamaz kuaforun kocasi geldi annesi geldi benden ozur dilediler
Saygısız ya çok geçmiş olsun size

Kusura bakmayin ama ortadaki sert gibi seye cok güldüm :KK70: bence kadin kuaforler asssla bisey beceremiyolar.gecen gün kuaförum kapanmis mecbur bilmediğim biyere gittim kat istedim asla profesyonel kesmedi bide ince telli sacima ara makas atiyo gerzek.asla kapisindan iceri girmem bidaha.

Şöyle 30liralık bir mucize varken kuaförlere 250 tl falan vermek nedir? Gratiste var. Eki Görüntüle 2206414 Siyah saçlarımı doğal kumrala çevirdi özelden saçlarımın fotosunu isteyenlere de atarım
Bana da atar mısınız ve saçlarınıza zarar verdimi nasıl ve ne kadar süre kullandınız ?

Mesleği bıraksalar yeridir! Hayaller ve gerçekler kadar net! Bence kesinlikle alttan almayın sinirden küplere binmiş vaziyette adeta dükkanı birbirine katmaya gitmişsiniz gibi yapın sonra göreceksiniz onlar açıklamalar yapmaya çalışacak ama siz bu nedir arkadan görmüyorum diye siz beni eve nasıl böyle yollarsınız falan deyin. Düzeltmek zorunda kalacaklar siz beş kuruş daha vermeden. Verdiğiniz parayı iade isteseniz hakkınızdır. Düzeltmeleri basıl olur onu da bilmiyorum bu arada ama pek umudum yok fotoğrafa bakınca :/

Oraya tekrar gitmeyin bence. Daha fena yaparlar falan boşverin. Başka bi kuaföre düzelttirin.

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu
ne kadar ödediniz bu saça ona göre yorumlayacağım

:olamaz::olamaz:
Bu çok hoşmuş ama bunuda herkes yapamaz bence mahalle arasındaki kuaförden bunu istemen :KK48:
istediği saçı anca çok profosyonel ünlü kuaförler belki yapabilir ana renk özellıkle tutturması çok zor bir renk.kuaför dırekt bunu yapamam diyıp başka renk tonlarına ıkna etmelıydi.kullu kumral üzerine bebek sarısı ombre ya da balyaj en rısksiz saçtır hem de çoğu kişiye yakışır

Nezaman kuaföre gitsem moralim bozulup cikiyorum.enson sırtıma kadar dökülen saçlarımı uçlarından aldırmaya diye gittim kulak memesi hizasında çıktım geldi.bilmiyorum bendemi terslik var anlatamiyomuyum diye düşündüm.elime resim alipta gittiğimde çok oldu .resmen kuaföre gitmeye korkuyorum

Kızlar merhaba, bugün kuaföre gittim saçıma ombre diyerek girdiğim salindan balyaja döndük ve ben şunu bekirttim doğal dursun ışıltı olsun bir kaç model gösterdim hatta bunlar gibi diye .

Saatlerce uğraştılar kusturma işlemi yapmışlardı ilk olarak köyü kahverengi boya vardı saçımda (6 ay önce boyatmistum ) sonra cila yaptılar ardından paket atıp dip boyası yaptılar .
İğrenç bir renk çıktı cila yaptı fön çekti falan önden fena görünmedi gözüme .

Neyse eve geldim eşim gördü bu saça bir de para verdim deme dedi direkt , arkadan resmini çekti ki ortadaki direk gibi kalın sarımsı saçı görünce zaten şok yaşadım . İçime sinmeyen bir şeyler vardı ordaykende ama 3 çalışan sürekli çok güzel oldu şöyle yakıştı falan diyince sanırım etkilendim biraz .

Ben yarın tekrar gidicem ama bunlar bu hatalarını düzeltmelerse neler yapabilirim .
Siz de görüyorsunuz saçımı bu ne rezillik gerçekten dalga geçer gibi ..

Çocuk falan derken çok bırakmıştım kendimi en son 3 yıl önce bekarken gitmiştim saç boyatmaya kuaföre . Kendime gelirim diye düşündüm ama çok daha kötü oldum.
Bana bir yol gösterin istedim düzeltilit dimi bu

Eğer saçınız yanmayacaksa 2.bir işlem yapıp düzeltebilirler bence biraz daha sık atsalar boyayı düzelir gibi ..Sizin çekinmenize gerek yok bu saç olmamış çünkü .Hakkınızı arayın.

Bencede cok kotu olmus resmen boyasi akmis sac gibi sizin gosterdiginiz sac nerde onlarin yaptigi nerdee daglar kadar fark var yarin gidin soyleyin resmen yapamiycaklari biseyi denemisler denemisler ama olmamis

Bir de mesele kas degil evet kasima uzuldum o an ama tavrim kasi o sekilde almasindan degil kufur yedim kizimi atti disari beni gozune kestirdi ben onu kolundan tutup ustumden itince hemen iceri gecti kapiyi kapadi
Suan pismanligim keske bende ona saldirsaydim o sinirle doverdim hem etrafta kameralar da vardi kizimi kolundan tutup firlatti hemen polisi aradim
Esim kizimi gorunce keske kadini dovseydin dedi bana bu tepkiyi ondan hayatta beklemezdim
Asiri cirkef kadindi agzi bozuk bi ogretmenin sacini boyamis artik ne gecti bilmiyorum aralarinda ogretmen bu kuoforu dovmus dukkaninda

Geçmiş olsun. Paçoz birine denk gelmişsiniz. Ne oldu sonra mahkeme falan açıldı mı?

X