Ksa dnem Askerlik...

:) ya bütün gelinlikler straplez cidden böğğ geldi artık ben böle yaka kısmı dantel olcak ama kolları kısa olcak bişi düşünüyorum ama aklımdakini henüz bulamadım :)

:) ya bütün gelinlikler straplez cidden böğğ geldi artık ben böle yaka kısmı dantel olcak ama kolları kısa olcak bişi düşünüyorum ama aklımdakini henüz bulamadım :)

bugün aşağı markete inicem fırsatım olursa gelinlik dergisi bakıcam

evet ya çok haklısın gidip denemek lazım hazır bulsak da alsak ne güzel olur ben kesin stres yaparım dikilirse.. git gel her gidişimde aklım kalır acaba nasıl olcak diyee

elvinim bende bi koleksiyon var çiçeğim ama evdeki pc imde onu flash disk e kaydedem getirip sana gösterem ama en erken salı olur çünkülüm

yarın yohum ilçedeyim
haftasonu zaten yohum
pazartesi de ilçedeyim:)))

Allahım bana iş bulun la masabaşından:)))

bursada dosabda nosabda heryerde birsürü müşterim var ayarlyım bitane sana

tamam çiçeğim salı da olur daha 8 ayım var :) getir bakalım beraber hem eğlenceli olur

iden ne iş üzerine çiçek gözlümmm

damlaaaa bna bam msn den noluyorsun kızım devamlı virüs yollanıyor diyor bana iptal de edemiyorum

çıkmak zorunda kalıyorum balım msn den devamlı

engellemek zorunda kaldım seni canısım ne yapacaz yaa

damla açar açmaz msn imi senden o dosya direk alınıyor gülüm iptale basmaya çalışıyorum basılmıyor da...

canımmm o virüs değillllll :roflol::roflol:
ikon o balım engelemeyi kaldır gösterem :teytey:

canım ben daha yeniyim samimiyeti pek kuramadım kaydirigubbakcemile3
dokuma iplik üzerine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…