Ksa dnem Askerlik...

günaydın millet hoşgeldiniz
elvincim bizim köye gel 4 yıldızlı termal otel var :KK70:
yaylalardada gezersin :KK70:

guz_1 düğün tarihim alındı canım :) yani ağustos sonuna yetişme imkanım yok..

değişik bi yer olsun istiyorum antalyada bi yere her zaman gidilebilir. Şöyle farklı biz gezi olsa keşkee :)

izmirde şirince dıye bı yer var cok otantık bılmem yesıllık severmısın. baharda muhtesem oluyo tam eylul ayı gıdılecek yer degısık pansıyonlar var fıyatlar bıraz pahalı ama belkı oraya gıdınce daha ucuzu bulunabılır. asagıya lınk vercem ordakı odalara bakın bıraz cok romantıkler

irince Pansiyon

ŞİRİNCE EVLERİ - - Konak (Altınyaprak)

Nisanyan Hotel - The Houses

canım bak bunlara kendınde bak netten şirince pansıyon dıye bırsuru var cunku ozellıkta taş evler cok guzel fıyatlar bıraz tuzlu ama balayı ıcın deger bence

benım favorım zeytınlı ev
Şirince Teras Evler

yatak odasına bakarımısın

bu evlerın bazılarında jakuzi veya hamam bıle var cok guzel ya ben bu kıs burayı dusunuyorum

günaydın millet hoşgeldiniz
elvincim bizim köye gel 4 yıldızlı termal otel var :KK70:
yaylalardada gezersin :KK70:

neresi kıs sizin köy :)

izmirde şirince dıye bı yer var cok otantık bılmem yesıllık severmısın. baharda muhtesem oluyo tam eylul ayı gıdılecek yer degısık pansıyonlar var fıyatlar bıraz pahalı ama belkı oraya gıdınce daha ucuzu bulunabılır. asagıya lınk vercem ordakı odalara bakın bıraz cok romantıkler

irince Pansiyon

ŞİRİNCE EVLERİ - - Konak (Altınyaprak)

Nisanyan Hotel - The Houses

canım bak bunlara kendınde bak netten şirince pansıyon dıye bırsuru var cunku ozellıkta taş evler cok guzel fıyatlar bıraz tuzlu ama balayı ıcın deger bence

benım favorım zeytınlı ev
Şirince Teras Evler

yatak odasına bakarımısın

canım ya çok sağol bakıcam hepsine ...

sevgilileeeer günaydınnn eskerimden mektup geldi dün kızlarrr:)))) 9 günde geldi

gözünaydın canımm... darısı başımızaaa... :)

bitanaler neler yazmış neler:)))

pek bişey yazamamış askerliğin kötüüğünden beni pek öslediğinden falan bahsetmiş

mektuba kendi askerde çekindiği resmi zımbalamış.

telde sordu fotonun arkasına baktın mı diye dedim yooo hiç aklıma bile gelmedi..

dedi bak

bi baktım:)) seni çok seviyorum karıcım yazmış kıızzz:)))

sonra dedi olur bubanlar açar yada başka biri.. görmesin diye oraya yazdım demiş

deli oğlan:)))

ay o evlere de bakacam çiekler yaa

herkez suskun
elvincim dün bi dizide gördüm kasaba dizisinde bi gelinlik böyle kolları danteelli çok hoş durmuştu kızda

iden kasabanın dünkü bölümünde gelinlikli bi sahne göremedim ben yaaa... diziyi izlemiyorum ama baktım da şimdi hızlı hızlı geçtim gelinlik göremedim

hüseyin kızı kaçırıyo bi gelinlikçide gelinlik deniyolar sonra hüseyin kıza çaktırmadan alıo gelinliği :KK70:
ortalarda olmsaı lazım

:) :) güzelmiş canım ama kolların danteli çok kalın gibi straplez falan da sevmiom ama bu da çok kapalı durmuş kıısss... yaka kısmı güzel ama ..

:) :) güzelmiş canım ama kolların danteli çok kalın gibi straplez falan da sevmiom ama bu da çok kapalı durmuş kıısss... yaka kısmı güzel ama ..

straplez bende sevmiyorum gelinlik dediğinde mutlka bi askı olmalı ama kızın gözleri çok güzel kendide güzel yakışmıştı ona :)))
ayrıca bende kapalı giymem böyle açılıp saçılmam lazım kaydirigubbakcemile3

X