Ksa dnem Askerlik...

iden inşallah gidebilirsin canım.. şimdiden sıkma canını yapabilcek bişi yokki tatlımm..

öyle tabiki ama çoook korkuyorum
fırsatım olmasa alışabilirdim fırsatım yok derdim ama fırsatım oldğu halde böyle engeller çıkarda gidemezsem mafolurum yaa mafoldumben

_cilek bende ilk modeli çok beğendim sağol canım.. bi de saç modeli bulalım gelinlikten saha zor bulması...fabrikasyon topuz istemiyorum ben yaa :)

merhabalarrrrr.ohhhh bakıyorum da neler neler kaynatmışsınız ayyy ne güzel yaaa.valla ben evlilik arefemde çok acamiydim nişan ve düğün aarsı çok kısaydı.şimdi geri dönüp düşündüümde baya bi keşke lerim var ama sonuç da geçip gidiyor.ne bileyimmmm.ama sizler öle yapmayın sakın en ince detayına kaadr planlayınnn

keşkelerin neydi mesela söylede biz yapmıyalım

keşkelerin neydi mesela söylede biz yapmıyalım

düğün istemiyordum,karşı taraf tutturdu kabul ettim.ama berbat ötesi bi yer tutulmuştu.salon bile diyemeiyorum.ama benim için bişey yok kendi çocuklarına verdikleri değer.bi de hanımlar öle mütevazi takılmayın ben öle yok bunu istemem,yok zahmet etmeyin dedim ki bunlar biz de nezaket icabı sölenir gerçekten de o sağolun dediğim hiçbirşeyi yapmadılar.

bi de bence o günle ilgili çok fazla hayal kurmayın çünkü herşey rüya gibi geçiyor.salon,kuaför,eşya,davetiyeler,...herşeyi ya siz seçin ya da nişanlınızla birlikte seçin.bi de aman pahalı olur masraf olmayım moduna geçmeyin.çünkü bu sizin en özel gününüz.sonradan keşkeleriniz olmasın...

iyiki öğrendim resim yüklemeyi canım sıkıldıkça bişeyler yüklerim artık kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben geldim kıslar ne kadar sessizleşmiş burası :)

iden senin resmini yesinler :) kız o 6 bitermi :)

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr

cok mutluyuuuum

bugun askerim aradı cıkmıssss cok sukur bitti bizimkide tam olarak ne kadar mutlu oldugumu anlatamam

darısı bekleyenlerın basına inşallah inşallah :)))

AMİNNNNN canım ya çok sevindim senn adına darısı bizim başımıza İNŞALLAH :Saruboceq:

ben geldim kıslar ne kadar sessizleşmiş burası :)

iden senin resmini yesinler :) kız o 6 bitermi :)

bitmezmi kiiiibilmiyorumkismile

ay ne güzel walla başımıza artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…