Ksa dnem Askerlik...

Bu teacher hemen kacıyo ya bıkac bısı sorcam agrı hakkında hıc kalmıyo bı gelıyo bı gıdıyo

burdayım burda elimden geleni yaparım

kız bı dur durdugun yerde hop orda hop burda :)

ben ızmırden doğubeyazıta en yakın nası gelebılırım bı anlatsana kız .. Vanamı karsmı erzurummu cok kafam karsık ya ne acayıp yere gıttı. Cok ozledım ben askımı

uçakla karsa veya vana gelirsin ordan ücretsiz servis var buraya. otobüs konusu da 2-3 firma var aktarmasız diye biliyorum izmirli arkadaşlar uçakla gidip geliyorlar

uçakla karsa veya vana gelirsin ordan ücretsiz servis var buraya. Otobüs konusu da 2-3 firma var aktarmasız diye biliyorum izmirli arkadaşlar uçakla gidip geliyorlar

tek basıma gelsemmıkı nası bıyer kıs ınsan cekınıyor. Bıde bıldıgın bı otel falan varmı tavsıye edebılecegın burdan gelsem mesela cuma gunu askıma surprız yapmak ıstıyorum ama cesaretım yok . Sence ole yapayımmı. Servısler falan her zaman varmı yoksa orda bekletırlermı cok

otellerin çoğu güvenilir zaten öğretmenler kalıyo sürekli olarak. isfehan var güvenilir urartu var iyi. servisler de uçağın indiği saate göre değişiyor ama tam bilgim yok yani. merkez fena değil çok bakarlar ama görmezden gelmen lazım benim eşimin yanında bile içime düşüyorlardı herkese aynı şey yani çok dikkat çekici olmamak lazım

Bıletlere bakıyorum ucmuslar 2 hafta once bayagı ucuzdu. Mart basında askım gelcek ben bulabılırsem ucak bıletı sole uygunundan . Yıne konsuuru zbu konuyu. Tesekkur ederım

merhabalarrr.nasılsınız?ağrı yolcuları var sanırım:)kızlar ya daha 40 gün mü oldu nasıl geçecek bu zaman aman ya valla daha bir sürü gün var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…