Ksa dnem Askerlik...

selam opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar?
biraz geçmişe baktım elvin sakın izin kullanmasına izin verme =) Herkes kavuşur sen de böyle uzaktan bakarsın benim gibi için buruk bir şekilde =) o da arkadaşlarını yolcu ederken nasıl bir hata yaptığını anlar ama iş işten geçmiş olur =)

selam opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar?
biraz geçmişe baktım elvin sakın izin kullanmasına izin verme =) Herkes kavuşur sen de böyle uzaktan bakarsın benim gibi için buruk bir şekilde =) o da arkadaşlarını yolcu ederken nasıl bir hata yaptığını anlar ama iş işten geçmiş olur =)

hoşgeldin yusum

hadi ya çok zor oluyo di mi.. alcak gibi gerçi ben alma desem almaz ben en çok izinden dönüşü zor olur diye istemiyorum..

selam opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar?

iyiyiz yusum sen nasılsın?

selam opuyorumnanaktan
nasılsınız kızlar?

hoşgeldin yusum
seninde bişey kalmadı bizimkinin yanında seninki neki

dustmu 5000 ne kız .. teblıg taslagı vardı teblıgı cıktımıkı bız cıkmadı bılıyoruz kdv muhtasar bas alıp b lere bakamadıkkı

yok daha taslak halinde canım
bende şimdi onları yaptım off sıkıldım yaa :umursamaz:
nişanlımı aradım eğitimdeymiş çok özledim sesini :çok üzgünüm:

Anam anam 60 larda gelcekmı kız demeyın. 5 martta kadar sayıyorum sımdılık 6 hafta 2 gun

hoşgeldin yusum

hadi ya çok zor oluyo di mi.. alcak gibi gerçi ben alma desem almaz ben en çok izinden dönüşü zor olur diye istemiyorum..
ilk gittiğinde de ağlamıştım ama izinden dönerken çok daha kötü hissettim kendimi canım.Onun için de çok zor olmuştu =(
Şimdi nasıl söyleniyor herkes gitti ben kaldım burda falan diyor. Nöbet de yazmıyorlarmış 1hafta boş boş oturuyoruz hiç zaman geçmiyor diyor.
Görmek istmekte haklısın ama inan sonu daha kötü oluyor =) Kızlar kavuştu sevdiklerine ama ben hala beklemedeyim. çoook kötü bir durum =)

iyiyiz yusum sen nasılsın?
İyiyim canım. Şafağı bitirmeye çalışıyoruz.
Hergün kavga ediyoruz nişanlımla kaydirigubbakcemile3 İkimiz de çıldırmak üzereyiz artık =)

hoşgeldin yusum
seninde bişey kalmadı bizimkinin yanında seninki neki

h.b canım.
İdencim az kaldı ama inan hiiç geçmiyor günler artık.
Zaten şafak falan saymıyorum artık. Biraz da annenle ablan saysın şafağı, ilk onları göreceksin nasılsa diyorum çıldırıyor benimkisi.
Sizin de geçecek bu günler canım. Düşünsene kısa dönem askerlik kalksaydı eğer 12ay bekleyecektik. Yine çok şanslıyız valla.

çok şükür allaha şükretmeyi unutmuyorum
unutmamamda gerekiyo biticek

geçici bu ayrılık
bir rüya farzet
sonunda zafer bizim olacak
sabrettt

kızlaarr ben geldiim sonundaa bittiii beaaaa askerlik denilen kabus :hooray: :dance:
gerçii bide memleket yolu beklicez amaa ossun ordan çıktı yaa :asigim:
çoook şükür Rabbime :Saruboceq:
banlıydım ilk gün yazamadım ama şimdi geldiim :lepi:

kızlaarr ben geldiim sonundaa bittiii beaaaa askerlik denilen kabus :hooray: :dance:
gerçii bide memleket yolu beklicez amaa ossun ordan çıktı yaa :asigim:
çoook şükür Rabbime :Saruboceq:
banlıydım ilk gün yazamadım ama şimdi geldiim :lepi:

niye banlandın kıss:KK70:
hoşgeldin boşver askerlik olmasında memlekette olsun
istediğin zaman ara konuş karnı tok yeri sıcak bil yeter

neyse herkeze iyi akşamlar
elvincim şafak 115 de görüşmek üzere unutma şafağııı :KK70:

niye banlandın kıss:KK70:
hoşgeldin boşver askerlik olmasında memlekette olsun
istediğin zaman ara konuş karnı tok yeri sıcak bil yeter

evet canım yhaa bitti sonunda :lepi: