Ksa dnem Askerlik...

valla guzelım tecrubeyle sabııtır. Senın pek sansın yok bence. Tek kurtulusun ılk 2-3 hafta yanlız kalmamak. Onuda becermek zor ıs bu lıbolarla

kaydirigubbakcemile3
sorma kız benimkini kapıdan kovsam bacadan girer :roflol::roflol::roflol:

canım mayıs sonuna geliolar boğazlı kazağı nasıl giyelim kaydirigubbakcemile3
mümkün olduğnca kayınvalide anne babadan medet umucaz yanlarından ayrılmıcaz kaydirigubbakcemile3

tabı tabı mayısta bıdaha goruselım olurmu. Aman bunlar nıye gıtmıyo yanımızdan yanlız kalamıyoruz dıye sıkayet etmede sonra. Senın az kalmıs zaten azıcık ucundan

kızlar benim askerimde mayısta gelicek bizim düğünde temmuz sonu ama hiç koklatmıcam yani düğüne saklıcam o heycanı kaydirigubbakcemile3 (5 ayın acısını biraz kötü çıkarır ama ) kaydirigubbakcemile3 biraz kafayı yer ama banane yaa daha keyifli olur düğün gecemiz düğünü yarıda kesiyomuş yeteeeeeerrrrr diye eyvahedigeldismile
:roflol::roflol::roflol:

zormuş canım yaa senin evet benim yakın sayılır ankara bilmiyorumkismile

mrb kızlar nasılsınız?

mrb cnm hoşgeldin

hosbulduk...

son bı dersın fınalı kaldı oda yarın ve en zoru ama calısamıyorum sinir oldum

tabı tabı mayısta bıdaha goruselım olurmu. Aman bunlar nıye gıtmıyo yanımızdan yanlız kalamıyoruz dıye sıkayet etmede sonra. Senın az kalmıs zaten azıcık ucundan

wala ucundan alır ..... neyse kaydirigubbakcemile3
biz bu hafta sonu evide alıcaz sanırım biyer varmış c.tesi günü o gelicek çarşı izninde biraz kaçakta olsakaydirigubbakcemile3 evi bakıcaz
gelince gel bi evimize bakalım fln der yalnız kalma fırsatını yaratır o ama dediğin gibi allahtan benim düğün yakınkaydirigubbakcemile3

:):)

iden canım benim zaten 4 ay sonra o fırsatı sen ararsın :)

ev mi alıyonuz hayırlı olsun kıss döşerken tüyolar verelim birbirimize

elınde fırsat varken delırt kızım bosver . Yıllar sonra cok guzlersınız bu gunlere. Sonra acısını cıkartıyorlar zaten . Bı guluse heba etme en guzel anını.

:):)

iden canım benim zaten 4 ay sonra o fırsatı sen ararsın :)

ev mi alıyonuz hayırlı olsun kıss döşerken tüyolar verelim birbirimize

walla canım çok ihtiyaç olucak
130 m2 ymiş ev artık döşe döşe dolmaz kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

elınde fırsat varken delırt kızım bosver . Yıllar sonra cok guzlersınız bu gunlere. Sonra acısını cıkartıyorlar zaten . Bı guluse heba etme en guzel anını.

ah canımm askere gitmeden önce düğünden önce hiç bişey yapmam bana bişey olursa sen ne yaparsın diyodu
şimdi aslında resmi nikahı kıydıkttan sonra bişey olmaz dio kaydirigubbakcemile3
höyttt dedim düğün gecesinin özelliği nerde kalıo ozaman yok düğünden önce sana hiç bişey dedim kaydirigubbakcemile3 aklinialirimsmile

Ben sıkıldım ıcım bı hos oldu . Postaneye kadar uzayım bakım . Daraldım valla .

AŞkımı Özledım yaaaa

biz daha el ele bıle tutsmadık desem ne dersınız acaba kaydirigubbakcemile3

ama dıyor askerden geleyım sana sarılcam dıye

bende yorum yok demıyorum bırsey :)))

biz daha el ele bıle tutsmadık desem ne dersınız acaba kaydirigubbakcemile3

ama dıyor askerden geleyım sana sarılcam dıye

bende yorum yok demıyorum bırsey :)))

walla anlamadım derim kaydirigubbakcemile3 anlat bi derimkaydirigubbakcemile3 açıkla lütfen derim kaydirigubbakcemile3 derimde derim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…