Ksa dnem Askerlik...

bnmde acayip sürprizlerim var :roflol:

sizi bilmemde galıba benım suprızlere sıra gelmıcek bıle. Telefonda ole bı korkuttukı benı. Cok kotu planlar yapıyor sankı. Msn den gorusurken. Bakıslar falan ımalar sevınsemmı uzulsemmı bılemedım. Onun süprizlerinden sıra gelırse ufak tefek seyler dusunmek lazım

canım şu an hepsi pimi çekilmiş el bombası gibikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
dikkatli olmak lazım ben bi dört hafta oyalarsam kurtarırım işi kaydirigubbakcemile3 ama düğüne uzun zaman olan nişanlı çiftler zırhlarınızı kuşanın kaydirigubbakcemile3
olumunekankayizsmile

hehehehohaoldumsmile

desene bnm kilitli bi zırh almam lazım kaydirigubbakcemile3
bende kısmetse geldikten 4-5 ay sonra evlenicem

bencede bızı bı sekılde rahatızda sız mumkunse cok yanlız kalmayın. Bole bogazlı tunık kazaklar varya onlarda edının derim. Bıde tabi kapatıcı stıklerı yanınızdan ayırmayın

desene bnm kilitli bi zırh almam lazım kaydirigubbakcemile3
bende kısmetse geldikten 4-5 ay sonra evlenicem

valla guzelım tecrubeyle sabııtır. Senın pek sansın yok bence. Tek kurtulusun ılk 2-3 hafta yanlız kalmamak. Onuda becermek zor ıs bu lıbolarla

EVET SEKERİM OZAMAN BİZ BAYAĞI BI RAHATIZ OLURUZ DA SİMDİDE BİZ PEK RAHAT DEGILIZ AMA . ODEŞMELI BIRAZ :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sen yemin töreni içinde gidemedin ne zaman görüşceksiniz izne gelir artık senin ki :roflol: ben 20 gün sonra bidaha gitcem delikafadulden

bencede bızı bı sekılde rahatızda sız mumkunse cok yanlız kalmayın. Bole bogazlı tunık kazaklar varya onlarda edının derim. Bıde tabi kapatıcı stıklerı yanınızdan ayırmayın

canım mayıs sonuna geliolar boğazlı kazağı nasıl giyelim kaydirigubbakcemile3
mümkün olduğnca kayınvalide anne babadan medet umucaz yanlarından ayrılmıcaz kaydirigubbakcemile3

sen yemin töreni içinde gidemedin ne zaman görüşceksiniz izne gelir artık senin ki :roflol: Ben 20 gün sonra bidaha gitcem delikafadulden

izin kullanmak ıstemıyo ama martta sınava gelcek ankaraya bende gıtcem o zaman. 2 gun kullancak ama bıde zorunlu 6 gun yol verıorlarmıs. Zorunlu tutmazlarsa kullanmıcak bakcaz ıste . Senınkı yakın galıba ben doğubeyazıta gıtmem bıraz zor.ya. Dırek ucak yok ucaktan ınıp otobuse bınıyosun. Tek basına bıraz zor.

Hadı ıyısın maşşallah anacım ne dıyım allah arttırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…