Ksa dnem Askerlik...

yuh diyorum kiralar ne kadar fazlaymış öyle
bencede eşyanın acelesi yok aslında

idenciğim konu cevaplama panelindende ekleyebilirsin resim
hani bir ilde olsa bu kiralar neyse dicem ya da burada rahatça yaşayabilsek, zanımız sıkıldığında çıkıp gezebileceğim,alışveriş yapabileceğimiz yerler olsa neyse de ama hiçbişey yok. Apartman sayısı 4tane düşünsene =) Yeni bir tane apartman yapılıyor 90milyara satıyorlar daireleri. Ben adananın en ii semtinden ev alırım bu fiyata.
Ama memur çok olunca işte kiralar fazla oluyor.
Dirimcim adanada alışveriş yapmak için birsürü yer var. Oraya gidince köyden indim şehre modunda oluyorum valla =) Ordan oraya saldırıyorum resmen

ilarzum ellerin dert görmesin ben de özellikle senin makyaj tavsiyelerini bekliyordum =))
canım saçı doğru mu anlamışım: çikolata kahveye boyanacak saç ve üzerine bunun birkaç ton açığı balyaj atılacak.
yazıyorum bunları defterime kuaföre anlatacağım da =))
gelinlik için 25 ya da 26ocakta gideceğiz. orda deneyeceğim ve en çok ne yakışırsa onda karar kılacağım canım. birkaç modaevi var adanada aradım konuştum.resmini çekerim size evime geldiğimde eklerim yine artık.
ilarzum bir de porselen makyaj dedikleri şey nasıl olur. benim cildim hemen kusuyor fondoteni porselen de bu olmaz mı?

evet bebeğim porselen ben de düşünüyorum ama gerçek porselen makyaj yapan yeri nerden bulacaz onu bilmiyorum fegat cildin maaşallah zaten porselen gibi duruyor

makyajının akmaması için inglot veya mac mağazalarında satılan makyaj altı bazlar var sevdiceğim...

geliniği beğenince resmini çek göster bize saç ve makyajda daha çok yardımcı olurum güzelparesim

bizim aslında borçsuz evlenecek kadar paramız var. o yönde allahtan bir sıkıntımız yok. ama nişanlım da senin dediğini yapıyor parasını repoya mı ne yatırıyormuş. sen kafana takma eşyayı falan dedi :nazar:
zaten bizim burda düğün salonları çok ucuz. en fazla 1.000tl.

oohh maaşallahhhh oohhhh

çikolata kahvesi bu mu ilarzucum

ben neden göremiyom yaaa dur bakalım alıntı yapınca gösterir belki

ya bu topiğin kızları birbirinden güzel yaaa.. maşallah hepinize anacım ne iş nasıl toplandınız hepiniz buraya :):)

ay evet elvinim sağolasın bunu demiştim bunun uçlara uçlara doğal balyajlar krapeyle süper durur sadec bu renk te gider ama sen sarı deyü tutturduğun içun ben dedim

şu sibel canın da yeni saç rengi var ya keklik klibinde o da hoş mesela röfle gibi değilde daha doğal duruyor

bu saç da süper

iden seni bi inceleyem şimdi gülüm az bekle sen

hani bir ilde olsa bu kiralar neyse dicem ya da burada rahatça yaşayabilsek, zanımız sıkıldığında çıkıp gezebileceğim,alışveriş yapabileceğimiz yerler olsa neyse de ama hiçbişey yok. Apartman sayısı 4tane düşünsene =) Yeni bir tane apartman yapılıyor 90milyara satıyorlar daireleri. Ben adananın en ii semtinden ev alırım bu fiyata.
Ama memur çok olunca işte kiralar fazla oluyor.
Dirimcim adanada alışveriş yapmak için birsürü yer var. Oraya gidince köyden indim şehre modunda oluyorum valla =) Ordan oraya saldırıyorum resmen
canım 90 milyarda çok değil mi?
maraştada pek bişey yok gibi sanki
güzel mağazalar yok,lokantalar bile yok
yaşar 'ın dışında

ilarzum sağolasın canım olumunekankayizsmile
elvin sen de ekle canım =) şenlendi yine topic :lepi:

iden hay sana gurban olam şu güzelliğe bak fındık burun

çok güzelsin 5 kilo ver düğüne kadar bebem

düğünde saçlarını alnına düşecek yüzünü kapatacak şekilde yaptırma kiii

o çenenin o boynunun dudakların güzelliği çıksın ortaya sevgilim.. makyajın gördüğüm kadarıyla çok güzel masum durmuş.. göz kapakların etli bebeğim gölgeli makyaj da sorun yaşarsın gül reçelim.. açığ kapattıkça koyu renk üst tarafa bulaşır. alt kirpik diplerine yoğun siyah far ve kalem ile üstten gelenle birleştirip çekik göz elde edebilrsin güzelparem dudaklar açık parıl parıl pembe allık da pembe

yüz oval allık sürümü güzel sevdiceğim öperim

canım 90 milyarda çok değil mi?
maraştada pek bişey yok gibi sanki
güzel mağazalar yok,lokantalar bile yok
yaşar 'ın dışında
çok tabi canım. maraş da küçük bir il ve dediğin gibi orda da pek bişey yok. mağazalar falan tek bir caddede yoğunlaşmış ama çok da bişey yok.

X