Ksa dnem Askerlik...

oluyo canım yaaa bizim diyetisyen arkadaş dedi ben tatlıya dayanamıyorum deyince hurma ye dedi.. 4 tane hurma ile bir elma aynı değerde imiş..

aaa ciddimisin aaa hurma

çok severim çok şaşırdım hurma ile sıcak süt içer sütlü tatlı yemiş gibi yaparım yani:))
4 hurma 1 elma ise süper bişey

ama ben bu sirke ve sandoloz sakızı olayını da yapacam akşam yemeğinde de az yedim mi okdir.

ii ya canım bize de gaz lazım :lepi: :KK66: :KK66: :KK66:

bize gaz lazım bize gaz lazım bir ömürr boyuuuuuolumunekankayizsmile

aaa ciddimisin aaa hurma

çok severim çok şaşırdım hurma ile sıcak süt içer sütlü tatlı yemiş gibi yaparım yani:))
4 hurma 1 elma ise süper bişey

ama ben bu sirke ve sandoloz sakızı olayını da yapacam akşam yemeğinde de az yedim mi okdir.

bize gaz lazım bize gaz lazım bir ömürr boyuuuuuolumunekankayizsmile

ilarzum bak burda bir meyve porsiyonu var ve 1500 kalorilik diyette günlük 4 porsiyon meyve hakkın var.

Meyvelerin PORSİYON MİKTARLARI

1 meyve porsiyonu 12 gr karbonhidrat 48 kalori içerir.

Elma 1 küçük boy
Muz 1 küçük
Greyfurt Yarım adet
Taze incir 1 adet
Mandalina 1 büyük boy
Yeni dünya 6 adet
Turunç Yarım adet
Yeşil erik 10 adet
Limon, portakal 1 orta boy
Kırmızı erik 5 adet
Ayva 1 çeyrek orta boy
Çilek 12 adet
Armut 1 orta boy
Greyfurt suyu 1 Çay bardağı
Üzüm 15 iri tane
Portakal suyu 1 Çay bardağı
Nar Yarım küçük boy
Nar suyu 1 Çay bardağı
Kavun 1 ince dilim
Vişne suyu 1 Çay bardağı
Karpuz 1 ince dilim
Üzüm suyu ½ Çay bardağı
Kiraz 12 adet
Elma suyu 1 Çay bardağı
Vişne 14 adet
Kuru incir 1 adet
Kayısı 3 adet
Kuru erik 5 adet
Şeftali 1 orta boy
Kuru kayısı 4 adet
Kivi 1 orta boy
Kuru üzüm 1 yemek kaşığı
Hurma 5 adet
Dut 15 adet

ben mesela akşamları bir kase cornflakes yiyorum gaz yapıo bide isal söylemesi ayıp kaydirigubbakcemile3 hemen wc ye koşuyorum iyi oluyo yanii tabi bünyeden bünyeyede farkeder

canım zaten anladığım kadarı ile diyim :) süt ile meyvenin bir arada yenmesinin istenmesi de bunun için boşaltım sorununu ortadan kaldırıo bu da zayıflamaya yardımcı oluyor canım sanırsam...

bi de açlığı bastırmak için sarı leblebi de iyi oluyor kızlar az kaşar peyniri de olabilri yanında

çok teşekkürler elvinin

en çok hurma ve çilek yiyebiliyoz

dayanın hurmaya kızlar ben de bugün alacam

zaten listeye şöle bi göz at nerde güzel meyve varsa hepsi kalorili oyy ben nidem kafamçokkarıştı

evet canım haklısın yandık yandık ki ne yandık fisfisfis

bi de açlığı bastırmak için sarı leblebi de iyi oluyor kızlar az kaşar peyniri de olabilri yanında

canım spor hocaları beyaz leblebiyi öneriyormuşbilmiyorumkismile bi arakdaşım spora gidiyoda o dedi

walla elvin daha yarım saat var =))
gece vardiyasına teslim ediyoruz sanırım =))

Kızlar be bu sayfayı kapattık sanıyordum bende dıyorum nerde bu kızlar. Yarımız orda yarımız burda kalmıs

bacım ne bu ya diyet sayfasına dönmüş burası bırakın kiloları falan ya dert mi kalmadı allasen

X