Ksa dnem Askerlik...

arkadaşlar biz yarın yola çıkıyorum yemin töreni için cuma günü saat 11deyimş tören inş. hayırlısıyla gider geliriz:dance:

ya şu askerliktedeki a tipi b tipi c tipi nedir bilen var mı?

ya da şunların ne olduğunu bulabileceğim bi adres?

sabah beri başım döndü bulamıyorum hiç birşeyeyvahedigeldismile

günaydın milllettt mehtap doğan güneş şafağı düşünürüz p.tesi =)))
elviinn gel kıs dükkan yalnız kalmasın :))

bacım ne bu ya diyet sayfasına dönmüş burası bırakın kiloları falan ya dert mi kalmadı allasen

walla en hafif dert bu galiba kaydirigubbakcemile3
sürekli askerliği düşünüp kafayı yicez yoksa en iyisi diyeti düşünelim işe yarasınakannehir

günaydın tatlım
sabah tartıya çıktım 100 gr gitmiş :KK70::KK70::KK70: yeter dimi =)))

gayet iyi bence de ben de dün bozmadım... bugün de düne kıyamadığım için bozmuycammm... böle gidicek iştee...

dirimmm
hayran gelsenize canım nerlerdesiniz... biz dükkanın açtık idenimle..

arkadaşlar biz yarın yola çıkıyorum yemin töreni için cuma günü saat 11deyimş tören inş. hayırlısıyla gider geliriz:dance:

senin askerin nerede canım
bizim yemin törenide yarın heyecanlardayım kaydirigubbakcemile3
akşam kuaföre gidicem süslencem püslencem şu şafağı 8 kalanlarında dikkatine lütfen kendinize gelin bakın biz 2 gün için süslenioz sizin kocalarınız geliyooo haydeee kuaföreekaydirigubbakcemile3

Kızlar be bu sayfayı kapattık sanıyordum bende dıyorum nerde bu kızlar. Yarımız orda yarımız burda kalmıs

tatlım burdan devam edelim yaaa... bu forumun anlamı bu zaten eskilerinki gelirken biz sevinicezz ve umutla bekliycezz... her dönem farklı olmasın bence...

senin askerin nerede canım
bizim yemin törenide yarın heyecanlardayım kaydirigubbakcemile3
akşam kuaföre gidicem süslencem püslencem şu şafağı 8 kalanlarında dikkatine lütfen kendinize gelin bakın biz 2 gün için süslenioz sizin kocalarınız geliyooo haydeee kuaföreekaydirigubbakcemile3

ne giycen kıs yemin töreninde ben o kadar süslendim gittim millet çok alalede giyinmişti... ama aşkımm güzel olmuşsun dedi... buna
değerdi... olumunekankayizsmile sositososito

ne giycen kıs yemin töreninde ben o kadar süslendim gittim millet çok alalede giyinmişti... ama aşkımm güzel olmuşsun dedi... buna
değerdi... olumunekankayizsmile sositososito

ayy canım bilmiyorum kii yaa düşün düşün kafa patlatıyorum olmuyo bulamıom bilmiyorumkismile
sen ne giymiştin söylede fikir olsun fön çektircem fln saçıma ama kıyafet düşünüyorum yoookk:kahve:

ayy canım bilmiyorum kii yaa düşün düşün kafa patlatıyorum olmuyo bulamıom bilmiyorumkismile
sen ne giymiştin söylede fikir olsun fön çektircem fln saçıma ama kıyafet düşünüyorum yoookk:kahve:

toprak rengi altları asimetrik olan bir uzun bir bluz giydim.. içine siyah yakası degaje gibi siyah bişi giydim..siyah toprak rengi karışık bi broş taktım altına da siyah pantalon... saçlarım fönlüydü.. hafif de makyaj yaptım canım...

kıyafeti bende çok düşündüm ama şu da var iskenderun sıcaktı ama senin gideceğin yer de zaten hava soğuk olacağından ne giydiğin çok farketmicektir nasılsa paltoyla durcan
.

bu arada elvincim i
çemedim sirkeli su midemi bulandırıyo kokusuuu

bende içemedim yaaa yazmayı unutmuşum... zaten sirkeli bişey yiyememki ben.. kalkayım da suyunu içeyim dimi.. keskin keskin koktu sabah sabah ayyyyhhh..

günaydın damla... hoşgeldinn

X