Ksa dnem Askerlik...

deliririz idenciğim

walla sonuç bu galiba
ama üç beş kişi değil ya baksana foruma giriyorum herkez rejimde yemeğe gidiyorum bütün firma rejimde eve gidiyorum anneannem bile rejimde kaydirigubbakcemile3
aklinialirimsmile yeter artık yahuu erkekler şişman kızlardan hoşlansın lütfennnn

öğlen ne yedim biliyomusunuz
1 tas tarhana çorbası 3 yemek kaşığı bulgur pilavı bi baget tavuk ve yağsız salata 7 ye kadar bişey yemek yok :KK43:((

charm sağol canım... bu kadar verdikten sonra korursun inşallah...elma sirkesi cidden işe yarıyor mu
evde var deneyim olmazsa yaa..

Son düzenleme:
charm canım teşekkürler
ya zaten benimde en büyük problemim yatana kadar yemek yiyorum
dikkat etmek gerek gerçekten özellikle doğumdan sonra
ipin ucu kaçarsa yandık valla :)))

öğlen ne yedim biliyomusunuz
1 tas tarhana çorbası 3 yemek kaşığı bulgur pilavı bi baget tavuk ve yağsız salata 7 ye kadar bişey yemek yok :KK43:((

idencim 7 ye kadar uzun süre bişey yemeden olmaz bence.. uzun süreli açlıklar çok tehlikeli diyet yaparken.. arada meyve + süt ye bayaa tutuyo.. şekerini falan dengeliyor..ama akşam sadece sebze yemeği ye bence..

herkesin bir yöntemi vardır tabi ama bu daha kolay olur gibi geliyor bana...

charm canım teşekkürler

dirim canım benim sen 47 kilosun doğumdan sonrasını düşünüyosun...kızlarrr ilarzu iden canlarım benim size sesleniyorum... dirim doğum yapsa çok fazla kilo alsa mesela 20 kilo alsa ben kaadar olur :):)... alın size gazzzzz.... doğumdan sonrası bile değil ki doğum falan düşünemiyorum biz en az 80 oluruz o zaman.... yani valla bu bile yeterli bir sebep..

charm çok tşekkürler canım ama bize gaz lazım gaaaz
o zaman kuru ye dıcem bıde soğan.. cok berbat bı esprı olcak :))
valla o gaz gelene kadar bısey olmuyor evet... bende cok onceden vermem gerekırken salladım surudum.
gaz ıcın bol taş hatun bakın netten :KK66: sonrada aynada kendı vucudunuza, o gıydıgının yakısmaması bırsey bulamamak yokmu adamı delı edıyor...

charm sağol canım... bu kadar verdikten sonra korursun inşallah...elma sirkesi cidden işe yarıyor mu
evde var deneyim olmazsa yaa..

evet canım elma sırkesını dene sen ama dıyetle uyumu yap kı faydasını farket,
kac kılo vermen gerekıyor, cuzzı degılse vaktın cokda degıl yanı bende daha var dedım esım gıttıkten sonra hemen baslamadım halbukı oyle demesem dahada vermıs olcaktım zaman cabuk gecıyor farketmesekte.. ona göree :KK66:

charm canım teşekkürler

ıste o yatmadan yemek yemek dırek kılo baska bısey degıl, o yuzden onu kesınce cok cabuk etkı goruyorsun..
ah benım de yeme alıskanlıgım cok kotu yemegı cok aramamda abur cuburum cok oluyor ıste o adamı bıtırıyor Allahtan cıps alıskanlıgımı bıraktım hamılelıkten sonra.. sımdı cok nadır anca...
da kuruyemıs var ıste antep fıstıgınna bayılıyorum ve soslu mısıra ıkısınıde yemeye doyamıyrum baskasını aramamda onlarda mahvedıyo :))
ama mecburuz napcaz boshayallersmile

idencim 7 ye kadar uzun süre bişey yemeden olmaz bence.. uzun süreli açlıklar çok tehlikeli diyet yaparken.. arada meyve + süt ye bayaa tutuyo.. şekerini falan dengeliyor..ama akşam sadece sebze yemeği ye bence..

herkesin bir yöntemi vardır tabi ama bu daha kolay olur gibi geliyor bana...

mantıklısı buda ben bu psikolijiye girince su bile içsem zoruma gidiyo başaramıyorum sanıyorum.eyvahedigeldismile

dirim canım benim sen 47 kilosun doğumdan sonrasını düşünüyosun...kızlarrr ilarzu iden canlarım benim size sesleniyorum... dirim doğum yapsa çok fazla kilo alsa mesela 20 kilo alsa ben kaadar olur :):)... alın size gazzzzz.... doğumdan sonrası bile değil ki doğum falan düşünemiyorum biz en az 80 oluruz o zaman.... yani valla bu bile yeterli bir sebep..

evet evet ama bu şimdilik gaz sürekli birbirimizle konuşmamız lazım bence yoksa unuturuzlaelaelaelaelae

o zaman kuru ye dıcem bıde soğan.. cok berbat bı esprı olcak :))
valla o gaz gelene kadar bısey olmuyor evet... bende cok onceden vermem gerekırken salladım surudum.
gaz ıcın bol taş hatun bakın netten :KK66: sonrada aynada kendı vucudunuza, o gıydıgının yakısmaması bırsey bulamamak yokmu adamı delı edıyor...

evet canım elma sırkesını dene sen ama dıyetle uyumu yap kı faydasını farket,
kac kılo vermen gerekıyor, cuzzı degılse vaktın cokda degıl yanı bende daha var dedım esım gıttıkten sonra hemen baslamadım halbukı oyle demesem dahada vermıs olcaktım zaman cabuk gecıyor farketmesekte.. ona göree :KK66:

ıste o yatmadan yemek yemek dırek kılo baska bısey degıl, o yuzden onu kesınce cok cabuk etkı goruyorsun..
ah benım de yeme alıskanlıgım cok kotu yemegı cok aramamda abur cuburum cok oluyor ıste o adamı bıtırıyor Allahtan cıps alıskanlıgımı bıraktım hamılelıkten sonra.. sımdı cok nadır anca...
da kuruyemıs var ıste antep fıstıgınna bayılıyorum ve soslu mısıra ıkısınıde yemeye doyamıyrum baskasını aramamda onlarda mahvedıyo :))
ama mecburuz napcaz boshayallersmile

charm aslında vermem gereken kilo var bayaa... şöle sölimm boy 1 67 kilo da 67...yani nerden baksan bir 10 kilo vermem lazım.. gerçi 67 göstermiorum çünkü balık etliyim ama yine de vermem lazım iştee...

bu elma sirkesini sabah mı içtin akşammı.. sıcak suya ne kadar koyucaz bundan...

mantıklısı buda ben bu psikolijiye girince su bile içsem zoruma gidiyo başaramıyorum sanıyorum.eyvahedigeldismile

evet evet ama bu şimdilik gaz sürekli birbirimizle konuşmamız lazım bence yoksa unuturuzlaelaelaelaelae

canım valla unutmayalım bundan sonra bugün benim ilkk günüm... bak bunu da yazdımm buraya... birbirimize destek olup yaptıklarımızı yazalım..

eti hoşbeşe dayanamıyorum getirdiler masama bıraktılar yinneee üüüüüff :KK43:((

eti hoşbeşe dayanamıyorum getirdiler masama bıraktılar yinneee üüüüüff :KK43:((

anlık zevklerin için vazgeçmeee iden... öğle yemeğinde az yediğin boşa gidecekkk... sen bilirsinnn ama yemeee... sonra yarın sil baştan başlamak zorunda kalıcaannnn

elvin biliyomusun pazar günü benim doğum günüm ve hediyeye bak aşkım askeriyeye teslim olcak o gün :KK43:(((

elvin biliyomusun pazar günü benim doğum günüm ve hediyeye bak aşkım askeriyeye teslim olcak o gün :KK43:(((

canım yaaa şimdiden kutlu olsun ama öyle düşünme aşkım askerde olduğu halde o gün onu görebilceksin... bak ne güzel hediyee olumunekankayizsmile

X