Ksa dnem Askerlik...

oh ne güzel bende eşim gittiğinden beri kilo aldım sanırım hiç ağzım bos durmuyo

tşkler cnm sen nasılsın şafak kaçççŞeniz

tşkler cnm iyi olmaya çalışıyorum.özlemden hasta oldum kara kara.ateş,bulantı,kalp ağrıları falan var.ne kadar sinirsel hastalık varsa çıktı 6 ayda.bizim az kaldı.bugün şafak 18.
329. dönem.
sizin kaç kaldı?hangi dönem?
hasret çok feci yaw:gitme:

oh ne güzel bende eşim gittiğinden beri kilo aldım sanırım hiç ağzım bos durmuyo

bazı insanlar sıkılınca yer bazısı yemez.bende yiyenlerdendim aslında ama bi ara iştahım olmadı şimdide ben yemek istemiyorum engellemeye çalışıyorum kendimi
gerçi boy 1,71 kilo 66 ama ne kadar zayıf okadar iyi

geçmiş olsun canım benim 331. dönem bize 12 ay çıktı :çok üzgünüm:

az kalmış cnm senin gözünaydın bitiyo kız toparlan şöyle iyi bir enerjiyle çık karşına:1hug:

maşallah boylu poslu yiyisin kilonu korusan bile yeterli bence yerimseniben

geçmiş olsun canım benim 331. dönem bize 12 ay çıktı :çok üzgünüm:

az kalmış cnm senin gözünaydın bitiyo kız toparlan şöyle iyi bir enerjiyle çık karşına:1hug:

evet tatlım az kaldı ama benim gözlerimin altı morardı ağlamaktan .aç gezmekten titreme falan başladı.sağlığım gitti,çocuun karşısına çıkmaktan korkuyorum bilio musun :sinifsinif:
çok irenç oldum yaa :1no2:

allah kavuştursun tatlım size 1 yıl çıkmış ama zaman geçiyor bi şekilde.yeter ki dönüp gelsinler sağ selamet.
("teselli verene bak" diceksin şimdi.kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş dimi kaydirigubbakcemile3)

bi şekilde zaman geçiçek ben belki daha yeni diye çok sarsılmadım zaman ne gösterir bilemem ama ne kadar karamsar olursam o kadar kötü oluyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

maşallah boylu poslu yiyisin kilonu korusan bile yeterli bence yerimseniben

işte bu mantık oturursa kafamda kilo alırım
o yüzden kilo vermeye çalışmayı deniyorum zaten veremediğim için bu kiloyu korumamı sağlıyo en azından kaydirigubbakcemile3

afiyet bal şeker olsun canım cokacimcoook az yemekle doymak nasip etsin allah kaydirigubbakcemile3

amin demek isterdim ama az yiyerek doyamadım haftaya regl olcam sanırım iştah hat safhada :)

nerde bu elvin yemeğe diye gitti gelmedi kaçsaattir yiyo gelsin kızcam onaaa klava:
hayır kendim yiyemiyorum yiyenleride kıskanıyorum kaydirigubbakcemile3

:dance: canım yedim ama valla ondan deil işim var biraz ona bakıom yine arada sizi merak ettim de geldim..

sizlere bu naylon poşet hikayesini anlatayım kısaca canlarım..

şimdi zamanın birinde uzun dönem askerler yağmur çamur gezerkene kısa dönemlerden

yeni gelen biri çamuru görünce botuna poşet bağlamış.. botum kirlenmesin diyee... ondan

sonra bunlara poşet demişler...:tomato: :tomato: oyyy pek bir hanım evladıymış bu bizim

tüm kısaların poşet olmasına sebep veren kardeşimiz :)

bi şekilde zaman geçiçek ben belki daha yeni diye çok sarsılmadım zaman ne gösterir bilemem ama ne kadar karamsar olursam o kadar kötü oluyor :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ah canımm
sarsılma zaten.böyle kendini koyuvermekle olmuyor.ben eve kapandım aylardır biyere gitmiyorum bilio musun.kendime ediyorum yani.içimden gelmiyor ki.
sen sakın öyle yapma.gez,dolaş,hayatını yaşa.psikolojinin iyi olması çok önemli.
ben de dün saçımı boyamaya kalktım bari şeklim bişeye benzesin diye.
boya alerji yaptı bi de.sözde en kaliteli boya.loreal preference.
hemen yıkadım pek tutmadı.sadece parlıyor işte.
ayrıca boyanın çok sert kokusu var.burnum sızladı sonra saatlerce.hiç önermiyorum.lmaz:

sen neler yapıosun?süs püs diyet falan ?zemuszemus

canım gündüz bişey düşünemiyıorum zaten çalışıyorum işimde baya yoğun akşam yalnız kaldığımda çok kötü oluyorum gerçi annemlerle kalıyorum ama yine kend evinde olmamak çok zor ben fazla süs flana yapmıyorum yani ekstra bi dururmum olmadı zaten saçım sarı dip boyam gelince mecbur boyatıyorum diyet yapabilsem keşke çikolataya acaip düşkünüm birazdan çayımla gofrtetimi yicem bak hem bana diosun gez dolaş hemde eve kapandım diyosun toparlan en kısa sürede 18 gün kalmış bakımlar yp kendine cilt bakımları ciciler biciler ohhh :asigim:

ha ha çok hoşmuş canım ya kedi erişemediği ciğere mundar dermiş birazda öle bence

idencim canım benim sen o 3 kiloyu nasıl verdin yaaa... ben güya gitti gideli diyetteyim diye gezip duruyorum 1 kilo vermişim bir ara 2 kiloydu sanırım birini tekrar aldım..

az önce masamda vicdanımı kemiren bir kek vardı arkadaşlar koymuşlar.. bakıp duruodum.. sonra biri geldi acıktım biraz dedi zorla ona verdim... kurtuldum :)..

Son düzenleme:
ya ben kilo almak istiyorum ama alamıyorum yürek yarım gideli hiçbişey yemek şstemiyor canım acaba o ne yiyor diye dşünmektenn.boy 165 kilo 47 yaa böcek gibiyim

canım wala iki kilosunu nasıl verdim bilmiyorum diğer bir kiloyu vermek için 2 hafta uğraştım çünkü çok kaçamak yapıyorum mafoldumben ama ben 2008 yılının başlarında tam 14 kilo verdim bi ara msnden sırlarımı anlatırım sana kaydirigubbakcemile3

ya ben kilo almak istiyorum ama alamıyorum yürek yarım gideli hiçbişey yemek şstemiyor canım acaba o ne yiyor diye dşünmektenn.boy 165 kilo 47 yaa böcek gibiyim

benim bi arkdaşım var oda senin gibi 160 boy 45 kilo gerçekten çok zayıf yemeye çalış sevdiğin şeyleri yap yersin ozaman belki.ayrıca böcekde deme yaa o kadarda değeeell kaydirigubbakcemile3

en sevdiğim yemeği bile fazla yiyemiyorum.yemek yemek angarya gibi geliyor sıkılıyorum yerken

ayy allahım azcıkta bana nasip et şu histen kaydirigubbakcemile3
ama fazlası zarar canım olmaz öyle şey hemen yiyceksin klava:

doğru diyosun canım ama ne bileyim alamıyorum bide herşeyi çok kafama takıyorum ondan da oluyor.belki sinir olacaksın ama kilodan şikayet etmek ve kilo vermeye açlışmak nasıl birşey çok merak ediyorum:) belki çocuk falan yaparsam alırım ilerde

yok canım diyorum ya arkadaşımda senin gibi alıştım ama ilk zamanlar boğasım geliyodu.hatta kuzenimde böyle ama o çok yiyo almıyo o dahada sinir bozucu kız benden çok yiyo aynı boyadız o 56 kilo ben 66 mafoldumben
hayatı sarhoş kıvamında yaşıycaksın canım kafana hiç bişey takmıcaksın gerçekten hepsi gereksiz şeyler kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…