Ksa dnem Askerlik...

ayy allahım azcıkta bana nasip et şu histen kaydirigubbakcemile3
ama fazlası zarar canım olmaz öyle şey hemen yiyceksin :eek:klava:

bir kere bana da arkadaşım böyle demişti.. ağzıma yemeği alıyorum ama gitmiyor olmuyor olmuyor dedi... bakıp kalmışım öylece yaaa :teselli: :teselli: çok uzak bir his gibi gelmişti

doğru diyosun canım ama ne bileyim alamıyorum bide herşeyi çok kafama takıyorum ondan da oluyor.belki sinir olacaksın ama kilodan şikayet etmek ve kilo vermeye açlışmak nasıl birşey çok merak ediyorum:) belki çocuk falan yaparsam alırım ilerde

:) bende cevaplayım bunu mailberf ben de kilo alamamak nasıl bir şey çok merak ediyorum.. :)..

benim ablam da çok zayıftı evlenmeden önce.. 1 70 boya 45 kilo falandı.. şimdi hamile ama çok güzel hamile oldu yaaa... inşallah senin de öyle olur.. zayıfların hamileliği daha güzel hele bazılarında sadece karın oluyo ben seviyorum öyle...

ayy yaa nişanlımın gerlmesine 15 güğn kaldı vee tel araması yapıolarmıs şimdidei onun tele ihtiyacı oldugu en önemli günler offf ne olacak acaba yaa allahtan yakalanmadı da

Bir gün daha bitmek üzere ve ben yorgunluktan bitmiş durumdayım =(
Şafak 19 kaydirigubbakcemile2 Nihayet 10lara da düştüm.

benim ablam da çok zayıftı evlenmeden önce.. 1 70 boya 45 kilo falandı.. şimdi hamile ama çok güzel hamile oldu yaaa... inşallah senin de öyle olur.. zayıfların hamileliği daha güzel hele bazılarında sadece karın oluyo ben seviyorum öyle...
elvincim benim ablam da yaklaşık böyleydi ama kilosu biraz daha fazlaydı. O kadar güzel bir hamileliği olmuştu ki =) Herkes hayran hayran bakardı ona.
Galiba biz zayıfların en büyük avantajı bu oluyor =)

elvincim benim ablam da yaklaşık böyleydi ama kilosu biraz daha fazlaydı. O kadar güzel bir hamileliği olmuştu ki =) Herkes hayran hayran bakardı ona.
Galiba biz zayıfların en büyük avantajı bu oluyor =)

evet canım yaa.. ben de zayıflayana kadar hamile olmak istemiyorum :) :)
ben geldiim ama mesai bitti=))
olsun bunada şükür ya=)

hoşgeldin canım..

senin de inşallah çabucak geçer bu şafaklar canım

ya arkadaşlar şafak aslında beyinde biten bir olaydır.. üçün beşin hesabı olmaz... ne hissediyorsan odur.. kapat gözlerini bakk yarın gelcek gibi...

oyy mesai biterken bende tırladım... kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canma.s
hoşbuldum canımŞeniz
evet canım yaa.. ben de zayıflayana kadar hamile olmak istemiyorum :) :)

hoşgeldin canım..

ya arkadaşlar şafak aslında beyinde biten bir olaydır.. üçün beşin hesabı olmaz... ne hissediyorsan odur.. kapat gözlerini bakk yarın gelcek gibi...

oyy mesai biterken bende tırladım... kaydirigubbakcemile3

hosbuldum canım, safak kafada mı biter benim 12 günüm kaldı onu bile bitiremiyorum kız helal sanakaydirigubbakcemile5
siz bizim dönemden daha dirayetli çıktınız valla ilk 2 ay burlarda zırladık durduk hepberaberkaydirigubbakcemile3

bir kere bana da arkadaşım böyle demişti.. ağzıma yemeği alıyorum ama gitmiyor olmuyor olmuyor dedi... bakıp kalmışım öylece yaaa :teselli: :teselli: çok uzak bir his gibi gelmişti

:) bende cevaplayım bunu mailberf ben de kilo alamamak nasıl bir şey çok merak ediyorum.. :)..

ama ben size şunu söyleyeyim kilo almak vermekten her zaman daha zor.kilo vermeye çalışnalra bir bakın dönem dönem verirler ama alırlarda dikkat etmezlerse.ben ne iştah şurupları içtim geçmişte ama hayatımda 50yi sadece 2 ay görebildim baskülde.kıyafetlerde yalnızca xs ya da 34 beden oluyor bazı markalarda.aman hepsi zor be bacım her şeyin azı karar çoğu zarar zayıflığın bile

ama ben size şunu söyleyeyim kilo almak vermekten her zaman daha zor.kilo vermeye çalışnalra bir bakın dönem dönem verirler ama alırlarda dikkat etmezlerse.ben ne iştah şurupları içtim geçmişte ama hayatımda 50yi sadece 2 ay görebildim baskülde.kıyafetlerde yalnızca xs ya da 34 beden oluyor bazı markalarda.aman hepsi zor be bacım her şeyin azı karar çoğu zarar zayıflığın bile

ayy aynı ben kaydirigubbakcemile3 Ben de aylarca kilo almak isteyenler topiğinde takıldım belki kilo alırım orda diye kilo da aldım ama topicte tartışma yaşandı hepimiz ordan ayrıldık ve ben yine kilo verdim :roflol:
Şİmdi iyiyim neyseki. Hiç tartılmıyorum arada bir eski pantolonlarımı giyip kilo alıp almadığımı ordan anlıyorum =))
Akşamları ballı süt iç, bol bol muz ye, fındık, badem,antep fıstığı ye alırsın kilo.

kızlar ya kılo demıssınız bende kılo vermek ısteyenler grubundayım bılıyosunuz bastan :))
cok sukur 9 kıloyu atmıs bulunuyorum ustumden hafıfledım yauuu.... ama daha bıtmedıı devamı varr....
su 10-11 gunde 2-3 kılo daha verebılseemm... cokmu ıstedım bılmem ama bakalım olursa harıka olucak... :lepi:

bende gitmeyi çok istedim ama eşim müsade etmedi hem daha yeni gittim ayrılmak daha zor olur sonra dayanmak dahada zorlaşır dedi.erzurum palandöken topçu birliği bizimki.iki gündür tipi varmış zaten iki dakikada kardan adam oluyoruz diyor canım benim.kantinde kontör bitmiş o yüzden çok az konuştuk bugün.bu hafta yemin töreni provaları varmış.yemin töreninden sonra yine erzurum sizin de değilmi canım

maiberf
bizimkiler aynı askeri bölgede o zaman
400e yakın kısa dönem varmış
23ü hava savunmada kalmış diğerleri topçu taburuna gitmiş
nişanlım öyle diyodu
evet bu hafta sadece tören yürüyüşü yapıcaklarmış.
bzm tlf sorunumuz olmadı ama 15 dk falan konuşuyrz.:Saruboceq:
hafta sonları tabi
dün mesela çaldırdı ben aradım 8 dk fln konuştuk
usta birliğinde rahat ederler inşl. cnm.

hoşbuldum canımŞeniz

hosbuldum canım, safak kafada mı biter benim 12 günüm kaldı onu bile bitiremiyorum kız helal sanakaydirigubbakcemile5
siz bizim dönemden daha dirayetli çıktınız valla ilk 2 ay burlarda zırladık durduk hepberaberkaydirigubbakcemile3

dirayetten değil bizimkilerin yeri daha zor neler neler geçiyor aklımızdan ama dile dökmek bile istemiyorum bu arada canım tuncelide gurup gurup teröriistler çıkmış gece intikale çıkıyorlar seninki de çıkıyormu onun olduğğu yerde çıkarıyorlarmı şu son günlerde ettikleri işkenceye bakın ya herkesi götüreceklermiş kaç gündür deliriyorum mafoldumben

selam arkadaşlarım şafak 2 opuyorumnanaktan geçmek bilmiyor yaw valla bi gelsin hiç sabah işe mi gitcem umursamıcam sabaha kadar cep teliyle konuşcam kendi kendime söz verdim bunu bile özledim ya kavga etmeyi bile özledim küsüp beni geri aramasını daha çok özledimmmmmmmmm alsanaalsanasmile

dirayetten değil bizimkilerin yeri daha zor neler neler geçiyor aklımızdan ama dile dökmek bile istemiyorum bu arada canım tuncelide gurup gurup teröriistler çıkmış gece intikale çıkıyorlar seninki de çıkıyormu onun olduğğu yerde çıkarıyorlarmı şu son günlerde ettikleri işkenceye bakın ya herkesi götüreceklermiş kaç gündür deliriyorum mafoldumben

nasıl ya kımı nereye goturuyorlar benım haberım yok haberlerden tv ye bakamıyorum hıc..

hadi ya bana bişey anlatmıyo ki telefonlarda arrtık sıkı aynen acemilikteki gibi olduk ya konusamıyoruz günde 1 konussak ne ala yani!!
içini ferah tut dıycem ama bende işkillendim!!

X