Ksa dnem Askerlik...

inşallah çatalca olur canım yaaa.. :) her haftasonu çıkarsınız ne güzel..

ben yimeğe gidiom acıktım .. görüşürüz canlarım..

afiyet bal şeker olsun canım cokacimcoook az yemekle doymak nasip etsin allah kaydirigubbakcemile3

benimde uzun dönem ama şubatta belli olcak ilarzucum senin eşin 331. dönemde mi gitti yoksa daha önce ki dönemmi

canım daha eşim olamadı ama gönülden evliyiz:)))

331 dönem

bizimkide yemin töreninden 2-3 gün sonra belli olcakmış sanırım.
nişanlım 3 hafta bekledi banyo için.tadilattaymış denetim yüzünden sivil birine vermişler ihaleyle tadilatı oda geç tamamlamış oyüzden.uzun dönemler dağda tatbikattaydı o yüzden yeni geldiler bi zorlukları olmadı bizimkilere.walla en az 1 kere enfazla 3 kere ardı günde bu zamana kadar bundan sonra allah kerim.zaten çağrı atıyo ben arıyorum giderken hattını bana bırakmıştı sabit hatlara bedava olan bi hat aylık 55 tl fatura sabit gelio.
gerçi bankamatik kartı bende ordan da yatırabilirim faturaları ama pek para harcamayı sevmediğimden tel faturası sıkıntı olmuyo banakaydirigubbakcemile3

canım hangi hatmış o ya bi şeettiriversen ben araştırdım da 77 tl avea dedi o da sınırlı yani 10.000 dakikanın 1000 dakikası sadece sabit hatlara diğer 9000 dakika avealılaraymış

anlamadım gitti şu 55 tl yi

canım daha eşim olamadı ama gönülden evliyiz:)))

331 dönem

canım hangi hatmış o ya bi şeettiriversen ben araştırdım da 77 tl avea dedi o da sınırlı yani 10.000 dakikanın 1000 dakikası sadece sabit hatlara diğer 9000 dakika avealılaraymış

anlamadım gitti şu 55 tl yi

canım geçen sene mayıs haziran gibi almıştık bu hattı.hala böyle bi kampanya varmı bilmiyorum vodafone sınırsız.vodafonelularla ve sabit hatlarlaa sınırsız diğer operatörlerle 750 dk vergilerle beraber 55tl.

ilarzucum çok soru soruyorum ama bir sorum daha olcak yaa ne güzel erken belli oluyor yerleri uzun dönemmiydi birde mühendismi erkek arkadaşın

canım geçen sene mayıs haziran gibi almıştık bu hattı.hala böyle bi kampanya varmı bilmiyorum vodafone sınırsız.vodafonelularla ve sabit hatlarlaa sınırsız diğer operatörlerle 750 dk vergilerle beraber 55tl.

hmmm ona da bi bakayım ben devam ediyor mu canısım

ilarzucum çok soru soruyorum ama bir sorum daha olcak yaa ne güzel erken belli oluyor yerleri uzun dönemmiydi birde mühendismi erkek arkadaşın

kaydirigubbakcemile3 araya maydonoz olcam ama erkek arkadaşıda değiğl nişanlısı :eek:

tatlım tam bilmediğim için :))):roflol: tühh bi türlü tutturamamışım:CüvCüv:

tam o benem nişanlım bi kerem dicektim ki iden sağolsun sölemişŞeniz

mühendis şekerparem benimkisi ziraat müh. si

hmmm ona da bi bakayım ben devam ediyor mu canısım

tam o benem nişanlım bi kerem dicektim ki iden sağolsun sölemişŞeniz

mühendis şekerparem benimkisi ziraat müh. si

sağol canım benim Şeniz yaa ama erken belli olmuş sizin ben çok heyecanlıyım dha şubatı bekliycem

gamiş kısa dönemlerde il değişikliği kalktı demişler bizimkilere

yani acemlik nerdeyse usta birliği de orada olacakmış sadece ilçelere dağıtım yapılacakmış

bana öyle dedi nişoonlım

gamiş kısa dönemlerde il değişikliği kalktı demişler bizimkilere

yani acemlik nerdeyse usta birliği de orada olacakmış sadece ilçelere dağıtım yapılacakmış

bana öyle dedi nişoonlım

hımm tamam canım şimdi anladım fisfisfis benim eşim uzun dönem daha 2 ay eğitimleri sürcek ben uzun dönem zannettim nişanlını ııı ohh be sonunda doğrusunu yazıyorummm yerimseniben

nerde bu elvin yemeğe diye gitti gelmedi kaçsaattir yiyo gelsin kızcam onaaa :eek:klava:
hayır kendim yiyemiyorum yiyenleride kıskanıyorum kaydirigubbakcemile3

yok tatlım aaslında bakma böyle de çok zor.gittiğinden beri her hafta sonu gördüm ama bi defa c.tesi günü gittim pazar günü bitmek bilmedi.bilmezmisin insan oğlu doyumsuz hep daha fazlasını ister aynı o duruma geliyo.bırakıp gelmek çok zor.ablasına anlatıyomuş telefonda gittiği anda özlüyorum yine diyomuş.
tabiki çok şükür hiç görememekten iyi ama as kaza bir hafta sonu gidemediğimi düşün işte o hafta hepinizinkinden zor geçer benim için.
yani hasretlik bu, askerlik bu aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık işte

haklsıın tabiki hayatım herkesinki ayrı zor sonuçta asker mi o düşünce bile yetiyor özlemeye.zaman sınırlı olduğu zaman herşey daha tatlı oluyor biliyorumhiç bırakasın gelmez telde ne konuşacağını şaşırırsın.nişanlıyken günde 2,3 saat konuşurduk.şimdi ise 4,5 dakika altın değerinde sanki elimden alacaklar öyle kıymetliki her saniye

ya kızlar ne güzel yakınmış sizinkiler ne şanslısınız

cnm ben erzurumda değilim. istanbuldayım.
hem uzak hem bir sürü masraf hemde hava şartları pek iyi değil erzurumda
ben hep tv de görüyorum erzurumu tipi var hergün kar yağıyo
ne bilim ya zordur oraya gitmek. neyse şansımıza artık sağ salim gelsinlerde:Saruboceq:
bu arada allah kavuştursun.
hangi askeriyede acaba seninki
bnmki palandöken eteklerindeki askeriyedeymiş hava savunmada

bende gitmeyi çok istedim ama eşim müsade etmedi hem daha yeni gittim ayrılmak daha zor olur sonra dayanmak dahada zorlaşır dedi.erzurum palandöken topçu birliği bizimki.iki gündür tipi varmış zaten iki dakikada kardan adam oluyoruz diyor canım benim.kantinde kontör bitmiş o yüzden çok az konuştuk bugün.bu hafta yemin töreni provaları varmış.yemin töreninden sonra yine erzurum sizin de değilmi canım

haklsıın tabiki hayatım herkesinki ayrı zor sonuçta asker mi o düşünce bile yetiyor özlemeye.zaman sınırlı olduğu zaman herşey daha tatlı oluyor biliyorumhiç bırakasın gelmez telde ne konuşacağını şaşırırsın.nişanlıyken günde 2,3 saat konuşurduk.şimdi ise 4,5 dakika altın değerinde sanki elimden alacaklar öyle kıymetliki her saniye

aynen öyle yaa burda sabahlara kadar konuşurduk laf bitmezdi gittiğinden beri 5 dk ne konuşcağımı şaşırıyorum. zaman kısa ya anlatıcaklarımdan hangisi bu zamanı çalmaya değerli diye düşünürken hepsini unutuyo insan.yanındaykende götürdüklerimi yemesini izlerken doyduğunu hissederken susup ve bakıp kalıyorum

biizm bu cuma belli olacakmış usta birliğin nereye düşeceği...

2 tane kötü yer varmış 3 tane iyi

hele bir tanesi alanyaya çok yakınmış cennet diyorlarmış hem sıcak hem güzel

diğer kötü olan 2 yer dağın başı dondurucu soğukmuş şekerler

merakla bekliyoruz

sizin ne zaman belli olacak

bir de benimki hergün arıyor 2 kere.. uzun dönemler baştan çok gıcıklık yapmışlardı banyoya sokmamışlardı bunları 2 hafta yıkanmamış hiç. şimdi düzeltmişler arayı dün dışarıdan dürüm söylemişler bizimkiler için. telefonlarını da kullandırıyorlarmış... dün kendi hattından aradı konuştuk bedava...

bu arada bu ay çok pis girecek bana fatura ya hep ben arıyorum yandık

ya evet birde o sorun var ub uzun dönemler ne istiyor bizim sevdiceklerimizden okusalarmış onlarda allah allah.eşim anlatıyor kantinde özellikle tv izlerken bizimkilerin bişey izlediklerini farkedince hemen değiştiriyorlarmış kanalı.naylon asker muhabbeti falan işte.şimdi en azından koğuşta hep kısa dönem,ama yeminden sonra koğuşlar da karışık olacakmış hadi bakalım hakkımızda hayırlısı

çabalarım o yönde kaydirigubbakcemile3 gerçi cancağızım gittiğinden beri 3 kilo verdim ama yemeye başlarsam anında alırım geri

oh ne güzel bende eşim gittiğinden beri kilo aldım sanırım hiç ağzım bos durmuyo
teşekkürler canım...
a.s.nasılsınız bugün?

tşkler cnm sen nasılsın şafak kaçççŞeniz

X