Ksa dnem Askerlik...

ayy canım kendime geldim okuyunca.mesajların enerji saçıyo resmen:sm_cool:

çalışıyor olman büyük avantaj canım çok sevindim senin adına.ben iş arıyorum.heryere haber saldım ama iktisat mezunu olmama rağmen iş bulamıyorum istediğim gibi.mafoldumben

ondan zaten hep moralim bozuluo.kendimi dinliyorum hep evde :sinifsinif:

ama evet süslenmeye başlamam lazım artık.şimdi duştan çıktım ocelerimi sürüp parfümlerimi sürücem mis olcam kaydirigubbakcemile3

mesajına geç cevap verebildim,pc ısınıp kapanmıştı öğlen.
neler yaptın görüşmeyeli?
ben şimdi ıhlamurumu içiorum,sana cevap yazmak için girdim nete.sohbet edebilcein insanlar tanımak ne güzel şey ayol kaydirigubbakcemile5

aramıza hos geldın yerimseniben

neresi? ve tabi şafak kaç??

selam tatlımm
gözün aydın,allah kavuştuırsun azıcık kalmış.
darısı başımızaa:kedi:
ben de çok özledim bizim yarından itibaren 17...
ben de bu sürede kendimi toparliim diyorum.çok yıprandım onu özlerken:gitme:
telefon demişsin,görüşme imkanınız yok mu?

ayy yaa nişanlımın gerlmesine 15 güğn kaldı vee tel araması yapıolarmıs şimdidei onun tele ihtiyacı oldugu en önemli günler offf ne olacak acaba yaa allahtan yakalanmadı da

allah kavuştursun tatlım.sizin de 329. dönem mii?bilmiyorumkismile
bizim 17 kaldı.izinlerle mi ilgili acaba?
yaa keşke mucize olsa da çabucak geliversee:sinifsinif:

allah kavuştursun tatlım.sizin de 329. dönem mii?bilmiyorumkismile
bizim 17 kaldı.izinlerle mi ilgili acaba?
yaa keşke mucize olsa da çabucak geliversee:sinifsinif:

ne güzel az kalmış sizin allah kavuştursun :Saruboceq: bizim daha aşağı yukarı 1 yılımız var kafamçokkarıştı

nasıl ya kımı nereye goturuyorlar benım haberım yok haberlerden tv ye bakamıyorum hıc..

canım gece uykudan uyandırıp dağa intikal dedikleri olay işte alıp götürüyorlar bu ölesine bi gidip tur atmak değil daha öncede gitmişti intikale ama şimdi teröristler dolaşıyo ortalıkta o bana sölememişti ben haberlerden duydum ama intikal olduğunu söylemişti kaç gündür dua ediyorum inşaallah götürmezler diye gitseler nekadar kalır oda belli değil gidenler de oldu ertesi gün akşam dönenlerde oldu tam bitiyo derken bide bu stres öğrendiğimden beri sürekli basım dönüyor kendimi kötü hissediyorum sabrım da çok zorlanıyor mafoldumben

hadi ya bana bişey anlatmıyo ki telefonlarda arrtık sıkı aynen acemilikteki gibi olduk ya konusamıyoruz günde 1 konussak ne ala yani!!
içini ferah tut dıycem ama bende işkillendim!!

belki durum böyle diye anlatmıyordur belkide bişey yoktur onlarda sağ salim gelseler çok kötü içim Rabbim dayanma gücü versin onlarıda muhafaza etsin

ne güzel az kalmış sizin allah kavuştursun :Saruboceq: bizim daha aşağı yukarı 1 yılımız var kafamçokkarıştı

eh çok şükür az kaldı denebilir.ama son günler daha zor hissediliyor emin ol.onca zamanın özlemi hasreti birikiyor.son günler geçmek bilmiyor sanki.:uhm: saatleri sayıyorum,sürekli uyuyorum yaw :sinifsinif:
erkek arkadaşım denizci olduğu için sürekli geziyorlar.şimdi lübnandalar.limanlarda inme imkanları olmadığı için 2 haftadır haber alamıyorum çok merak ediyorum benneyaptımki
sen nerdensin canım?sizin nereye çıktı askerlik?
allah kavuştursun bian önce.zaman nasıl geçti anlamayın işallah :teselli:

üzüldüm canım haber alamana kısa dönem miydi senin?neyseki az kalmış dönüşüyle ilgili bol bol hayaller kur belki daha çabuk geçer opuyorumnanaktan
ben balıkesirdeyim sözlüm 331. dönem yedeksubaylık çıktı beklemiyorduk ve de istemiyordu da hayırlısı olsun dedik fakat hala alışamadık düğün falan düşünüyoduk yaza mafoldumben tek iyi tarafı şimdilik balıkesirde ama acemiliği bitirdikten sonra tayin olcak başka bi şehre (

yusum saol:)) hepimizi allah kavuştursun...ben ilk zamanlar burdaydım fakat 331. dönem topiği açılınca genelde orda takılır oldum..burayada bakıyorum işte opuyorumnanaktan

ah canım üzülme,istedikten sonra,bak kendisini bekleyen bi hatunu var,döndüğünde evlenirsiniz inşallah.
askerler için bekleniyor olmak ne güzel.hem ilişkinizin en sağlam temellerini atıyorsunuz bu zaman diliminde bence.
yani asker yolu bekleyen tüm sevgililer için öyle.zor ama güzel yani.
bizim 329. kısa dönem.serdümen er olarak yapıyor.
işin enteresan yanı erkek arkadaşım yedek subayolmak için o kadar dualar etti uğraştı,olmamasına çok üzüldü.emir veren olmak istiyodu,emir alan deil.bence mutlu olun,iyi şeklde askerliğini yapıyor sevgilin.a.s.

saolasın canım çok güzel şeyler yazmışsın hala alışamadıkta biz bu uzun döneme içim rahatladı biraz opuyorumnanaktan nie isteyeni uzun dönem almazlar ki ya :umursamaz: sizin varmı geleceğe yönelik planlar:)) askerliğide bitirmişsiniz hayırlısıyla :Saruboceq: hihoyyyt

sınavla alıyolar ya zaten.onun da mantığı yok diorlar.bilmiorum neye göre alıyorlar valla.ama cidden için rahat olsun.sayılı gün geçio zaten bi şeklde.ama kral gbi askerlik yapmak çok başka yaa.hem hayat boyu lafı olur bunun.sevin benc eolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…