Ksa dnem Askerlik...

kizlar biz bu son zamanlar cok kavga eder olduk. biktirdim onuda. kavganin sonunda niye boylesin dediginde HAMİLEYİM dedim. durdu kaldi. aslinda yuz yuze soyleyim diyordum ama dayanamadim

hayırlı olsun arkadaşımmm.çok sevindim sizin adınıza .allah analı babalı büyütsün.eşin şok olmuştur tabi.yanında olamamak iyice sinir etmiştir:)

kizlar biz bu son zamanlar cok kavga eder olduk. biktirdim onuda. kavganin sonunda niye boylesin dediginde HAMİLEYİM dedim. durdu kaldi. aslinda yuz yuze soyleyim diyordum ama dayanamadim

ee sonraki tepkisi ne oldu ben bile heyecanlandım canım ya allah analı babalı büyütsün şimdiden :emir_bebek:

senın safak nasıl 9 canım aynı donem mı bızımle ?

Canım benim nişanlım şırnak uludere ballı da yapıyor askerliğini. Normalde 14 ünde bitiyordu ama erkene almışlar. Orası terör bölgesi olduğu için bölgeye giriş çıkış zor oluyormuş. Nasipse 11 inde uludere den çıkacaklarmış canım.

Canım benim nişanlım şırnak uludere ballı da yapıyor askerliğini. Normalde 14 ünde bitiyordu ama erkene almışlar. Orası terör bölgesi olduğu için bölgeye giriş çıkış zor oluyormuş. Nasipse 11 inde uludere den çıkacaklarmış canım.

canım benımde asıl merak ettıgım buydu, cunku benım esımde teror bolgesınde sınır karakolunda (hakkarı/cukurca) gırıs cıkıs aynı sekılde zor 1 gun erken gelecek ama, yanı 16 ocak terhıs tarıhı ya 16 ocagın aksamı eve gelmıs olucak Allahın ıznıyle..
ama boluklerınden 1 hafta gıbı bır sure once cıkacaklarmıs sanırım konvoy ve ktm durumları da oldugu ıcın ama o 1 hafta da ne yapıcaklar onu bılmıyorum tam tarıh olarak konusamıyoruz pek telefonların durumu malum. 11 ınde bolgeden cıkacakları ıcın 11 uzerınden mı hesapladın ? yoksa eve gelıs tarıhı uzerınden mı hesaplıyorsun ? eger ev se sanırım aynı hesaba gelıyor ıkımızın dogrumu ?

değilse bızdede aynı durum olurmu acaba olursa ucak bıletını almıs sanırım o nasıl degısır bılmıyorum .. CADIARZU ne konustum ama :)

ayy aslında cok hos olmus yaa şok yaşamıştır kaydirigubbakcemile3 tartısmada sona ermıstır artık :):)

son gunlerde galıba herkesde durum aynı yaa her gun bızde tartısıyoruz gunun sonuna dogru bıtıyor bıde daha cok aglamaya basladım :gitme:

sensible o '' kavusanlar '' kısmında olmayı dort gozle beklıyorum :) elcağızlarına saglık tatlımm :KK66:)

Bende hepinizi oraya almayi dört gözle bekliyorum canim, hemen kirmizi olun!! zemuszemus
:asigim: ne güzel canım, şimdi sevgilinlesindir herhalde =)
Nerde yapıyor askerliğini, her haftasonu görebiliyor musun?

Sensiblem ellerine sağlık opuyorumnanaktan Topiğimizin en hakikatli üyelerindensin tatlım

ne demek canim arkadasim benim mjuuuuuuuuks

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremitturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi
__TanRIcA__ -----------------------------------------------------------------Eskisehirturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................10'larda :dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................10'larda:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................10'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................10'larda:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................10’larda:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................10’larda :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................10'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................10'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................10'larda:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................10'larda:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................10'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................10'larda:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................10'larda:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................20'lerde:dance:

KAVUSANLAR

ayyyyyyyyy caniiiiiiiiiiimmmmm gözün aydin, bebis mi geliyor:))
eee ne dedi sonra???

:asigim: ne güzel canım, şimdi sevgilinlesindir herhalde =)
Nerde yapıyor askerliğini, her haftasonu görebiliyor musun?

evet canım gittiğinden beri her hafta sonu gördm önümüdeki haftada yemin töreni iki gün dışarı çıkıcak eve gelicez 1,5 saatlik yol ben ist. o tekirdağda şu an sarayda yemin töreninden sonra çerkezköye gelicek orasıda 45 dklık yol
çok şükür şanslıyız bu konuda ama zaman en az sizinki kadar yavaş geçiyo
daha 133 var :sinifsinif:

canım benımde asıl merak ettıgım buydu, cunku benım esımde teror bolgesınde sınır karakolunda (hakkarı/cukurca) gırıs cıkıs aynı sekılde zor 1 gun erken gelecek ama, yanı 16 ocak terhıs tarıhı ya 16 ocagın aksamı eve gelmıs olucak Allahın ıznıyle..
ama boluklerınden 1 hafta gıbı bır sure once cıkacaklarmıs sanırım konvoy ve ktm durumları da oldugu ıcın ama o 1 hafta da ne yapıcaklar onu bılmıyorum tam tarıh olarak konusamıyoruz pek telefonların durumu malum. 11 ınde bolgeden cıkacakları ıcın 11 uzerınden mı hesapladın ? yoksa eve gelıs tarıhı uzerınden mı hesaplıyorsun ? eger ev se sanırım aynı hesaba gelıyor ıkımızın dogrumu ?

değilse bızdede aynı durum olurmu acaba olursa ucak bıletını almıs sanırım o nasıl degısır bılmıyorum .. CADIARZU ne konustum ama :)

Canım ikimizin de aynı aslında. Ama biz 11 inde diye hesap ettiğimiz için şafağı biraz erkene aldık:) 16 sında çıkacaklar onlar da Şırnaktan. Allah hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin hepimize. Nişanlım otobüsle gelecek. Uçakla gelmeyi pek istemedi. Yaklaşık 15 saat yolda geçecek zaten.

evet canım gittiğinden beri her hafta sonu gördm önümüdeki haftada yemin töreni iki gün dışarı çıkıcak eve gelicez 1,5 saatlik yol ben ist. o tekirdağda şu an sarayda yemin töreninden sonra çerkezköye gelicek orasıda 45 dklık yol
çok şükür şanslıyız bu konuda ama zaman en az sizinki kadar yavaş geçiyo
daha 133 var :sinifsinif:
Valla şanlıymışsınız güzelim. Çok kar olmadıktan sonra rahatça gidersin haftasonları.
100lere düştükten sonra hızlı geçer zaman, hele plakalara düştükten sonra daha da rahatlarsınız =)

Butterfly eşinin tepkisi ne oldu canım. Asker arkadaşlarına çay falan ısmarlamıştır baba oluyorum diyerek
:dance:

Butterfly eşinin tepkisi ne oldu canım. Asker arkadaşlarına çay falan ısmarlamıştır baba oluyorum diyerek
:dance:

sadece çayla bırakcaklarını sanmıyorum kanını emerler adamın kaydirigubbakcemile3 ellerine fırsat geçmişken değrlendirmezmi kaydirigubbakcemile3

Valla şanlıymışsınız güzelim. Çok kar olmadıktan sonra rahatça gidersin haftasonları.
100lere düştükten sonra hızlı geçer zaman, hele plakalara düştükten sonra daha da rahatlarsınız =)

evet hafta sonları dua ediyorum kar yağmasın diye zaten kaydirigubbakcemile3
geçiyo canım 4 ay 2 hafta yani 133 gün yani 19 cumartesi ...kaydirigubbakcemile3

ya kızlar bişey sorucam yemin töreninden sonra telefon sokulabiliyor mu.dört gözle yemin törenini bekliyorum zaten gidemiycem uzak diye en azından bundan sonra telde rahatça konuşuruz en azından ben her an msg yazabilirim.her gün konuşuyoruz ama kontör dayanmıyo öle ama konuşmasak da biz dayanamıycaz o ayrı.Butterfly tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün kıyamam iyice hassas olmuşsundur sen ya dokunsalar ağlarsın bide diğer yarın olmayınca dimi.

ya kızlar bişey sorucam yemin töreninden sonra telefon sokulabiliyor mu.dört gözle yemin törenini bekliyorum zaten gidemiycem uzak diye en azından bundan sonra telde rahatça konuşuruz en azından ben her an msg yazabilirim.her gün konuşuyoruz ama kontör dayanmıyo öle ama konuşmasak da biz dayanamıycaz o ayrı.Butterfly tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün kıyamam iyice hassas olmuşsundur sen ya dokunsalar ağlarsın bide diğer yarın olmayınca dimi.

canım telefon herzmn tehlikelidir biz telefon sokmak yerine eşim isteseydi mutlaka sokardı içeriye birazda yerle alakalı bişey ama uygun bi hat alsan ankesörden arasan onunda yakalancam sıkıntıısı olmasa ama şöle bişi var komutanları seviyo ve göz yumacaklarsa alsın tabii en azından elini her telefona attığıdna ulaşırsın

sadece çayla bırakcaklarını sanmıyorum kanını emerler adamın kaydirigubbakcemile3 ellerine fırsat geçmişken değrlendirmezmi kaydirigubbakcemile3
Çarşı izninde tatlı da istemişlerdir kesin =)

evet hafta sonları dua ediyorum kar yağmasın diye zaten kaydirigubbakcemile3
geçiyo canım 4 ay 2 hafta yani 133 gün yani 19 cumartesi ...kaydirigubbakcemile3
Sen de charm gibi bütün ihtimalleri yazmışsın. 19 cumartesiyi saymak çok daha ii ama kaydirigubbakcemile3

tlf götürmek çok riskli aslında canım. nişanlımın orda uzun dönemlerden birinin varmış arada bir alıp ordan arıyor beni geceleri hattı yanında çünkü. Genelde de çağrı yapar ankesörlüden ben ararım onu. Zaten telefonu olsa da herzaman açık bırakamaz ki.

X