Ksa dnem Askerlik...

tskler cerencim.
yusumcum bende hemen gelsede söylesem diye kendimi zor tutuyorum :)
plan yaptın mı canım nasıl bir ortamda söyleyeceksin delikafadulden ayy çok heyecanlı bir durum ya. Havalara uçacaktır kesin =))

son ıkı hafta kala bellı olcakmıs :KK43: ama olur inşallah diyor. cunku komutanına cok yardımcı oldu oda hallederız demıs safagı eksık sayıyoruz ama bı tarafdanda korkuyorum eklemek zorunda kalırsak dıye. :gitme: hayırlısı artık...
İnş olur. Rütbesi yüksekse adamın erken gönderirler canım. Sen yine de en kötü ihtimali düşün de sonradan hayal kırıklığına uğramayın.

İnş olur. Rütbesi yüksekse adamın erken gönderirler canım. Sen yine de en kötü ihtimali düşün de sonradan hayal kırıklığına uğramayın.

yuksek canımda yınede adamın keyfıne bakıyor ıste :gitme: ben kotuyu dusuneyım uzulmeyelım dıyorumda dıger tarafdanda uuuf ya az kalınca gunler ne sınır oluyormus

yuksek canımda yınede adamın keyfıne bakıyor ıste :gitme: ben kotuyu dusuneyım uzulmeyelım dıyorumda dıger tarafdanda uuuf ya az kalınca gunler ne sınır oluyormus
bence de hiç dayanılacak gibi değil zaman durdu sanki ilerlemiyor bir de garip bir stres var bende nedense :bbo:
kızlaaarrr bi çizik daha attık:lepi: kimse var mıııı:icecream:

nasılsın canım opuyorumnanaktan Amaaaan şu askerlik bitsin şafak kelimesini duymak bile istemiyorum artık

bence de hiç dayanılacak gibi değil zaman durdu sanki ilerlemiyor bir de garip bir stres var bende nedense :bbo:

uuf aynen yaa bide alnımda bırseyler cıktı stresten galıba uuuf o gelcek cırkın bı kız olmus olcam o gelene kadar da :gitme:

nasılsın canım opuyorumnanaktan Amaaaan şu askerlik bitsin şafak kelimesini duymak bile istemiyorum artık

o 80 lerdekı sabır falanda kalmadı... bitsede hepimiz kurtulsak artık bugun ağlama gunum galıba... :gitme:

canm sen burda mıydın neler yapıosun valla kimsecikler görünmüo artık bi veda partisi yapıcaz burda ama kimse yokkaydirigubbakcemile3

o 80 lerdekı sabır falanda kalmadı... bitsede hepimiz kurtulsak artık bugun ağlama gunum galıba... :gitme:
bende de hiç sabır kalmadı canım ya =( Bazen kızıyorum kendi kendime sağsalim gelsin bu kadar aceleci olma diyorum ama 2dk sonra bunları düşünen ben değilmişim gibi başlıyorum sızlanmaya geçmiyor bu günler diye =))

canm sen burda mıydın neler yapıosun valla kimsecikler görünmüo artık bi veda partisi yapıcaz burda ama kimse yokkaydirigubbakcemile3
Son 1hafta kala herkes gelir inşallah canım. Okadar günü birarada geçirdik son günlerde de beraber olsak çok güzel olur.
Bende herşey aynı canım değişen bişey yok. Haftaiçi yoğun çalışıyorum, okul-kurs-yurt nöbeti oldukça yorucu oluyor haftasonu da evde sıkıntıdan patlıyorum.
Sen neler yapıyorsun canım?

Yaa doğrumu gördüümm senemciim hamilemisinn ?? delikafadulden

Oyy tebrık ederım yaa cok sevındımmmm
Şeniz

bende de hiç sabır kalmadı canım ya =( Bazen kızıyorum kendi kendime sağsalim gelsin bu kadar aceleci olma diyorum ama 2dk sonra bunları düşünen ben değilmişim gibi başlıyorum sızlanmaya geçmiyor bu günler diye =))

Son 1hafta kala herkes gelir inşallah canım. Okadar günü birarada geçirdik son günlerde de beraber olsak çok güzel olur.
Bende herşey aynı canım değişen bişey yok. Haftaiçi yoğun çalışıyorum, okul-kurs-yurt nöbeti oldukça yorucu oluyor haftasonu da evde sıkıntıdan patlıyorum.
Sen neler yapıyorsun canım?

benim de yogunluk az şu aralar öğrencilerin finalleri fln derken lab.a ara verdik 25 inde yine koşuşturmaca başlıyor. valla bi gelsin de yoğunluk filan gözümde büyümüyor:dance:

suan sanki heran adet olacak gibi hissediyorum. bel agrısı, gögüslerde hassasiyet :) onun dısına içimde suan birseyler hayata tutunmak için caba sarfediyor :)) cok güzel bir duygu:emir_bebek:

bu belirtiler bende de var akannehirya regldan 10 gün sonrasından beri bu şikayetler var yok canım hamile değilim olmamalıyım -tatlicadiarzu-

niye istemiyorsn ki canim

ben birdefa hamile kaldım kaybettim bebeğimi hem onun hem çevremdeki bazı olumsuzlukların vede eşimi çok özlediğimden uzun süre basbasa hasret gidermek istediğimizden istemiyoruz diyebilirmki şuan duymak istediğim kendi açımdan yani en son şey bebek olayı
neyse ki 3dk önce regl oldum kaydirigubbakcemile3 buraya şüphem var die yazar yaazmaz hasta oluom kaydirigubbakcemile3

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ???

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLİK YERİ
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremitturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
İlarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------İstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------İstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi
__TanRIcA__ -----------------------------------------------------------------Eskisehirturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................10'larda :dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................10'larda:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................10'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................10'larda:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................10’larda:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................10’larda :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................10'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................10'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................10'larda:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................10'larda:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................10'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................10'larda:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................10'larda:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................20'lerde:dance:

KAVUSANLAR

kızlar birazdan kapıdan çıkıp aşkımın yanına doğru yola çıkıcam ona bütün gün sarılıcam öpücem kokluycam sonra yine tekrar baştan diyip bir hafta daha beklemek için eve dönücem :KK43:
onu görmek çok güzel bırakıp gelmek çook acı ama görmemek daha acı olduğundan katlanıyoruz her hafta bilmiyorum doğrumu yapıyorum.

kızlar birazdan kapıdan çıkıp aşkımın yanına doğru yola çıkıcam ona bütün gün sarılıcam öpücem kokluycam sonra yine tekrar baştan diyip bir hafta daha beklemek için eve dönücem :KK43:
onu görmek çok güzel bırakıp gelmek çook acı ama görmemek daha acı olduğundan katlanıyoruz her hafta bilmiyorum doğrumu yapıyorum.

sevgilin hangi sehirde? carsi izninde mi gorusuyorsunuz?

sensible o '' kavusanlar '' kısmında olmayı dort gozle beklıyorum :) elcağızlarına saglık tatlımm :KK66:)

X