Ksa dnem Askerlik...

kızlar birazdan kapıdan çıkıp aşkımın yanına doğru yola çıkıcam ona bütün gün sarılıcam öpücem kokluycam sonra yine tekrar baştan diyip bir hafta daha beklemek için eve dönücem :KK43:
onu görmek çok güzel bırakıp gelmek çook acı ama görmemek daha acı olduğundan katlanıyoruz her hafta bilmiyorum doğrumu yapıyorum.
:asigim: ne güzel canım, şimdi sevgilinlesindir herhalde =)
Nerde yapıyor askerliğini, her haftasonu görebiliyor musun?

Sensiblem ellerine sağlık opuyorumnanaktan Topiğimizin en hakikatli üyelerindensin tatlım

:lepi: :asigim:
Uzun oldu, ne zor oldu
Kalp yoruldu dön gel, herşey kalsın
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel
Affettim, kendini akla,
Sende aşkla, yalnız aşkla dön gel

Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel, gözüm yok para pulda
Yalnız sanadır bu hasretim
Dön gel vaktimiz daraldı
zaten şu yalan dünyada
Gel inadı sevdiğim

insan geçerken değil ama geçtikten sonra anlıyor zamanın çok çabuk geçtiğini resmen 135 gün kaldı ya daha dün burda ağlıyordum nasıl geçer bu 158 gün diye

selam kızlarrrr.3 hafta geride kaldı zaman geçiyor ne güzel yaaaa.bilmem 89 nasıl şafak ya 23 ya 17.of ben hala anlamadım bu şafak olayını.17 mayıs da gelecek.son haftayı saymazsam 18 hafta kaldı diyorum.aman ne bileyim.sonlara yaklaşalaım da o zaman sayarız.yılbaşı 10 9 8 7.... si gibi :))))

:lepi: :asigim:
Uzun oldu, ne zor oldu
Kalp yoruldu dön gel, herşey kalsın
Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel
Affettim, kendini akla,
Sende aşkla, yalnız aşkla dön gel

Yak gel bildiğin ne varsa
Sat gel, gözüm yok para pulda
Yalnız sanadır bu hasretim
Dön gel vaktimiz daraldı
zaten şu yalan dünyada
Gel inadı sevdiğim

valla varya şarkılar anlam kazanmaya başladı.önceden sadece güzel diye dinlediğim şarkılar şimdi ne jkadar da anlamlı diyerek dinliyorum.ne oluyor böle yahuuuu.bende buna şu sözlerle devam etmek istiyorum: duygusal krizdeyim,şaşıyorum bu ben miyim...sensiz çuvallarım ruh gibi dolaşırım...aman şarkıların sözlerini de unuttum.yok yokkk toparlanmam lazım:)

Esım tekrar gece mevzı gorevıne dondu, son ıkı hafta kala fılan donucem demıstı zaten, görev devrı oluyormus sanırım yenı gelenlere ogretıyormus eskıler. kantını devrettı yanı. kantındeyken cok rahat oluyordu ıstedıgım zaman arıyordum
ama o sekılde de ona zaman gecmıyomus :) kantınde butun gun bos gıbı hıssedıyodu bayramdan berı dusunup dusunup duruyorum dıyor :)..
olsun napalım sag salım gelıcekler ıns az kaldı 13 guuunn :))
zemuszemus

ne kadar az kalmis sizin ya harika birsey bu :))
bizim bugun 3 haftamiz bitti.. 3 ay da 5 ay da bitecek degil mi.. sag salim bana donsun de.. dusunmek istemiyorum ama kotu hisler dolduruyo beynimi.. dusunmicem diyorum.
gelicek gelicek az kaldi 3 hafta gecti zoru gitti :))

Çoğu gitmiş azı kalmıs Asmincim :)) zaman kavramı olarak uymasada o ılk bır ayn hepsınden uzun gelıyor bu yuzden çoğu gitmiş :KK66: bıtecek sag salım ınsallahh..

Çoğu gitmiş azı kalmıs Asmincim :)) zaman kavramı olarak uymasada o ılk bır ayn hepsınden uzun gelıyor bu yuzden çoğu gitmiş :KK66: bıtecek sag salım ınsallahh..

insallah canim biter tez zamanda.. hasretlik cekmek ne zormus ya.. :gitme:

kizlar biz bu son zamanlar cok kavga eder olduk. biktirdim onuda. kavganin sonunda niye boylesin dediginde HAMıLEYıM dedim. durdu kaldi. aslinda yuz yuze soyleyim diyordum ama dayanamadim

X