Ksa dnem Askerlik...

nişanlımın nesi var kaç gündür mafoldumben
seni özledim seni seviyorum dese de garip bir ses tonuyla söylüyor bunu. sanki gerçekten hissederek söylemiyormuş gibi =(
Herzaman neşeli olan nişanlımdan eser yok. hemen sinirleniyor herşeye çok çabuk parlıyor.
mafoldumben

seni özledim seni seviyorum dese de garip bir ses tonuyla söylüyor bunu. sanki gerçekten hissederek söylemiyormuş gibi =(
Herzaman neşeli olan nişanlımdan eser yok. hemen sinirleniyor herşeye çok çabuk parlıyor.
mafoldumben

yusumcum artık sabrı kalmamıstır. son günler böyle olurmus. gidip gelen arkadaslar söylemişti. sana olan sevgisinde değişiklik oldugunu sanmıyorum.

vaaayyy ne kadar şanslısın canım:nazar: benimki bundan sonra elimi sıcak sudan soğuk suya sokmam diyoe :mymeka: askerlikte çok çalışmış bundan sonra sadece yan gelip yatacakmış =))
düğün hazırlığı falan yok canım =) ben üçbeş bişey alıyorum okadar. o gelince alacağız bütün eşyaları. takside falan girme peşin alalım dedi ben de oyüzden mutfak için yatak odası için gerekli ıvır zıvırları alıyorum sadece =))
burcu iş yoğunluğundan giremiyormuş. bir de evinde nette sorun varmış. geçen gün mesaj göndermişti. ondan sonra yine girmedi =(

2010 yılı inşallah hepimiz için hayırlı olur canım.
Doğru söylüyorsun iş bulursa iice rahatlar sonra zaten düğün için düşünceler başlar tamamen unutur bunu.

Ben iiyim canım,nişanlımla da uzun uzun konuşuyoruz hergün. Birara çok stresliydi hergün ufak çaplı kavgalar ediyorduk ama neyseki geçti onlar da =))

Ben de hepinizin yeni yılını kutluyorum arkadaşlar. 2010 yılı inşallah hepimize mutluluk huzur getirir. Huzurumuzu bozan herşeyin 2009da kalması dileğiyle...

canım senin düğün ne zaman.bende hazırlık yapamıyorum peşin alırız dio bende ufak tefek şeyleri alıyorum yavaş yavaş.bizimki mayısta gelcek haziranda düğün biraz zor olcak sanki :KK43:

arkadaslarim cogunuz bilmiyor ben 3,5 haftalik hamileyim :) bugun beta hcg testi yaptirdim. daha cok kucuk teyzeleri :)

çok sevindimmmm bu habereeekaydirigubbakcemile5

mafoldumben

ay yaa.. herkesde durum aynı olmalı bizde de var gıbı o sorun ama bıktı artık herkes son gunler olunca ıste boyle oluyor demekki.. :gitme:

ay hrika bir haber bu yaaa nasil hissediyorsun kendinidelikafaduldendelikafadulden

suan sanki heran adet olacak gibi hissediyorum. bel agrısı, gögüslerde hassasiyet :) onun dısına içimde suan birseyler hayata tutunmak için caba sarfediyor :)) cok güzel bir duygu:emir_bebek:

suan sanki heran adet olacak gibi hissediyorum. bel agrısı, gögüslerde hassasiyet :) onun dısına içimde suan birseyler hayata tutunmak için caba sarfediyor :)) cok güzel bir duygu:emir_bebek:

ay canim benim ya ne kadar guzel birsey bu ya :asigim::asigim:
Allah mutlulukla huzurla cook rahat bi hamilelik donemi gecirmek nasip etsin sana canim.a.s.

ay canim benim ya ne kadar guzel birsey bu ya :asigim::asigim:
Allah mutlulukla huzurla cook rahat bi hamilelik donemi gecirmek nasip etsin sana canim.a.s.

Aminn canım. daha esime söylemedim yüzündeki ifadeyi görmek istiyorum yerimseniben esim geldiğine 6 haftalık olacak. bazı arkadaslar kan değerlerime göre ikiz olabilir diyor :emir_bebek::emir_bebek: daha doktora gitmedim

ay ne kadar guzel ya.. yuzundaki ifadeyi cok merak ediyorum cidden ben de :))
bhcg degerin kac ki canim daha dogrusu iki gun ard arda yaptirdin mi katlanma oranina bakman lazim canim

yusumcum artık sabrı kalmamıstır. son günler böyle olurmus. gidip gelen arkadaslar söylemişti. sana olan sevgisinde değişiklik oldugunu sanmıyorum.
Bugün uzun dönemlerden terhis olanlar olmuş dün onu anlatıyordu hep sesi kötüydü ama. Bir de kendi dönemindeki arkadaşları da 1hafta önce gidecekler izin kullanmadıkları için, ona da canı sıkılıyor ama alışkın değilim bu haline canım sıkılıyor böyle olunca =(
Canım tekrar tebrik ederim seni. eşin gelince nasıl bir tepki verecek merak ediyorum =)

canım senin düğün ne zaman.bende hazırlık yapamıyorum peşin alırız dio bende ufak tefek şeyleri alıyorum yavaş yavaş.bizimki mayısta gelcek haziranda düğün biraz zor olcak sanki :KK43:
canım benim düğün ya 18martta olacak ya da 18nisanda. herşey paraya bakıyor canım. peşin paran olduktan sonra 1 haftada bile halledebilirsin. ben zaten bir oturma odası bir de yatak odası alıcam. beyaz eşyadan da sadece buzdolabım yok gerisi var. İnşallah sorunsuz birşekilde atlatırız bu günleri canım. Nişanlın param var diyorsa hiç takma kafana bence. 1ayda halledersiniz canım.

ay yaa.. herkesde durum aynı olmalı bizde de var gıbı o sorun ama bıktı artık herkes son gunler olunca ıste boyle oluyor demekki.. :gitme:

evet bıktı artık onu anlıyorum ama işte üzülüyorum böyle olunca canım.
Hayırlısıyla bitse de kurtulsak artık. Son günller sanki hiç geçmiyor gibi geliyor bana.
Nişanlını erken gönderecekler mi canım. Belli oldu mu?

evet bıktı artık onu anlıyorum ama işte üzülüyorum böyle olunca canım.
Hayırlısıyla bitse de kurtulsak artık. Son günller sanki hiç geçmiyor gibi geliyor bana.
Nişanlını erken gönderecekler mi canım. Belli oldu mu?

son ıkı hafta kala bellı olcakmıs :KK43: ama olur inşallah diyor. cunku komutanına cok yardımcı oldu oda hallederız demıs safagı eksık sayıyoruz ama bı tarafdanda korkuyorum eklemek zorunda kalırsak dıye. :gitme: hayırlısı artık...

X