Ksa dnem Askerlik...

hayrancığım telefon konusunda problem mi yaşıyordunuz :sm_confused:

yok canım ya o beni çaldırıyor o zaman kapatıyorum ben onu arıyorum
ama ben aramak istediğimde onu bulamıyorum müsait olmuyormuş askerler görüştürmüyorlar mesai bitiminde diyorlar

yok canım şaka yapıyorum ben. Şeniz
Valla yenilere tavsiyem asla izin kullanmasınlar. 7gün bile çok farkediyor cidden =))
Nasılsın canım buarada? Hazırlıklara başladın mı?

yok canım ya :kedi:
haftaya başlıcam :nazar:
kociş bişey yapma bpşver diyo :nazar:
birlikte yaparmışız akannehirkaydirigubbakcemile3
sen naptın?düğün hazırlıkları ne durumda
burcudan haberin varmı?yok ne zamandır?
ne çok soru sordum dimi :icecream:

yok canım ya o beni çaldırıyor o zaman kapatıyorum ben onu arıyorum
ama ben aramak istediğimde onu bulamıyorum müsait olmuyormuş askerler görüştürmüyorlar mesai bitiminde diyorlar
bizde öyle yapıyoruz canım
aradığımdada ki eşim aramamı istemiyor akşam 5 ten sonra diyorlar :dilcikar:

ay biraz önce eşim aradı iş yerinden fisfisfis
yeni yılımı kutlamak için şaşırdım :asigim:

bizde öyle yapıyoruz canım
aradığımdada ki eşim aramamı istemiyor akşam 5 ten sonra diyorlar :dilcikar:

ay biraz önce eşim aradı iş yerinden fisfisfis
yeni yılımı kutlamak için şaşırdım :asigim:

ne güzel ya benim eşim de bugün arar herhalde
bana iki gün sesini duymasam özlüyorum 3 . gün deli oluyorum demişti bakalım bugün 3. gün arayacakmı bu arada ben de deli oluyorum

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
*DaMla*------------------------------------------------------Balikesir/Edremitturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
Maiberf------------------------------------------------------- Erzurum/palandöken
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Pazza------------------------------------------------------Tunceliturkbayragi

:nazar:Şafağı yarilayanlar ..................................................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla .........................................10'larda :dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli..................................................10'larda:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul................................................10'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca...................................10'larda:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.................................................10’larda:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........……………………...................10’larda :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.................................................10'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova........................................10'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana....................................................10'larda:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.........................................10'larda:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........................................10'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe...................................10'larda:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.........................................................10'larda:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük....................................................20'lerde:dance:

KAVUSANLAR

Son düzenleme:
ne güzel ya benim eşim de bugün arar herhalde
bana iki gün sesini duymasam özlüyorum 3 . gün deli oluyorum demişti bakalım bugün 3. gün arayacakmı bu arada ben de deli oluyorum
kaydirigubbakcemile3
bu arada eşim annemgilide aramış
ne düşünceli çocuk ya,hiç aklıma gelemdi kayınvalidemleri aramak :kedi:
sizinkileri aradım diyince hemen kayınvalidemleri aradım :nazar:

rica ederim canim

tamam yivrim düzeltiyorum
şekerim ellerine sağlık opuyorumnanaktan
canım sınavların bitsinde sık sık uğrarsın :asigim:

sensible canımmm nasılsın? nişanlının morali nasıl?

Tatlim merhaba mesajini yeni gördüm citirim..
iyiyim canim, bildigin gibi tezle ugrasiyorum:S
dün misafir vardi, bugünde o misafirlerimize misafir olacagiz:))
Yani tez kaldi anlayacagin..

Nisnalim daha iyi canim, ama yinede morelinin cok cok iyi oldugu söylenemez, hala askerlik diyor..

Is ariyor iste, bi is bulsa eminim rahatlayacak, en azindan kafasi dagilir calisirsa düsünmez bu kadar askerligi..

De iste artik uni mezunlarina bile is yok, cok zor..

Hayirlisi olsun, 2010'dan ümitliyim..

Sen nasilsin bebisim, ne var ne yok, görüsüyormusunuz nisanlinla, nasilmis??
insAllah iyidir canim.. sende öyle tabi:KK66:

bu arada yeni yilini kutluyorum yusumum, senle birlitke diger arkadaslarinkinidehihoyyyt

şekerim ellerine sağlık opuyorumnanaktan
canım sınavların bitsinde sık sık uğrarsın :asigim:

Ahh anacim ah, bi bitse,7/24 burdayim:lepi:naniknanik
Ara sira ugruyorum dayanamiyorum.. Size bi göz atiyorum, sonra cikiyorum ama son 2 gündür diger konularada bi göz gezdirip yorumlar yaptim..
Bu arada rica ederim seker..

Yeni yilin kutlu olsun canim benim..

Canim arkadaslarim..opuyorumnanaktan
2010'un hepiniz icin cok güzel gecmesini diliyorum..
Saglik, mutluluk, is, para - pul, ask-mesk, evlilik, coluk-cocuk artik ne istiyorsaniz hepsi ama hepsi hayirlisiyla sizin olsun..
ve Allah tez zamanda askerciklerinize kavustursun sizleri..
Benide insAllah opuyorumnanaktan

Sizleri seviyorum..

Mutlu yillar canlarim..

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt​

X