Ksa dnem Askerlik...

Git canım ilk kez birinin gidişine sevinmiş olcaz hem bebekle hem de o kadar uzaktan bekledin sabrettin ne kaldı ki şurda ilk günleri hatırlıyorum da ağladık sızladık umutsuzluğa kapıldık ama ne oldu bitttttiiiiiiiiiiiiiiiiii:sm_cool: biz kazandık:lepi:

benim ki 5 aylık daha
öp onu benim yerime

kıyamam kuzuya, Allah annesini babasını ona bagıslasın... operım canım

oy yerım ya evet saolasın canım benımm... hep gonlunce olsun ınsallah hayatındakı gelişmeler.. :1hug:
tam anlamıylada bıttı dicez ınsallah.... :Saruboceq:

sen de sagol canım hepimiz için :Saruboceq: dönsünler de bi:jeyyar: iyi geceler herkese malum yarın erkenden marş marş kaydirigubbakcemile3 bu arada parti konusunda ciddiyim toplanalım artık 16 sı mı 15 i bi gün önce:icecream:

tabıkı canım bende cıddıyım bunu kutlamıcaz da neyı kutlucaz yaa :lepi:
hadı ıyı geceler tatlı ruyalarr :jeyyar:

canım benim kendi adıma şuara herşey üstüme gelio sanki hiç bişi yapamıyorum yazamıyorumda kızlarda yok inşaallah hepimizinki bitecek Rabbim askerlerimizi korusun

hepimiz içüüünnnn :lepi: kaydirigubbakcemile3
şafak atıcaz ya canım bıtırıcez ya onun kutlamasıı.... zemuszemus

ayy ne güzel ne zmn yapılıo ben belki 1 hafta öncesinden giderim yada 3 gün eşimi ktmye ne zmn gönderirlers bende gidecem kapıdanda olsa gidip görcem özgürlüğüne kavuşana kadar erken yapalım bende katılayım:lepi:

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLıK YERı
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
bet_------------------------------------------------------------ şırnak
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
ılarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------ıstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar ................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............................40'larda:dance:
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.......................................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul.....................................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca........................16:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.......................................20’lerde:dance:
Darksea-----------------------------------------------------??........…………………….........20’lerde :dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara.......................................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova.............................30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana........................................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağr/Dogangün.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova.............................30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.....................20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van...........................................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük......................................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Son düzenleme:
Canlarim, tez hazirlama asamasinin son haftasindayim bu nedenle cok fazla ugrayamiyorum buraya.
Nisanlisi askerden geldi bizi unuttu demeyin sakin ;-)
Su tezi vereyim yine sürekli gelecem, listeyi daha dikkatli takip edecem.
InsAllah hepiniz iyisinizdir, özledim sizi.
Ara sira gelebilmemin en güzel tarafida safaklarin baya azalmis olmasini görmek:))

Tez zamanda, sag saglim kavusun askerciklerinize ;-)

sensible im hosgeldın... amiin..
bız 20 leri atlatık coktan.. 16 oldum ben.... )

kolay gelsın kuzum, özletme kendını basarılar....

sensible im hosgeldın... amiin..
bız 20 leri atlatık coktan.. 16 oldum ben.... )

kolay gelsın kuzum, özletme kendını basarılar....

CharmimŞeniz
Cok sagol canim, ozaman senin safagi düsürelim canim, simdi safaktan saymaya baslayalim:)
2 hafta sonra esinlesin ha.. :lepi:

Charm'cim canim ben simdi cikiyorum, biraz daha teze bakip yatacam, yarinda misafir geliyor calisamayacagim.
Öpüyorum kocaman, kendine ve profil avatarindaki o tatli, yanaklari yiyilesi bebise cok dikkat et canim, Allah bagislasin masAllah cooookk tatli:)

öptüm canim benim mjuks

ellerıne saglık canımm tesekkurler, ınsallahhh vallaa...
operım tıyzesıı... basarılar tekrarr... )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…