Ksa dnem Askerlik...

cerencim birazını okudum canını sıkma diyeceğim ama eminim çok üzgünsündür. sevgilin çok kaba davranmış sana, bunu hakedecek bişey de yapmamışsın halbuki.

seni düşünüyorum ben diyorum düşünme beni diyo ya!
izin kullanmıcak bişey yapmıcak 5 ay yüzümü görmücek başkasına bakma demek suç mu ya?

şimdi soğudu işte...aramaz bida 10 gün falan...ooofff offff

bebeğim soğumadı sadece sinirli ama emin ol aklındasın ve içi içini yiyor emin ol buna 10 günden daha önce arayacak merak etme duramaz sesini duymadanopuyorumnanaktan bende beni unutma demiştim bi gün banada bağırmıştı her gün arıyorum annemi aramıyorum sadece seni arıyorum ne biçim konuşuyosun diyekaydirigubbakcemile3 sonra düşündüm haklı askerde o yaaa saçma sapan kapris yapmamalıyımkafamçokkarıştı normalde böyle tepki vermezdi am aişte o askerliğin psikolojisi vs verdi böyle tepki.. seninkide aynı zaten aynılar bebeğim bak gör arayacak ve soğuduğunu ayrılacağını düşünme o olay olduktan sonra snei çok seviyorum demiş soğusa demez

izin kullanmıcak bişey yapmıcak 5 ay yüzümü görmücek başkasına bakma demek suç mu ya?
5ay neden yüzünü görmesin canım. acemi birliği bittikten sonra çarşı izninde msnde görürsünüz birbirinizi. Sen soğukkanlı ol canım. madem beni düşünme diyorsa sen de o her aradığında neşeli konuş onunla ama onun istemediği şeyleri de yapmadığını da laf arasında söyle.
sabah kahvaltıda acık büfe olmalıymıs. bakalım gelene kadar daha neler isteyecek :)))
=)) Benimki de neler istiyor anlatamam. içli köfte yap bana diyor akannehir ben ki doğru düzgün makarna bile yapamam.
Şimdiden diyor ki ben kalkamadan önce uyanıp kahvaltıyı hazırla sonra da taaaatlııııım hadi uyan kahvaltı hazııııırrrrrrr :roflol: diyecekmişim

bebeğim haksız değilsin ama oda kendince haklı askerde sonuçta kime bakacak deliiikaydirigubbakcemile3 çarşı iznide kaç saatçikki o arada napacak? sen dışardasın istediğini yaparsın ama benim böyl ebi şansım yok diyor işte..

hoşbulduk keyifler nasıl...

valla benm iide crn baya kötüydüü ağladı çokk,,telde konuştu işte oda çarşı iznine çıkmış ama yasak die nete girememişş sonra crn de bakma kızlara falan gibi bişey demişş oda 10 gün aramıcam falan die baya kızmışş...

bunlar askere gidince asabi oldular bende dun tartıstım hala aramadı takmıycam bundan sonra sende takma ceren bosver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…