Ksa dnem Askerlik...

valla benm iide crn baya kötüydüü ağladı çokk,,telde konuştu işte oda çarşı iznine çıkmış ama yasak die nete girememişş sonra crn de bakma kızlara falan gibi bişey demişş oda 10 gün aramıcam falan die baya kızmışş...

bu erkekleri anlamak çok zor ya...askerde sevdiklerine muhtaçım diye düşüneceklerine yaptıkları tehdite bak...üzüldüm cerene çok...nasıl aramıcam diye bi lükse sahip olabilirler anlamıyorum...

5ay neden yüzünü görmesin canım. acemi birliği bittikten sonra çarşı izninde msnde görürsünüz birbirinizi. Sen soğukkanlı ol canım. madem beni düşünme diyorsa sen de o her aradığında neşeli konuş onunla ama onun istemediği şeyleri de yapmadığını da laf arasında söyle.

=)) Benimki de neler istiyor anlatamam. içli köfte yap bana diyor akannehir ben ki doğru düzgün makarna bile yapamam.
Şimdiden diyor ki ben kalkamadan önce uyanıp kahvaltıyı hazırla sonra da taaaatlııııım hadi uyan kahvaltı hazııııırrrrrrr :roflol: diyecekmişim

bizimkide öylee canım. anneme iyi bak nasıl yaptına, geldiğimde cok güzel yemekler bekliyorum diyo :)))

ikizler değişken bir burctur cnm biranda değiştirebilirler muhabeti bir de ozgur yapıları vardır cok sık boğaz etme.aslında ikizler bayanları biraz asabi oluyor.erkekleri uysaldır. terazilerde işte kocacılar sevdiklerinin üstüne düşmeyi seviyorlar ama genelde cok iyi anlaşir ikizler ve terazi:KK66:

buarada şekerim okulunu ihmal etme.cok fazla onu merkeze koymuşsun.sen yine onu bekle ama ne bilim bol bol film izle mesela insanın ruhsal haline birebir geliyor ben her gun bir film indiriyorum.buaralar hep romantik kategorisindeyim yalnız hem romantik filmler komikte oluyor :KK66:

Kızlar askerliğin kendisi değişken bi burçtur
Merak etmeyin eğer gitmeden önce asabi değillerse
Gelince normale dönerler
Bende kardeşimle görüştüm az önce
O da bana azcık cırlamaya kalktı ama
Ben abla olmanın avantajıyla höööd dedim
Oturdu ..ıçının üstüne kaydirigubbakcemile3

uyumlusunuzdur da bilirsin ikizler zor bir burctur haksızlıklara gelemezler hemen sinirlenerek tavırlarıyla belli ederler değişken grupta olduğu için yarın ya da birkaç gun sonra hemen arar.kesin arıcak cnm uzme kendini. 10 gun ne demek ya :)) 10 gun aramayanı ben kendim silerim

uyumlusunuzdur da bilirsin ikizler zor bir burctur haksızlıklara gelemezler hemen sinirlenerek tavırlarıyla belli ederler değişken grupta olduğu için yarın ya da birkaç gun sonra hemen arar.kesin arıcak cnm uzme kendini. 10 gun ne demek ya :)) 10 gun aramayanı ben kendim silerim

10 gün dayanamam ztn yaa ararım ben yani...çok üzdü beni çoookk

X