Ksa dnem Askerlik...

bu erkekleri anlamak çok zor ya...askerde sevdiklerine muhtaçım diye düşüneceklerine yaptıkları tehdite bak...üzüldüm cerene çok...nasıl aramıcam diye bi lükse sahip olabilirler anlamıyorum...

bizimkide öylee canım. anneme iyi bak nasıl yaptına, geldiğimde cok güzel yemekler bekliyorum diyo :)))

ikizler değişken bir burctur cnm biranda değiştirebilirler muhabeti bir de ozgur yapıları vardır cok sık boğaz etme.aslında ikizler bayanları biraz asabi oluyor.erkekleri uysaldır. terazilerde işte kocacılar sevdiklerinin üstüne düşmeyi seviyorlar ama genelde cok iyi anlaşir ikizler ve terazi

buarada şekerim okulunu ihmal etme.cok fazla onu merkeze koymuşsun.sen yine onu bekle ama ne bilim bol bol film izle mesela insanın ruhsal haline birebir geliyor ben her gun bir film indiriyorum.buaralar hep romantik kategorisindeyim yalnız hem romantik filmler komikte oluyor

Kızlar askerliğin kendisi değişken bi burçtur
Merak etmeyin eğer gitmeden önce asabi değillerse
Gelince normale dönerler
Bende kardeşimle görüştüm az önce
O da bana azcık cırlamaya kalktı ama
Ben abla olmanın avantajıyla höööd dedim
Oturdu ..ıçının üstüne kaydirigubbakcemile3

uyumlusunuzdur da bilirsin ikizler zor bir burctur haksızlıklara gelemezler hemen sinirlenerek tavırlarıyla belli ederler değişken grupta olduğu için yarın ya da birkaç gun sonra hemen arar.kesin arıcak cnm uzme kendini. 10 gun ne demek ya :)) 10 gun aramayanı ben kendim silerim

10 gün dayanamam ztn yaa ararım ben yani...çok üzdü beni çoookk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…