Ksa dnem Askerlik...

delirmek üzereyim artık yaşadıklarımız normal ama ben normal olamıcam bu gidişle

sen asırı duygusal, kendi kendini yiyip bitiren birisin galiba. sabırlı ol demek zor biliyorum. bende cok duygusalım dün bizde kavga ettik. ama telefonu kapatırken baktım iyice kötüye gidiyor alttan almaya calıstım. sonra tatlı tatlı kapattık teli. burda bize cok rol düşüyor

sen asırı duygusal, kendi kendini yiyip bitiren birisin galiba. sabırlı ol demek zor biliyorum. bende cok duygusalım dün bizde kavga ettik. ama telefonu kapatırken baktım iyice kötüye gidiyor alttan almaya calıstım. sonra tatlı tatlı kapattık teli. burda bize cok rol düşüyor

evet çok duygusalım...hiç mantığımla hareket edemiyorum.

Cerencim bütün hayatını ona endekslediğin için
Beklentilerin onun karşılayabileceğinden çok yüksek
Kendini oyalasan bişeylerle zaman geçirsen
O şuan askerlik mahkümu
İstediğinde arayamaz uyuyamaz canı çektiğini yiyemez
Herşeyden herkesten uzak
İlgi anlayış bekliyor
Belki de dünyanın merkezi olmak istiyor
Yada dünyanın yüküdü taşıdığını düşünüyor
O aradığında biraz incele
Nasıl konuşmanı bekliyorsa öyle konuşmayı dene
Sadece askerden gelene kadar
Sonrasında yine devam ederse o zaman düşünürsün

Cerencim bütün hayatını ona endekslediğin için
Beklentilerin onun karşılayabileceğinden çok yüksek
Kendini oyalasan bişeylerle zaman geçirsen
O şuan askerlik mahkümu
İstediğinde arayamaz uyuyamaz canı çektiğini yiyemez
Herşeyden herkesten uzak
İlgi anlayış bekliyor
Belki de dünyanın merkezi olmak istiyor
Yada dünyanın yüküdü taşıdığını düşünüyor
O aradığında biraz incele
Nasıl konuşmanı bekliyorsa öyle konuşmayı dene
Sadece askerden gelene kadar
Sonrasında yine devam ederse o zaman düşünürsün

şimdi soğudu işte...aramaz bida 10 gün falan...ooofff offff

daha sert bence bide bence sen onada onsuz asla yapamaz gibi davranırsan ondanda mesela 10 gün aramıcam diyip seni cezalandırır gibi sölemiş olabilir olmaz aarar ama sen üzülüceğini bildiği içinde böle yapıo olabilir bence,, bence snede bi haytın olduğunu seni bukadar üzmeye hakkı olmadığını bildri,,ama bunları askerden geldikten sonra yap çünkü şimdi orda hangi şartlarda hangi zorlukta bilemeyz,,burdan konuşması kolay:KK43::KK43:bide onu dinlemek lazım:)

daha sert bence bide bence sen onada onsuz asla yapamaz gibi davranırsan ondanda mesela 10 gün aramıcam diyip seni cezalandırır gibi sölemiş olabilir olmaz aarar ama sen üzülüceğini bildiği içinde böle yapıo olabilir bence,, bence snede bi haytın olduğunu seni bukadar üzmeye hakkı olmadığını bildri,,ama bunları askerden geldikten sonra yap çünkü şimdi orda hangi şartlarda hangi zorlukta bilemeyz,,burdan konuşması kolay:KK43::KK43:bide onu dinlemek lazım:)

ben biliyorum zor şartlarda olduğunu.ama acısını benden çıkarmasın

canımmmmm hosgeldinnnnnnn
bizim dönemden birini görmek güzel

hb canım opuyorumnanaktan
valla bizim dönem kayboldu. herkes hazırlık yapıyor galiba =))
Ben de başlayabilsem keşke hazırlığa ama okulun tatil olmasını bekliyorum =)
Sen neler yapıyorsun canım. siz benden 7gün önce kavuşacaksınız. çook az kaldı ya :sm_cool:

sabredecez geçecek elbet bu günlerde onlar iyi değiller sadece.. bize ihtiyaçları var...

Son düzenleyen: Moderatör:
hb canım opuyorumnanaktan
valla bizim dönem kayboldu. herkes hazırlık yapıyor galiba =))
Ben de başlayabilsem keşke hazırlığa ama okulun tatil olmasını bekliyorum =)
Sen neler yapıyorsun canım. siz benden 7gün önce kavuşacaksınız. çook az kaldı ya :sm_cool:

evet canımm cok az kaldı. bizimki cok güzel bir karsılama bekliyormus. yemek listesini verdi :))))))

X