Ksa dnem Askerlik...

bende makyaj manyağı olmuştum biaralar herkes gelip bana yaptırıyodu ama kendime daha güzel yapıyorum öğrendim makyaj yapmayı öğrenciyken kozmetik firmasında çalıştım merchlük yaptım bi süre eğitimlerine gitmiştim çok şey öğrendim valla

bende makyaj manyağı olmuştum biaralar herkes gelip bana yaptırıyodu ama kendime daha güzel yapıyorum öğrendim makyaj yapmayı öğrenciyken kozmetik firmasında çalıştım merchlük yaptım bi süre eğitimlerine gitmiştim çok şey öğrendim valla

sanada atıyom ama 600 sn beklemem gerekiomuş onu bekliom
seni unuttum sanma sakn

bende çok ilgiliyim makyajla...

bende çok severim insan çok güzel oluo:):)

kızçeler işten geldim hemen sizze koştum bakim ne var ne yok evde annemle falan bi oturayım..gelcem 1 saate kadar..hepinizi kocaman öptüm

bende çok severim insan çok güzel oluo:):)

benimki biaralar kızdırmak için makyaj güzelim derdi bana:KK70: sabah o uyanmadan kalkar makyaj yapardım bi süre hiç makyajsız görmedi beni:KK70: sonra sonra makyajsızda çok güzelsin diince bende çok yapmamaya başladım:KK70:

X