Ksa dnem Askerlik...

ay yok anlıyolar ben geçen ay evlerine gittim kilo aldım falan dedim yok diyo hiçte almamışınkaydirigubbakcemile3 vitamin içiyorum gittiğinden beri belkide onunda etkisi var kilo almamda

canım boşver ya nasılsa ilerde alcaz kalmasın kilolar kalıcı olmasın boşver ya...geçi ben zargana balığı gibiyim..kılçuğum var sadece:eek:

oooo ooo o askeriyeden çıkcaktaa güzel bi izmirli kız bulcakta oooooo:):):)hiçççç üzülmeeee:):)

dün akşam bayagı saçmalamıştım izmir kızları yüzünden ceren nergis falan çok uğraştı benle ama boşuna yapmışım kendime yaptım yani..

bidenem kilo almaak öyle her baba yiğidin harcı değildir:))):umursamaz:

öncelikle yemeğe aşık olacaksın :asigim:

onu seveceksin bir yemekten kalkıp diğer öğünü düşüneceksin ne yesem diye....kaydirigubbakcemile3

dizi izlerken bişeylerle uğraşırken yemeği düşüneceksin tıpki sevgilini düşünür gibi

sonra midendeki salgılanmayı dinleyeceksin sıcak sıcak.....cokacimcoook

bi film izlerken acaba bunun yanında ne yesem de daha zevki çıkar diye düşneceksin....

gece 3-5 nöbetleri gibi tatlı çekecek canın çikolatlı sütlü bilmem neli

kalkıp üşenmeden yapacaksın bir güzel yiyeceksin

yemeğe bakarken ona aşkla bakacaksın cokacimcoook

oturduğunda yemeğe önce bi inceleyeceksin o güzellik karşısında gözlerin kamaşacak yanına turşu falan isteyceksin

sonra koklayacaksın bi içine çekeceksin yemeği dumanı üzerinde...

bu işlemler sana zaten yarım kilo aldırdı bile:roflol:

bi güzel yiyeceksin emme öyle dalar gibi değil ekmeği bana bana suyuna yavaş yavaş

hemen sofradan kalkmak yok oturacaksın muhabbet edeceksin o sırada yine bişeyler atırştıracaksın sofradancokacimcoook

kalktığında zaten uzun zaamndır oturduğundan masada tekrar yarı aç kalkacaksın

bir dahaki yecokacimcoookmeği düşünmeye vaktin olacak

tekrar hazırlık yapacaksın o sırada ne yapsam falan diye .... markete eksikleri almaya gideceksin düşündüğün yemeği yapmak için market alışverişinden sonra ordcokacimcoooka gördüğün bi çikolatayı mideye indireceksin yolda gelirken (kan şekerin düştü çünkü)

eve geleceks,n yemek hazırlarken arada sen de aperatf şeyler tüketeceksin

yani anlayacağın zor kilo almak bebişim çoookkk zoorr

ama biz bu zor işi çok büyük mücadeleler ile başarıyoruz:)):nazar:

buldum işte

dün akşam bayagı saçmalamıştım izmir kızları yüzünden ceren nergis falan çok uğraştı benle ama boşuna yapmışım kendime yaptım yani..

vardımm ben dün gece:):):):)dedim yaa ooo doğudakilerr ölüm korkusunda flan gibi bişey yazmıştım,,yat kalk şükretttt :):)

zargana balığıkaydirigubbakcemile3

Eklentiler

• $paa127smallpx5.jpg
    $paa127smallpx5.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 23
X