Ksa dnem Askerlik...

hehhee bizim daha aynı evde olma şansımız olmadığı için böle bi durum daha hiççç olmadıı,ama ben baştan önlemimi aldım her türlü artıkk görüoo:):)solgunda dmeez hastada gerçi siz benm böle dediğime bamayın ben pek yapmadan gitmedimm:):)

biz 15 gün falan kaldık beraber...ztn her dk yapma şansın yok.o yüzden hiç yapmıom artık oda hep blöle görüo aman sevcekse böle sevsin çokta çirkin deilim yani makyajsız

ben entegre derken ayaazdan bahsettim beraber 5 yıl geçirmişler artık herşeyleri birbirne kenetlenmiştir bir başkası ile uyum sağlamak zor olur demek istedim.

şuan onlar birbirinin hayatına entegre dedim.farklı yerden biri ile ortak payda da buluşmak zor olur en basiti nerede yaşayacağiz sorusu cıkar.bu tarz sorunları kastettim

tamam canım işte ara sıra böle yanlış anlaşılmalar oluyoropuyorumnanaktan bende öyle dediğini düşünmemiştim zaten :1hug:

dun akşam farketseydim bu kadar yanlış anlaşildiğimi hemen açıklardım.ben de hiç sizin gibi düşünmedim cünkü.yoksa niye sizin kalbinizi kırayım durup duruken

Ben geldim kızlar
Askerim biraz üşütmüş azcık ateşi vardı
Birazda psikolojisi bozulmuş gibiydi
Beni görünce gözleri kıpkırmızı oldu
Çok özlemiş sıpam
9 Ocaktan sonra biraz rahatlamayı umuyor
Neyse ben biraz dinlenirken geçmişi okuyayım
Bakalım neler olmuş neler kaynatmışsınız

dun akşam farketseydim bu kadar yanlış anlaşildiğimi hemen açıklardım.ben de hiç sizin gibi düşünmedim cünkü.yoksa niye sizin kalbinizi kırayım durup duruken

tamam vcanım benim hallettik bakopuyorumnanaktan

Ben geldim kızlar
Askerim biraz üşütmüş azcık ateşi vardı
Birazda psikolojisi bozulmuş gibiydi
Beni görünce gözleri kıpkırmızı oldu
Çok özlemiş sıpam
9 Ocaktan sonra biraz rahatlamayı umuyor
Neyse ben biraz dinlenirken geçmişi okuyayım
Bakalım neler olmuş neler kaynatmışsınız

ayy gittin gördün mü kıyamam ağlamıştır senin arkandan:gitme:

X