Ksa dnem Askerlik...

benimki biaralar kızdırmak için makyaj güzelim derdi bana:KK70: sabah o uyanmadan kalkar makyaj yapardım bi süre hiç makyajsız görmedi beni:KK70: sonra sonra makyajsızda çok güzelsin diince bende çok yapmamaya başladım:KK70:

bizde öyleydik..ama iş gereği ben hergün yapıyorum..çok sıkıldım artık yapmaktan...

benimki biaralar kızdırmak için makyaj güzelim derdi bana:KK70: sabah o uyanmadan kalkar makyaj yapardım bi süre hiç makyajsız görmedi beni:KK70: sonra sonra makyajsızda çok güzelsin diince bende çok yapmamaya başladım:KK70:

bende evlenince makyajsız da görcek çok farklı görmesin die ara ara makyajsızda duruorum:):):)):)

canım ya gmeiye verirlerse ve çarşiya cıkamasa daha mı iyi.ama tabi açık deniz olunca siz de konuşamayacaksınız? hangisi daha iyi?

buarada resim seninse cok daha guzelsin izmir kızlarından:KK66: hiç işi gücü yok izmir kızı alıcak hayatına entegre olmuş gul gibi kız duruken onu yaşadığı yere getirecek..

izmir kızlarına laf etmeyelim lütfen:KK70:

cerencim sen burda nereyi yanlış anladın, nerden alındın?.ayaaz'a daha guzelsin dememi mi? yoksa hiç işi gücü yok kendine uzak bir şehirden biri ile orta paydada buluşmanın zorluğunu kastederek uyum sağladığı ayaaz varken başka birine uyum sağlamanın zorluğundan soz etmemden mi?

[QUOTE=suchalovelyday; crn crn
valla banada hastamısın solgunsun falan diolardı ama yapıncada çok güzel oluoo farklı geliooo:):)

cerencim sen burda nereyi yanlış anladın, nerden alındın?.ayaaz'a daha guzelsin dememi mi? yoksa hiç işi gücü yok kendine uzak bir şehirden biri ile orta paydada buluşmanın zorluğunu kastederek uyum sağladığı ayaaz varken başka birine uyum sağlamanın zorluğundan soz etmemden mi?

hiç işi gücü yok izmir kızı alıcak demene

canım belki kötü anlamda demedin ama hani entegre olmuş izmir kızları cümlesi geçiyor ya orası bizi biraz kırdı çünkü izmirliyiz senin kimler için dediğin belli ama genelleme yapınca alındık yoksa o diğer dediklerine bizde katılıyorum canım benimopuyorumnanaktan

ben o kdr çok yapmadım ztn hiç bi zmn...ama ilk başlarda çok takıyodum daha öncede yazdm ya o uyuyodu ben kalkıp makyaj yapıodum...o derece yani.ama şimdi çok rahatım..hep makyajsız:KK70::KK70:

hehhee bizim daha aynı evde olma şansımız olmadığı için böle bi durum daha hiççç olmadıı,ama ben baştan önlemimi aldım her türlü artıkk görüoo:):)solgunda dmeez hastada gerçi siz benm böle dediğime bamayın ben pek yapmadan gitmedimm:):)

canım belki kötü anlamda demedin ama hani entegre olmuş izmir kızları cümlesi geçiyor ya orası bizi biraz kırdı çünkü izmirliyiz senin kimler için dediğin belli ama genelleme yapınca alındık yoksa o diğer dediklerine bizde katılıyorum canım benimopuyorumnanaktan

ben entegre derken ayaazdan bahsettim beraber 5 yıl geçirmişler artık herşeyleri birbirne kenetlenmiştir bir başkası ile uyum sağlamak zor olur demek istedim.

şuan onlar birbirinin hayatına entegre dedim.farklı yerden biri ile ortak payda da buluşmak zor olur en basiti nerede yaşayacağiz sorusu cıkar.bu tarz sorunları kastettim

X