Ksa dnem Askerlik...

guz_1 belli oldumu canm dağıtım yeri?benimkininde belli olucam ama aramadı...

dun aksam yarın bellı olcak dedı ama daha aramadı. beklıyorum ama zaten bellı dagıtılırsa ya ığdır ya karakol başka yok.. cok merak etmıyorum o yuzden asagısı sakal yukarısı bıyık

cerennn
okula gitmedin mi sen klava:
canım nie gitmiosun okula?bence zaman daha çabuk geçer okula gidince..

dun aksam yarın bellı olcak dedı ama daha aramadı. beklıyorum ama zaten bellı dagıtılırsa ya ığdır ya karakol başka yok.. cok merak etmıyorum o yuzden asagısı sakal yukarısı bıyık

benmki gbi işte canım.batman dışına vermicekler dedi...ya bulunduğu yerde kalıcakmış yada karakol...aramadıda...okula bile gtmedim arıcak diye.

elvincim seninki nerdeydi şimdi?sormuşumdr belki daha önce ama unutuyorum balım affet:) kısa dönemmiydi?bizlemi şafak sayıyıon sende güzelim?

evet canım sizinle sayıyorum.. kader arkadaşıyız hepimiz.. :)

hatay iskenderunda canım.. dağıtım olucak kısa dönem.. denizci olduğu için uzaklara da dağıtım oluyor.. nereye gideceği pek belli deil ama deniz kenarı olur zannımca kaydirigubbakcemile..

cerennn
okula gitmedin mi sen klava:
canım nie gitmiosun okula?bence zaman daha çabuk geçer okula gidince..

aslında bugün mutlaka gtmem gerekiodu.ama yemin töreni bugün belki yemin töreninden snra çarşıya çıkar die gtmedim.çok kızar elvincim ya derki ben sana yemin töreni var dedim msnede gircem dedm ne diye gttn okula der...valla 1 ay aramaz

ay konusana bak. bu yazdıklarını sana gonderıcem :) başkasına verır talkımı kendı yer salkımı . senıgıdı senı

kız bizim durum farklı ondan öyle dedim ben...ben aramadı die meraklanmıştm ama onlar kavga etti de ondan aramıyo..kardeşini falan aramış bi suchalovelydayi aramıyo ondan dedim huyunu bilmioumusun die bebeim

iskenderunda bahriyeli yari olanlara beni 12.30da aradı sevdiğim ama dağitim yeri daha belli olmamişti.akşama doğru belli olur ama herkes telefonlara koşar.inş. arayıp soyleyebilir.

bu hafta maşalahh bol bl konuşuyoruz.hafta sonu da bol bol aradı hatta gece koğuş nobetinde de aradı:) ilk hafta ölmüş bitmiştim her akşam ağlamıştım arayana kadar artık aliştim.forumu bile hergun okumuyorum

evet gerçekten kader arkadaşıyız...ilk gittiği zamana göre daha çabuk geçiyo günler sanki..alıştım mı ne?

inşallah arar canım onur yoksa dersede gitmedin kötü olacak benimki aramaz bugün eminim arasaydı 1 e kadar arardı tek umudum haftasonundasenağlama

canım yaaa şu fedakarlığa bak.. inşallahh kıymetini bilir... bende dün gece çok ağladım.. tutamadım... biriktir biriktir patladı iştee.. :gitme:

canım yaaa şu fedakarlığa bak.. inşallahh kıymetini bilir... bende dün gece çok ağladım.. tutamadım... biriktir biriktir patladı iştee.. :gitme:

bu fedakarlık bişi değilde...asıl yılbaşında yapıcam sanırm fedakarlığı.basın fotoğrafçılığı diye bi ders var ve final ödevimiz yılbaşı gecesi taksim ve nişantaşı fotoğrafları,sınav falan olmucaz sadece bu fotoğrafları vercez.erkek arkadaşım diyoki ne işin var o satte dışarda yapma ödev mödev...napcam bilmiyorum yaa:S:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…