Ksa dnem Askerlik...

evet balım deiştrdm işte...vardı markette ama hormonlu o

akar göz damlarım çırpınır kuş yüreğim..... Soğutma yüreğimi ve sensiz asla olmayacak düşlerimi.. ah ellerini ahh gözlerini .. beni yitirme bizi yitirme.. senağlamasenağlama:sinifsinif:

off off ara nolur öyle özleidmki sesini öyle ihtiyacım varki sana..

Son düzenleyen: Moderatör:
evden çıktığın mı var kız doru dürüst nasıl olacan domuz gribikaydirigubbakcemile3

ne bilim belki çıktığımda olmuşmdur bu arada bu hafta okula hiç gtmediğimi fark ettm...pzt kızlarla sinemya gttk ektim salı tek ders var die ektm çarşamba onur arar derste olurum die ektm ve olay çıkmış okulda iyiki gitmemişim...perşembe protesto var die gtmedim..bugünde msne grcek die gtmedm yuh yani bana...

hatunlarım ben çıkıyorum...marketten bişiler alıp gelicem.hepinizi çok öpüyorum...defterde alım hem o kağıtlara yazdığımı temize çekeyim..muahhh

hadi görüşürüz bebeimm dikkat et bide telefon çekmeyen yerlerde alışveriş yapmazemuszemusopuyorumnanaktan

ztn doğu diye gtme diyo...yoksa gidicektim bende..mayısa kdr görmcem yaa püffff:sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme::sinifsinif::gitme:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…