Ksa dnem Askerlik...

yılbaşı diye bişey yok canım
yılım hayatım herşeyimin engelsiz başlama tarihi 17 mayıs 18 mayıs akşamı parti vercem hazır ertesi günde tatil =)))

ısmi sen bir sevda şiiri gibi.. sen esirliğim ve hürriyetimsin çıplak bir yaz gecesi gibi yanan etimsin, sen memleketimsin sen büyük güzel ve muzaffer ve ulaştıkça ulaşılmaz olan hasretimsin.. Günüm yok güneşim yok, uykum yok düşlerim yok sen yoksun ya hiç birşey yok... senağlama:sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör:
ahh ahh hepimizde aynı dert...benimkide en son salı aramıştı.biraz önce telefon çaldı ona uyandım ama annemlermiş nasılda umutlanmıştım sevdiğim diye....

aradımı balım?benimki aramadı...dün yattım uyuyamadım tekrar grdm siteye ayaz burdaydı

yok bebimm aramadı yaa ağlayıp duruom sabahtan beri kardeşi arıyo sürekli kıyamam abla nasıl oldun üzülme diye deminde aradı lisede daha öğle arasında aradı şimdide tenefüste aradı ben seni hiç yalnız bırakmayacam diyo ayy kıyamam yaa

slm kızlar bu topiğin ilk müdavinleri olarak hayırlı teskereler hepinize bizimki geçti bitti 327.dönem bozüyük-bilecik 155 gün şafak saydım ve bitti sizlerinde geçip gidecek:lepi:turkbayragi

yok bebimm aramadı yaa ağlayıp duruom sabahtan beri kardeşi arıyo sürekli kıyamam abla nasıl oldun üzülme diye deminde aradı lisede daha öğle arasında aradı şimdide tenefüste aradı ben seni hiç yalnız bırakmayacam diyo ayy kıyamam yaa

hani ağlamıcaktın?ne konuştuk yaa???arıcak,dayanamıcak...lütfen üzülme

yok gece ağlamadımda sabah 6da uyandım oturdum ağladımakannehir bugünde arayacak diye bekliyodum aramadı nasıl birsinir anlayamıyorum..

X