Ksa dnem Askerlik...

bence yapma kilo alıyoruzzz kaydirigubbakcemile3
canım evlendikten sonra ilk 4-5 ay akşamları hiç üşenmeden yapıyordum
baktım kociş kilo almaya başladı
bende tehlike sinyallari çalmaya başladı kestim :icecream:

ama hamur işini çok seviyorm
değişik şeyler yapmayı felan

evet ya akşama kadar bilgisayar başında insan otur otur kilo alıyor. hafta sonu spora gidicem. ya benim sinüzütüm var hava da soğuk çok yürüyemiyorum ama akşamları evde bişeyler yapmaya çalışıyorum az da olsa..

bende 66 kilo oldum 2,5 kilo verdim yani tam gaz devam inatla oluyo bu iş yoksa olmaaazzzz hihoyyyt

kısss sende mi bendensin... iden ele ele verip bu kiloları verelim :roflol: :roflol:

ya nişanı atlattıkda düğünde falan sıkıntı olur fazlalıklar....onu da geçtim günlük hayatta bile sıkıntılı yaa.. insan alışverişe çıkmak istemiyo senin boy kaç canım..

bende değişik şeyler yemeyi çok seviyorum.. kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

benimde 1 67 canım.. senin aslında iyi gibi kilon.. ama işte ne kadaar zayıf o kadaar güzel oluyor :)

ya ben göstermiyorumda ama işte 5 kilo daha vermek hedefim.düğüne 6 ay var her ay 1 kilo versem yeter
birde eğer dikkat etmezsem anııınndaa kilo alırım oda bi garanti yaniicokacimcoook

ya ben göstermiyorumda ama işte 5 kilo daha vermek hedefim.düğüne 6 ay var her ay 1 kilo versem yeter
birde eğer dikkat etmezsem anııınndaa kilo alırım oda bi garanti yaniicokacimcoook

bende 10 kilo vericem benim düğüne de 9 ay var daha sırnaşık şey

dikkat etmek lazım canım yaa çünkü öyle bir bünyem varki bir günde bile alabiliyorum.

Sizin düğün günü belli mi canım tutuldumu yer falan.

evet canım 13 haziranda kısmetseopuyorumnanaktan
bünyelerimiz aynı sanrıım bi gün doya doya yiyim ertesi gün sabah kesin 1 kilo artık oluyo
vermek için bir hafta uğraşıyorum ama mafoldumben

evet canım 13 haziranda kısmetseopuyorumnanaktan
bünyelerimiz aynı sanrıım bi gün doya doya yiyim ertesi gün sabah kesin 1 kilo artık oluyo
vermek için bir hafta uğraşıyorum ama mafoldumben

bizimkide 19 eylül canım Allah iizin verirse :Saruboceq:

gelinliği almada önceelinizi çabuk tutun opuyorumnanaktan

kuğ gibi süzülün opuyorumnanaktan

:):) şişman kuğu olmak istemiyoum :sm_cool:

Dirimcim cooook tesekkur ederim canımm,, a.s.kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar şafak 142 erzurumda canım eşimm.izin kullanmayacak 17 mayısta yanımda inşallah.herkese hayırlı cumalar

kızlar kızlar gelemmı yanagızdan opemmı siz anazın koynunda ben soğuktan ölemmi alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…