Ksa dnem Askerlik...

canım listen güzel olmuş
ellerine sağlık

dirim avatarını gördükçe testere filmleri aklıma geliyor canısım

bi tuhaf oluyorum çiçek suratlım

GÜnaydın kızlar
eŞım dız kapaĞını ıncıtmıŞ bugun hasteneye gıtcek bakalım kaÇ gÜn ızın vercekler

ay inşallah güzel incitmiştir gül yüzlüm (ne biçim dilek bu ya ne hallere düştük:))

uzuuunca bi izin verirler

eve göndersinler hatta

güz canım geçmiş olsun inşallah önemli bişeyi yoktur

ilarzucuğum hemen avatarımı değiştiriyorum şekerim:))

kızlaarrrr
yaa pazar günü gidicem nişanlımın yanına herkez diyoki gitme geçen hafta gittin geçmez böyle diyo ama çok istiyorum onu görmeyiii

ay inşallah güzel incitmiştir gül yüzlüm (ne biçim dilek bu ya ne hallere düştük:))

uzuuunca bi izin verirler

eve göndersinler hatta

ah güzelım nerde acemılıkte hava degısımı vermıyorlarmıs en fazla hastanede yatar. Hem onun bı yerı ıncınmesınde 5 ay sonra gelsın kıyamam bena skıma.

Hem duşunursen hasta adamı napayım ben demi :) ( tabı ısın sakası o benım canımın ıci)

Dirim teşekkür ederm inşallah bıseyı yoktur bakalım bugun doktorda bellı olacak.

Elvin bende senınle aynı fıkırdeyım daha yenı gıttiler bıraz kalsın orda marttta falan kullnır ıstıyorsa ıznını bırde bu ızın eklenıp hazırana uzamasın askerlık.

elvin o hastanede geçen günler veya izinli günler askerlikten yemiyor mu?

ben öyle biliyorum hayatım?

ayy

bu arada kız bilmiyorum zayıfladın diyorlar bana ama dün baktım aynaya gıdık yerindeydi şeker torbam yaaa....

alıştırma yapıyorum canım :jeyyar:

ne de olsa az kaldı :icecream:

:roflol::roflol:

olsun belki başka yerlerden vermişindir.

ilarzu ben diyetisyene gittim canım. uyulması gereken kurallar var yaaa... pek uyamıyorum ama.. mesela süt yoğurt yemek zorunlu yanında meyve yenilcek. oyy dur ben sana listemi yazayım..

1500 KALORıLıK DıYET GÜNLÜĞÜ

SABAH: şekersiz çay
2 kibrit kutusu kadar peynir
5 tane zeytin
2 ince dilim ekmek

KUŞLUK 1 porsiyon meyve
ÖĞLE 1 yumurta büyüklüğünde et
4 yemek kaşığı sebze yemeği
Yağsız salata
3 ince dilim ekmek

ıKıNDı 1 porsiyon meyve + 1 su bardağı süt veya yoğurt
AKŞAM 1 yumurta büyüklüğünde et
4 yemek kaşığı sebze yemeği
Yağsız salata
4 ince dilim ekmek

YATARKEN 2 porsiyon meyve + 1 su bardağı süt veya yoğurt

Açıklama:
 2.5- 3 saat arayla beslenin. Yatmadan hemen önce yemeyin.
 1 ince dilim ekmek 1 küçük kepçe çorba veya 2 yemek kaşığı pilav veya 1 küçük boy patetes ile değiştirilebilir.

Bunun yanında günde yarım saat tempolu yürüyüş yapılcak..ışte bunu yapamıyorum canım yaa çünkü havalar çok soğuk ve vakit yokk...ha bi de yatarken diye bişey var listede o yatmadan en az iki saat önce olcak..

ya ben bundan daha az yiyiorum yemin ederim ki ama kilo veremiyorum çokta zayıf değilim
170 boyum var 67 kilomgerçi 12 aralıktan sonra 2 kilo verdimkaydirigubbakcemile3

ya ben bundan daha az yiyiorum yemin ederim ki ama kilo veremiyorum çokta zayıf değilim
170 boyum var 67 kilomgerçi 12 aralıktan sonra 2 kilo verdimkaydirigubbakcemile3

aslına bakarsan ben de bundan az yiyorum :) dedim ki ya ben cidden o kadar yemiyomuşum nasıl vericem dedim.. diyetisyen arkadal diyor ki önemli olan ne yemen gerektiğini bilmen bir kaşık reçel dahi yemeyeceksin. yemen gereken şeylerde de önemli olan miktar canım.. mesela elma orta büyüklükte olursa günlük iki porsiyon meyve hakkın gidiyor....

benim boyum da 1 67 canım kilo 69 du 68 oldu... vermem lazım ileriki yaşlarda sıkıntı olmasın diye....

bayadır kendi kendime yapıyorum ama faydası yok .. kararlılık çok önemlii...klava:

bu arada ilarzu sorunu atlamışım canım..hasta olduğun izinli günler askerlikten yemiyor diye biliyorum ben..

canım 2007 senesonunda 170 boyumla 75 kiloyu geçmiştim kararımı verdim diyetisyen yardımıda almadım işe giderken yürüdüm sabah yarım saat akşam yarım saat hızlı adımlarla az yedim çikolta sürmedim ağzıma kola içmedim çok çaba sarfettim ama 64 kiloya düştüm 3 ayda sonra kiloyu oturtana kadar aldık işte 3-5 kilosunu geri ve sabitledim şimdi tekrar verme çabasındayım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…