Ksa dnem Askerlik...

ya bi kaç defa mektup için imalarda bulunmuştum bayramda yazmış ama okuyolar die gndermemişi birilerine vermiş göndermiş gelmedi halaa gelmesse çok üzülcem ne yazmış bana çok merak ediyom
gelir canım, merak etme, bu kadar sabretmişsin, azıcık daha bekle opuyorumnanaktan
bizimkiler daha acemi birliğinde herhalde daha yazamazlar mafoldumben

ayazz benimki yazmış ama postaneyi görememiş bir türlü, atamaz bence şimdilik akannehir

senseble benm dansım yane dans smile lim çıkmamışkii mafoldumben
:dance: bunu istiorum bende o olmayınca kendmi zor buluorum valla -tatlicadiarzu-

Düzelttim canim, simdi sende dans ediyorsun:dance:

eşim mektup yollamış ama gelmedi bi türlü :gitme:

Ablacim, önce öyleydide sayfada cok yer kapliyor diye böyle yaptik.kaydirigubbakcemile2

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi İlarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 İstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce İstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance: hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Düzelttim canim, simdi sende dans ediyorsun:dance:

Ablacim, önce öyleydide sayfada cok yer kapliyor diye böyle yaptik.kaydirigubbakcemile2

seni görende en pahallısından kira ödüyon sanacak kaydirigubbakcemile3meydan bizim bebişim istediğin kadar yer kapla yerimseniben böle dağınık gözüküo

12 aralıkta teslim olanlardan canım, evli olduğum için çok zor geliyor bana, inşallah daha kolay geçmeye başlar biraz alışınca...sen sesini duyabiliyor musun canım, batman'daymış seninki, rahat mı?

valla biz evli değiliz ama banada çok zor geliyorcumartesiden beri duymamıştım sesini ama bugün aradı dünyalar benim oldu.kantinde kart bitmiş ondan arayamıyomuş kart getirmemişler çok merak etmiştim bende.şimdi rahatım..12 aralıkta gitti 144 gün kaldı işte

biz böyleysek çocuğu olanları düşünemiyorum ben kart getirmemişler ne demek ya, bu kadar insan merak ediyor, haber bekliyor, benimki de kantin sürekli kapalı diyor, neyseki yanında telefon kartı zulası götürmüştü, şimdilik rahatız :gitme:

aslında benimkide götürmüştü ama bitmiş kartları cepten arıyo ya çok fazla gidiyo...saçmalık işte kart bitmiş kantinde,bırak kartı yicek bişey bile yok kantinde diyo...siparişmi ne verilmiş gelecekmiş...mantık varmı ki askerlikte yok işte

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

ŞAFAK SAYAN GÜZEL..........................................ASKERLİK YERİ
Asmin---------------------------------------------------------- Elazığturkbayragi
ayazz -----------------------------------------------------------Iskenderunturkbayragi
benimruyamsensin ---------------------------------------Tekirdag/Malkaraturkbayragi
buketuzun----------------------------------------------------Antalyaturkbayragi
buket87--------------------------------------------------------Izmirturkbayragi
Cash06--------------------------------------------------------Bilecikturkbayragi
crncrn---------------------------------------------------------Batmanturkbayragi
Cilek-----------------------------------------------------------Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi
denise85-----------------------------------------------------Elazığturkbayragi
elfcn-----------------------------------------------------------Sakarya/Adapazariturkbayragi
elvin06--------------------------------------------------------Hatay/ Iskenderunturkbayragi
erence--------------------------------------------------------Sivasturkbayragi
fcert-----------------------------------------------------------Uşakturkbayragi
guz_1---------------------------------------------------------Agri/Dogubeyazitturkbayragi
horizon-------------------------------------------------------Kütahyaturkbayragi
iden-----------------------------------------------------------Tekirdağ/çerkezköyturkbayragi
İlarzu---------------------------------------------------------Karamanturkbayragi
Kardelen35-------------------------------------------------İstanbul/Kucukyaliturkbayragi
nbsasmaz--------------------------------------------------Edirne/Keşanturkbayragi
PesPemBe-------------------------------------------------Izmirturkbayragi
seda---------------------------------------------------------Manisaturkbayragi
shining------------------------------------------------------Karsturkbayragi
songa84----------------------------------------------------Istanbul-Edirneturkbayragi
suchalovelyday------------------------------------------Edremitturkbayragi
torakcan---------------------------------------------------Nevşehirturkbayragi
Tuce---------------------------------------------------------İstanbul/Tuzlaturkbayragi
tugbahalil--------------------------------------------------Erzincanturkbayragi
YOZGATLI--------------------------------------------------Edirne/Uzunköprüturkbayragi
Quixotic----------------------------------------------------Manisaturkbayragi
27.01--------------------------------------------------------Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis -----------------------------------------------------Ankara/mamakturkbayragi
linguist----------------------------------------------------Balikesirturkbayragi
Moon-------------------------------------------------------Erzurum/Catturkbayragi

:lepi:Şafağı yarilayanlar :lepi:................................................Şafak

bilmem_89-----------------------------------------------Istanul/tuzla ..............40'larda:dance: -
burcudeniz----------------------------------------------Tunceli.........................20'lerde:dance:
buttefly----------------------------------------------------Istanbul......................30'larda:dance:
Charm-----------------------------------------------------Hakkari Çukurca......20'lerde:dance:
Daisybaby------------------------------------------------Edirne.........................20’lerde:dance:
deniziM---------------------------------------------------Ankara........................30'larda:dance:
dlkltn-------------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
dirim-------------------------------------------------------Adana.........................20'lerde:dance:
extreme--------------------------------------------------Ağrı.............................20'lerde:dance:
hayran-----------------------------------------------------Izmir/Bornova..........30'larda:dance:
Kara_Sevdam------------------------------------------Tunceli/Bayraktepe.20'lerde:dance:
seranapak-----------------------------------------------Van.............................20'lerde:dance:
Yusum----------------------------------------------------Gölcük........................30'larda:dance:

KAVUSANLAR

ayysss bunldım ya benden liste önerisi beğenenler bana oy versinn:roflol: şaka şaka alt alta daha düzgün olmazmı önerisi olanlarda eklesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…