Ksa dnem Askerlik...

ankaraya dönsem daha kötü be.en azından burda ekmek elden su gölden,sigara derdi,hesap verme derdi vs yok.ha tabi bıraksalar evde tek kalmayı bende çok isterim ama eşimin ailesi ankarada benim anne tarafı ankarada.kesinlikle tek kalma şansım olamaz yani.yoksa valla süper olurdu.o yüzden izmirde olmak yani anne ve babamla tek olmak daha cazip gibi.bi de şimdi eşimin ailesi falan olsa ben hiç duramam onlara baktıkça daha kötü olurum,sürekli onu düşünürüm ve dayanmam daha zor olur.

bugün eşimle msn den görüştük 15 dk falan.görmesem de sesini duymasam da yine de ii geldi.dün acile kaldırmışlar.3 gün izin vermişler.ilaç ve iğne de verilmiş ama kayıtlı olmadığımız için şu an alamıyorum dedi o ne demek anlamadım tabi.çok zor ya.çok soğukmuş.banyo zzamanı falan beklemekten,dışarının soğuğundan falan baya bi kapmış şifayı.çaresiz kalmak çok zor ya,şu an elim kolum bağlı,bişey yapamıyorum.allahım korusun,allahım şifa versin ne diyebilirim ki.ama sabır sabır sabır.geçecek bu günler.ne dedim biliyomusunuz hayırlısıyla bi gel tuvalete bile gitsen kapının önünde beklicem seni bi dakka ayrılmıcam.hani şu iş yerinize anneniz değil de çorbası gelse ne güzel olurdu değil mi? diye bi reklam varya bende paso senin iş yerine gelcem kocişimmmm canım kuzummm bak çorba yaptım sana hanimiş benim aşkım dicem:)))))

alt alta olsa dah güzel olmaz mı

ceren senin adına çok sevindim.allah inşallah bi daha aynı sıkıntıyı yaşatmaz.hiçbirimize yaşatmasın inşallah.kimseyi dinleme.herkes bişey söyler arkadaşlarına kulak asma.sonuçta paylaşımınızı,ilişkinizin boyutunu sadece sen biiyosun.ve sevginize inandığın için şu an asker yolu bekliyosun.o halde kimseye kulak asma ve ilişkine ve arkadaşına sahip çık.allah şaşırtmasın,inşallah gelince de senin bu vefakarlığın sonucunda herşey yerli yerine oturmuş olur.şu an sana düşen kendinden,gururundan taviz vermeden beklemek.sonrası zaten güzel olacakk

inş bebeim dediin gibi sonrası güzel olur...bu arada bir gün daha bitti...

inş bebeim dediin gibi sonrası güzel olur...bu arada bir gün daha bitti...

evettt daha ne bi günler bitecek ama sonra inşallah hepimiz kavuşacağızzzz.sensiblenin dediği gibi hepimiz kırmızı olacağız.ayyyy düşünmesi bile güzel beee.bilerek ilgisayar başından kalkmıyorum çünkü kalkarsam 1.si bizimkiler kapar 2.si direk sigara kaçamağı yaparım.ama sanırım yapmak zorundayım çünkü en son 2 saat önce içtim.bi de şimdi kahve istiyor bizimkiler.nasıl 50 li yaş grubular ya anlamıyorum.bu saatte türk kahvesi.valla benden gençler.maşallah diyim.neyse o zaman bana biraz müsade.sonra inşallah kaaprım bilgisayarı

20 günün kalmışşşş delikafadulden mektubundan hemen sonra kendisi gelecek zaten canım şutarafagitti

eşim mektup yollamış ama gelmedi bi türlü :gitme:

ya bi kaç defa mektup için imalarda bulunmuştum bayramda yazmış ama okuyolar die gndermemişi birilerine vermiş göndermiş gelmedi halaa gelmesse çok üzülcem ne yazmış bana çok merak ediyom

yeniden geldim.bizimkiler show da ulak diye bi film var ona dalmışlar.yine ben kaptım yani.eşim benim film izleme daha doğrusu izleyememe durumuma acaip takmış.ben filmi baştan sona hiç izleyemiyorum,sıkılıyorum.dvd falan açıyoz ben bilerek film biraz ilerlesin diye odadan çıkıyodum bi geliyorum bizimki durdurmuş allam kafayı yiyodum.alıştı artık ama durdurmuyo,sinemada falan da öleyim.bi heves gidiyoz sonra ben başlıyom hemen sıkıldım ne olur bırak 5 dakika gezeyim.hiç bi zevk bırakmadım yani.işin aksi tarafı da bizimki da tam bi film manyağı.ana bak ya yine aklıma geldi,film de izleyemiyolar dimi.yazık yaaaa.

canım benim nişanlımla ben çok film izlerdik,nişanlım dün bulmuş bi yerden film izlemiş orda hayretler içinde kaldım resmen..orda bile bulmuş yolunu yani..

afiyet olsun cerencim.senin memleketinin yani izmirin eşsiz manzarası eşliğinde kahvede başka oluyomuş canım.iyice çektireyim canını:)bugün sevinçlisin ya uğraşabiliriz artık seninle:) ama hala sigara içmedim.bizimkiler de filmin önünden kalkmamak için evde sigara yasağını fes etmişlr,yanımda pofur pofur içiyolar.deli oldum ya.babam olmasa annemden alırdım ama neyse biraz daha dayanayım da gidip balkonda içeyim bari.kahvenin üstüne iyi gider di mi?

fcert sana da geçmiş olsun demeyi unuttum bak.bizlerden çok senin dikkat etmen lazım.allah korusun.inşallah doğuma kadar hiçbir sorun çıkmaz,sen de bebeğiniz de sağlıklı bi şekilde kavuşursunuz.sonrasında da kocacığınla,bebeğinizle mutlu mutlu sağlıklı günler geçirirsiniz.tabi allah bizlere de nasip etsin di mi?ben çok istiyordum ama olmadı malesef.gerçi askere gideceğini öğrenince aldık bu kararı ama nasip tabi.sağ salim gelsin de inşallah bizim de olur

canım benim nişanlımla ben çok film izlerdik,nişanlım dün bulmuş bi yerden film izlemiş orda hayretler içinde kaldım resmen..orda bile bulmuş yolunu yani..

iyiymiş valla :)bizimki de 'ER GAZİNOSU'cem yılmazın tabiri)nda hani şu ekranın sağında yazılar olan,resimler olan ve klip için küçücük yer bırakan arabesk kanallar var ya onu izleyebiliyomuş sadece.

vallahi bende şaşırdım yemek içinde askeri hastaneye gitmiş değişik yemek yemiş çok şaşırdım ...aman iyi ve rahat olsunlar yeter ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…