Ksa dnem Askerlik...

evet olmayı versin mehtapları,nişanlım belli olmaz belki gelirim izne dedi ama o zaman gelmesi uzucak dayanabildiğin kadar dayan dedim,bi alışsak bu duruma ah bi alışsak artık

yemin törenine gidecem bende kızlar 8 ocakta ilk kayınvaldeme gidecem evci çıkacakmış pazara kadar tam birazcık alışabilmişken ikimizzde kötü olacaz.. izne gelmemeleri daha iyi sanırım

bu forumu en baştan okumaya başladım geçen gün kızların sevgililerinin gittiği ilk günler aynı bizim gibilermiş,safakları yazmışlar hep 155,147 vs..hatta onlarda şafak olayını tam netleştirememişler bizim gibi..sonra şafakları 70lere inmiş ne güzel sonrada saatlere düşmüş safakları..ya ne güzel ama bizde öyle olcaz...

bizimkide bitcek tatlım...

evet ya 146 nedir yani...uzun dönemler 440 lardan bahsediyo allah onların yardımcıları olsun...

merhabalar.mng kargo ile ilgili son günlerde baya baya bi söylenti var.bilerek size ulaşamadık ya da aradığın zaman açmama açtıklarında bahaneler sunma gbi şeyler söylüyorlarmış.bilmiyorum ben arkadaşların yalancısıyım.eşine söyle istersen bu durumu başka bi yolla göndersin.inşallah ulaşır kargon eline.

herzaman yanlarında olmalıyız,en azından beklediğimizi biliyolar bu bile onlar için moral...

Dogruya canim, senin nisanlin 1 ay sonra geliyor.
Bende biran yeni gittigini zannettim, nasil yetistireceksiniz diye soracaktim.
Hayirlisi olsun balim, önemli olan mutlu bir evliliginin olmasi, gerisi kendiliginden gelir, Allah rizkinizi verir, bol kazanclar nasip eylesin insAllah.

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010)

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi ılarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 ıstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce ıstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi 27.01 Corluturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - )

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance: hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

Son düzenleme:

senseble benm dansım yane dans smile lim çıkmamışkii mafoldumben
:dance: bunu istiorum bende o olmayınca kendmi zor buluorum valla -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…