Ksa dnem Askerlik...

doğu olduğu için gelme dedi rahat olmaz dedi.bide görünce kopmak daha zor olurmuş alışmışken zorlaştırma herşeyi dedi bende tamam dedim.çünkü biz o gitmedende konuşmuştuk gelme dersem gelmiceksin söz ver demişti bende söz vermiştim ona.o yüzden şimdi ısrar edemiyorum

haklı canım banada gıtmeden demıstı hamıleyken zor olur dıye ama bız yakın oldugumuz ıcın gıdıyoruz uzaktada olsa gıderdım gercı hastane ısımı erteledım sırf onu gorucem dıye

o kadar çok istiyoumki gitmeyi ama kızar işte gidemiyom

sende haklısın ama onun soyledıgıde dogru tam alısmısken gıdıp gormek donunce tekrar aynı seylerı bastan yasıcaksın ben bunları gozonune ala ala gıdıyorum bugun tahlıl sonuclarımda tıroıd yuksek cıktı bende gıttı gıdelı kendımı sıkmaktan kasmaktan hıc yoktan hastalık cıkarttım kendıme bunları yasamak cok zor gıtmemen daha ıyı olur hem gormeyınce daha cabuk gecıyormus zaman

sende haklısın ama onun soyledıgıde dogru tam alısmısken gıdıp gormek donunce tekrar aynı seylerı bastan yasıcaksın ben bunları gozonune ala ala gıdıyorum bugun tahlıl sonuclarımda tıroıd yuksek cıktı bende gıttı gıdelı kendımı sıkmaktan kasmaktan hıc yoktan hastalık cıkarttım kendıme bunları yasamak cok zor gıtmemen daha ıyı olur hem gormeyınce daha cabuk gecıyormus zaman

dinlicem sevdiğimi...üzmücem onu...öyle diyosa vardır bir bildiği.gerçekten zor olabilir sonra ayrılmak.

arkadaşlar abimin usta birliği belli oldu gebze darıca emniyet bölüğü hayırlısı olsun bakalım:Saruboceq:.sizinkiler belli oldu mu ?zemuszemus

Kızlar az önce eşim aradı
Yemin töreni gününe uçak bileti bulmuş
Alıyorum dedi niye dedim :1shok:
Böyle 5 ay bekleyemezsin git gör
Yoksa dert sahibi olacaksın dedi
Haber derseniz hala bi haber yok :sinifsinif:

Ay canım dikkat et kendine bebişi düşün:emir_bebek: diğer sonuçların nasıl iyi mi? Bnede diyordum nerde bu fcert kaç gündür:sm_confused: az kaldı kocişini görmenezemuszemus

arkadaşlar abimin usta birliği belli oldu gebze darıca emniyet bölüğü hayırlısı olsun bakalım:Saruboceq:.sizinkiler belli oldu mu ?zemuszemus

hayır olmadı canım çok merak ediyorum başka bi ile vermezlermiş ama bulunduğu ilde başka bi yere gönderceklermiş.karakol muhabbeti yaptı bi bilginiz varmı karakollar hakkında?

Kızlar az önce eşim aradı
Yemin töreni gününe uçak bileti bulmuş
Alıyorum dedi niye dedim :1shok:
Böyle 5 ay bekleyemezsin git gör
Yoksa dert sahibi olacaksın dedi
Haber derseniz hala bi haber yok :sinifsinif:

gıdıp gormen senın ıcın daha ıyı olur hayatım sen cok merak edıyordun hem annen ıcınde ıyı olur en azından ıcı rahat eder kadıncagızın haberde alamıyorsun sen kardesınden

gıdıp gormen senın ıcın daha ıyı olur hayatım sen cok merak edıyordun hem annen ıcınde ıyı olur en azından ıcı rahat eder kadıncagızın haberde alamıyorsun sen kardesınden

Annem bi duysa bize neler eder sen biliyormusun
Hayatı boyunca başımıza kakar :mymeka:
Ben buralarda meraktan ne sancılar çekerken
Bizim damat karısını göndermişte ben gidemedim :gitme:
Üçü birlik olmuş arkamdan iş çeviriyorlar da
Damat dedik bağrımıza bastık o da bu çeteyle birlik oldu, :dilcikar:
Allaaaaaaaaaah annem sayar durur artık delikafadulden delikafadulden delikafadulden

Annem bi duysa bize neler eder sen biliyormusun
Hayatı boyunca başımıza kakar :mymeka:
Ben buralarda meraktan ne sancılar çekerken
Bizim damat karısını göndermişte ben gidemedim :gitme:
Üçü birlik olmuş arkamdan iş çeviriyorlar da
Damat dedik bağrımıza bastık o da bu çeteyle birlik oldu, :dilcikar:
Allaaaaaaaaaah annem sayar durur artık delikafadulden delikafadulden delikafadulden

kıyamam ya napsın anne ıste oda :))

kıyamam ya napsın anne ıste oda :))

Bende kıyamam ama bu soğukta oralara gidemez
Malum beynini yeni havalandırdı kaydirigubbakcemile3 (Bu annemin sözü)
Tepesi atınca yada köşeya sıkışınca annem hep öyle diyor da
Ben beynimi yeni havalandırdım kafamı testereyle kestiler
Ben ne dersem o olacak diyor a.s

Bi tek benle baş edemiyor :roflol:

X