Ksa dnem Askerlik...

az diil tam 147 gün hiç az değil off ayrıca inşallah oh ohlarla geliceğim gün çok çabuk gelir mafoldumben

Bu kadar karamsar olursan tabi ki az gelmez
Bak bissürü gün gitmiş
Akşam oldu bigünü daha devirdin
Ohh oh bigün daha gitti şeklinde düşünmeye başlarsan
Daha rahat edersin canım
Demesi kolay yapması zor biliyorum ama
Böyle karamsar umutsuz bu günler zor geçer
Bak bi arkadaş troidi yüksek çıkmış
İyi düşünelim ki iyi şeyler olsun

Bu kadar karamsar olursan tabi ki az gelmez
Bak bissürü gün gitmiş
Akşam oldu bigünü daha devirdin
Ohh oh bigün daha gitti şeklinde düşünmeye başlarsan
Daha rahat edersin canım
Demesi kolay yapması zor biliyorum ama
Böyle karamsar umutsuz bu günler zor geçer
Bak bi arkadaş troidi yüksek çıkmış
İyi düşünelim ki iyi şeyler olsun

Biliomusun çok detayli düşünen bi insanım her yönden. Olumlu ve olumsuz her şeyi düşünen ve karşılaştıran bi yapım var. Ve bu durumumda allaha da askerimle ilgili bir çok şey için şükrediorum. Ama inan karamsar olmam için haklı nedenlerim var. İşim çok yoğun ve stressli. Evden işe işten eve bi hayatım var. Bide menfat ilişkisi kuramıorum insanlarla benden çıkar sağlamaya çalışan insanlardan da uzak durmaya çalışırım bu yüzden dostum yok arkadaşlarımla da paylaşmak istemiorum mafoldumben o yüzden olumlu yönden kendimi tolere edemiorum. Ama haklısın herşeye rağmen olumlu düşünmek zorunda insan yoksa an'lar geçmek nedir bilmiyor..

Biliomusun çok detayli düşünen bi insanım her yönden. Olumlu ve olumsuz her şeyi düşünen ve karşılaştıran bi yapım var. Ve bu durumumda allaha da askerimle ilgili bir çok şey için şükrediorum. Ama inan karamsar olmam için haklı nedenlerim var. İşim çok yoğun ve stressli. Evden işe işten eve bi hayatım var. Bide menfat ilişkisi kuramıorum insanlarla benden çıkar sağlamaya çalışan insanlardan da uzak durmaya çalışırım bu yüzden dostum yok arkadaşlarımla da paylaşmak istemiorum mafoldumben o yüzden olumlu yönden kendimi tolere edemiorum. Ama haklısın herşeye rağmen olumlu düşünmek zorunda insan yoksa an'lar geçmek nedir bilmiyor..

Canım seni anlayabiliyorum az biraz
Diğer arkadaşlarımda anlarlar
Bende başlarda senin gibi çok karamsardım
Azcık gerilere bakarsan bi haber için neler yaptım
Arkadaşlar bilirler kimleri kimleri aradım
Hepimizin şartları zor seninki de zormuş
Kimi hamile kimi yalnız kaldı kimi hiç haber alamıyor
Benim annem beyin ameliyatı geçirdi onu da idare etmek zorundayım
Bak en azından işin var düşünsene akşama kadar evde olsan
Düşüne düşüne kendini yersin
Çok polyanna gibi yazdım biliyorum ama
Gerçekten samimi duygularım bunlar
Dostum yok arkadaşlarımla paylaşamıyorum diyorsun
Ama burda herkes seninle benzer şeyler yaşıyor
Burda paylaşabilirsin biz her daim dinleriz seni

Canım seni anlayabiliyorum az biraz
Diğer arkadaşlarımda anlarlar
Bende başlarda senin gibi çok karamsardım
Azcık gerilere bakarsan bi haber için neler yaptım
Arkadaşlar bilirler kimleri kimleri aradım
Hepimizin şartları zor seninki de zormuş
Kimi hamile kimi yalnız kaldı kimi hiç haber alamıyor
Benim annem beyin ameliyatı geçirdi onu da idare etmek zorundayım
Bak en azından işin var düşünsene akşama kadar evde olsan
Düşüne düşüne kendini yersin
Çok polyanna gibi yazdım biliyorum ama
Gerçekten samimi duygularım bunlar
Dostum yok arkadaşlarımla paylaşamıyorum diyorsun
Ama burda herkes seninle benzer şeyler yaşıyor
Burda paylaşabilirsin biz her daim dinleriz seni

Teşekkür ederim ilgin için bi hastayla uğraşmanın ne demek olduğunu benden daha iyi bilemez bu sitede. Bu annen miş daha da üzücü bi durum allah sağlık sıhhat versin geçmiş olsun.

Canim onun ailesini bilemem ama bizimkiler gerekli seyleri alirlar o kadar. Ev mev olaylarini anca kendimiz halledebiliriz, ilk önce mecbur kirada oturmak zorundayiz. Aslinda benim aklimdaki plan, ikimizinde biraz calisip para biriktirmesi, sonra ufak bir evin 2+1 olabilir, pesinatini vererek aydan aya kria öder gibi kendi evimizin parasini ödemek.
Ama bunun icinde para biriktirmemiz gerekiyor bir süre.
Kiraya para verecegimize, kendi evimize vermemiz daha mantikli.

Hakkimizda hayirlisi olsun balim

Mart veya mayis derken, 2011 demi canim?
Evet canım aslında kendi evinde oturmak gibisi yok. Babam allah nasip eder de alırsa evi biri mersinde yazın oraya gidilecek, diğerinde de kendileri oturacak ama tapu benim üzerime olacak o şekilde yani. Biz ev hayalleri kuramıyoruz şimdilik çünkü şuan bulunduğumuz ilçede en az 2yıl daha kalmamız gerekiyor. Ondan sonra nereye gideriz bilmiyoruz.
Bir aksilik çıkmazsa 2010da olacak canım düğün kaydirigubbakcemile2

hayır olmadı canım çok merak ediyorum başka bi ile vermezlermiş ama bulunduğu ilde başka bi yere gönderceklermiş.karakol muhabbeti yaptı bi bilginiz varmı karakollar hakkında?
abim sakarya merkezdeydi. Şimdi kocaeli(izmit) gebzeye gitcekmiş.bizde aynı yerinde kalıyo zannetiyoduk

anca girebildim ya..bugün ağzımı biçak açmıyo çok kötü hissediyorum şafakta hala 146 allahım geçsin günler...

canımmm onur aradı bugün ay ben çok mutluyumm

çok sevindim canım..nişanlım sabah 6da aradı kalktığında ama ben uyku sersemi anlayamadım ki...çok rahatmış hatta dün askeri hastaneye gitmiş yemeğe sonrada film izlemeye gitmiş..ben ağlayıp duruyorum o nasıl...hayatı kendime zehir ediyorum allahım güç versin hepimize...:Saruboceq:

çok sevindim canım..nişanlım sabah 6da aradı kalktığında ama ben uyku sersemi anlayamadım ki...çok rahatmış hatta dün askeri hastaneye gitmiş yemeğe sonrada film izlemeye gitmiş..ben ağlayıp duruyorum o nasıl...hayatı kendime zehir ediyorum allahım güç versin hepimize...:Saruboceq:

ayy benimki ister 6da arasın ister 5te ama yeterki arasın... sevindim rahat olduğuna canım

X