Ksa dnem Askerlik...

ben öğrenci olduğum için evde telefon yok.hep cepten konuşuyoruz.genelde sen kapat ben arayayım diyorum bedava konuşma süresi aldım sabit telefonları arayabilceim...80 dk kalmış bitince kontörden gtcek.bi ara düşündüm ev telefonu bağlatmayı ama 15 tatilde annemler gelince sorar nerden çıktı bu telefon diye

ben öğrenci olduğum için evde telefon yok.hep cepten konuşuyoruz.genelde sen kapat ben arayayım diyorum bedava konuşma süresi aldım sabit telefonları arayabilceim...80 dk kalmış bitince kontörden gtcek.bi ara düşündüm ev telefonu bağlatmayı ama 15 tatilde annemler gelince sorar nerden çıktı bu telefon diye

faturalı hatlar var canım onları bi araştır istersen dakika alıyorsun sabit hat yada gsm farketmiyor.

evet kızlar aynı şeyler bende de oluyor. ben dışarı çıkarken evin telefonunu yönlendiriyorum. aşkım evi arıyor çünkü. ama en çok da metrodayken çok kötü oluyorum. ya ararda çekmezse telefon diye çok telaşlanıyorum.

bende telefon ya cekmesze korkusu sadece bende var sanıyodum kaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar kızlarr nasılsınız bugun 2 gundur hastanelerde kosturmaktan fırsat bulamıyordum cok gırmeye herkes ıyıdır umarım

X