Ksa dnem Askerlik...

kıyamam sana ya..ama gerçekten çok üzülmüştüm.şimdi rahatladım.boğazı ağrıyomuş ama ben neler neler düşünmüştüm

evet eşiminde boğazı ağrıyomuş yemin törenine için giderken ilaç getirmemi söledi çok bağırtıyomuş komutanları hem soğuk hem koşu hem bağırma boğazmı dayanır buna benneyaptımki

tamam canım benim...kartı yokmuş meleğimin..ve annelerinden önce beni aramış kıyamam ben ona yaa.nasıl sevindim....ne kadarda haklıymışınız kızlar...üzmücem bida bu kadar çok kendimi..

ohh canım yaa valla nasıl sevindim anlatamamzemuszemus Bi daha üzmek yok kendini bu kadar:eek:klava: Hemde annesinden önce aramış bak ne kadar sevildiğini bil

günaydınllaarr ben geldiimm
cerencim çok sevndim senn adına bak gördünmüü tecrübeye herzaman inancan yerimseniben

hazırız tabiii :lepi:turkbayragi

heyt be tuceeeeeemm yürrrrüüü beaaaa:eek::sm_cool::hooray::dance:

kırmızı olmak için dua ediyorum hep...geçsin artık günler...bitsin biran önce....

Canim cabuk gececek, sen merak etme. Sag saglim kavusmak en önemli olan, yoksa günler su gibi..

Haklısın canım herşey rayına oturmadan evlenmek doğru değil. maddi yönden bir hazırlık yapmak, plan yapmak gerek. Herşeyi borçla halledersen evliliğin ilk zamanları kötü geçer. Benimki araba alayım diye tutturdu mesela. Hayır dedi, eşyalarımızı peşin fiyatına alalım sonra arabayı düğün takılarıyla alırız nasılsa.
Bizde iş kaygısı yok allaha şükür. ama bize de aileler destek olamayacak. benim ailemin bir evi var, bir tane daha alacaklar allah nasip ederse. onu benim üzerime yapacaklar ama düğüne katkı sunamayacaklar. Onun ailesi de katkıda bulunmayacak.
Bizim düğün mayısın son haftası olacak ama birkaç gündür mart ayında olması yönünde konuşuyoruz. Geldiğinde kesin bir karar vereceğiz canım.

Canim onun ailesini bilemem ama bizimkiler gerekli seyleri alirlar o kadar. Ev mev olaylarini anca kendimiz halledebiliriz, ilk önce mecbur kirada oturmak zorundayiz. Aslinda benim aklimdaki plan, ikimizinde biraz calisip para biriktirmesi, sonra ufak bir evin 2+1 olabilir, pesinatini vererek aydan aya kria öder gibi kendi evimizin parasini ödemek.
Ama bunun icinde para biriktirmemiz gerekiyor bir süre.
Kiraya para verecegimize, kendi evimize vermemiz daha mantikli.

Hakkimizda hayirlisi olsun balim

Mart veya mayis derken, 2011 demi canim?

içim içime sığmıyo :eek:

aramalarını beklerken mutsuz bi halde oluyo insan bi kere olmustu bana baya agladım aramıycakmı bi daha diye kaydirigubbakcemile3 telefon caldıgında onun aradıgını gordugumde dunyalar benim oldu..ama yavas yavas alısıcaksın bigun aramayacak yarın arar diycen kendini alıstırmaya baslıycan cnm:)

aramalarını beklerken mutsuz bi halde oluyo insan bi kere olmustu bana baya agladım aramıycakmı bi daha diye kaydirigubbakcemile3 telefon caldıgında onun aradıgını gordugumde dunyalar benim oldu..ama yavas yavas alısıcaksın bigun aramayacak yarın arar diycen kendini alıstırmaya baslıycan cnm:)

zaten bugün çok çaldı telefonum ama hep başkalarıydı ykmdeki lancome standından bile arandım yani:KK70: her sefernde küt küt attı kalbim ama artık umudu kesmiştim.telefon çaldı offf kim acaba yine dedim içimden bi baktımki amanıınnn 488li numara dünyalar benim oldu yaa

evet kızlar aynı şeyler bende de oluyor. ben dışarı çıkarken evin telefonunu yönlendiriyorum. aşkım evi arıyor çünkü. ama en çok da metrodayken çok kötü oluyorum. ya ararda çekmezse telefon diye çok telaşlanıyorum.

X