Ksa dnem Askerlik...

Ailem tarafından yat emri geldi kızlar:KK43: 6 sene ayrı yaşadım şimdi gelip onlarla yaşamak çok zor geliyor off bitse şu askerlikte izmire taşınsam:KK43:

şim8di nerdesin?

şimdi kös kös ailemin yanında daha doğrusu kardeşimin yanındayız hep beraber kayseri:S kardeşim burayı kazandı annemler buraya taşındı aşkım ben askerdeyken çalışmanı istemiyorum dedi ve bende geldim kayseriye:KK43:( zaten yurt dışında yaşamayı düşünüyoruz 6 ay için işe girme dedi haklıda işte böyle bekliyorum. zaten tr ye gelmemizin tek nedeni askerliği:KK43:

şimdi kös kös ailemin yanında daha doğrusu kardeşimin yanındayız hep beraber kayseri:S kardeşim burayı kazandı annemler buraya taşındı aşkım ben askerdeyken çalışmanı istemiyorum dedi ve bende geldim kayseriye:KK43:( zaten yurt dışında yaşamayı düşünüyoruz 6 ay için işe girme dedi haklıda işte böyle bekliyorum. zaten tr ye gelmemizin tek nedeni askerliği:KK43:

aileden koptuktan sonra dönmek zor oluyo demi...

canım herkes başka bişi sölüyo valla....dün erkek arkadaşımla konuştuk bugün aramadı sağolsun oda diyo burda herkes başka sölüyo..en son 146 gün 21 cumartesi dedik işte bakalım:KK70:

aramadı sağolsun demişsin güldürdün kız beni alkisalkisalkis o zaman artık bugün 146 deyip ondan geri sayalım ve artık hiç kafamızı karıştırmayalım...

aileden koptuktan sonra dönmek zor oluyo demi...

Hemde nasıl zor. Aslında yaptıkları hiç bir hatalı hareket yok ama o kadar alışmışımki kendi kararlarımı kendim vvermeye yada aşkıma danışıp yapmaya çok zorlanıyorum. Yemek yemeyecek misin dediklerinde bile sinirleniyorum biliyorum ben onalrın hala büyümemiş çocuklarıyım ama 6 senedirde tek yaşıyorum bunun 2 yılı yurt dışında hiç ailemi görmeden geçti artık karışıldığı zaman çok kötü oluyorum:kedi:

canım sende 4 ay 3 hafta 6 gün kaldımı ne yazıo ya onu nasıl yaptın?

canım kullanıcı panelinde yenilikler öneriler var ordan çizelgeler var,düğün doğumgünü doğum için orayı okuya okuya yaptım...17 mayıs yazınca o kadar gün çıktı işte

Hemde nasıl zor. Aslında yaptıkları hiç bir hatalı hareket yok ama o kadar alışmışımki kendi kararlarımı kendim vvermeye yada aşkıma danışıp yapmaya çok zorlanıyorum. Yemek yemeyecek misin dediklerinde bile sinirleniyorum biliyorum ben onalrın hala büyümemiş çocuklarıyım ama 6 senedirde tek yaşıyorum bunun 2 yılı yurt dışında hiç ailemi görmeden geçti artık karışıldığı zaman çok kötü oluyorum:kedi:

ben 3 senedir ayrıyım okuyorum....şimdi izmire dönünce ilk başlarda herşey güzel baya bi özlem oluyo çünkü ama sonra herşey batıyo sanki

X