Ksa dnem Askerlik...

canlarım size doyum olmaz lakin yarın haftabaşı ben gideyim artık :gitme: iyi geceler hepinize..öptüm şekerler a.s.

işte balım bi taraf içince bi taraf içmeyince çok kötü oluyo...ben şuan nasıl içiyorum kendime bile inanamıyorum.benimde erkek arkadaşım içerdi ben içmezdim inan o içio die sarılasım gelmezdi o kadar iğreniyodum kokudan ama şimdi ben içiyorum.tamam almıcam yarın paket söz ama sende alma
evet ya zor oluyordur içmeyen tarafa =) Nasıl dayandı yavrucak bilmiyorum valla =)
Ben şimdi bütün sigara izlerini kaldırıyorum odamdan ve yarın sakız stokluyorum eve =)
Ayy inş yaparız ya. Cumaya kadar sabredersek gerisi kolay zaten. Hadi gazamız mübarek olsun kaydirigubbakcemile3
İyi geceler hepinize kızlar

opuyorumnanaktan

evet ya zor oluyordur içmeyen tarafa =) Nasıl dayandı yavrucak bilmiyorum valla =)
Ben şimdi bütün sigara izlerini kaldırıyorum odamdan ve yarın sakız stokluyorum eve =)
Ayy inş yaparız ya. Cumaya kadar sabredersek gerisi kolay zaten. Hadi gazamız mübarek olsun kaydirigubbakcemile3
İyi geceler hepinize kızlar

opuyorumnanaktan

sanada iyi geceler canım

o zaman " bir gün gelecek bir gün kalacak" :))) Bnede izmirli sayılırım aslında dikili izmir sınırında ama pek izmirden sayılmıyor:)

şimdi evli olduğun ev noldu?

evi kapattım,kuşum vardı teyzeme verdim,balıkları üst komşuya,araba da kayınpederlerin otoparkta.ah ah bütün sevdiklerimden uzaktayım.eşyaları kutulara koydum,halılar falan herşey toplu.zaten allah kısmet ederse eşim geldiğinde taşınmayı düşünüyoruz.taşınmak için askerliği bekliyoduk zaten.hep önümüzde engeldi.allahın izni ile o da bitiyor işte.çok şükür

X