Ksa dnem Askerlik...

yarın okul var ama gitmicem sanırm...arkadaşım gelcek kahvaltıya...zaten bu soğukta da gidilmez okula

bence de boşver.bende o zamanlar tabi daha eşim değildi arkadaşımdı hep eşim yüzünden girmezdim derslere.hatta sağ olsun bi dersten onun yüzünden devamsızlıktan kaldım.o benden daha fazla girmedi ama o kalmadı ben kalmıştım

evi kapattım,kuşum vardı teyzeme verdim,balıkları üst komşuya,araba da kayınpederlerin otoparkta.ah ah bütün sevdiklerimden uzaktayım.eşyaları kutulara koydum,halılar falan herşey toplu.zaten allah kısmet ederse eşim geldiğinde taşınmayı düşünüyoruz.taşınmak için askerliği bekliyoduk zaten.hep önümüzde engeldi.allahın izni ile o da bitiyor işte.çok şükür

ben de evcil hayvan istiyorum yaa

ya sorma.bende çok seviyorum.ama şu an ikisini de bırakmak zorunda kaldım.balıklara çok üzülmedim ama kuşum için çok ağladım.aldığımda 3 günlükdü.eşim bile ölür dedi.evliliğim ilk günlerinde almıştım onuçşu an öyle güzel konuşuyoki.yani evin bi ferdi gibi.inşallah eşim gelsin,hayat kaldığı yerden çok güzel devam edecek.ve herşeye kavuşacağım.

bebeğiniz var mı?
bu ay hamileyim diye çok ümitlenmiştik ama değilmişim.kısmet.aslında iyi de oldu.çünkü eşin yanında olmadan zor olurdu.o da öyle dedi zaten.aklım sende kalırdı dedi.kısmet hayırlısı.siz peki ne zamana düşünüyosunuz evlilik falan var mı

benim erkek arkadaşımında 3 tane su kaplumbağası vardı kocamandı 3üde.bende alayım dedim ama bu mevsmde alma ölür yaşamaz dedi yaza doğru alcam o askerden gelince beraber alırız artık inşallah:)

bu ay hamileyim diye çok ümitlenmiştik ama değilmişim.kısmet.aslında iyi de oldu.çünkü eşin yanında olmadan zor olurdu.o da öyle dedi zaten.aklım sende kalırdı dedi.kısmet hayırlısı.siz peki ne zamana düşünüyosunuz evlilik falan var mı

balım ocak 25te 1 sene olucak bizim işte...şimdilik ufukta evlilik falan yok.biz birbirimzi çok seviyoruz ama çokta kavga ediyoruz.o beni çok kıskanıyo çok kısıtlıyo ben böyle şeylere pek alışık değilim sıkılıyorum o yüzden

balım ocak 25te 1 sene olucak bizim işte...şimdilik ufukta evlilik falan yok.biz birbirimzi çok seviyoruz ama çokta kavga ediyoruz.o beni çok kıskanıyo çok kısıtlıyo ben böyle şeylere pek alışık değilim sıkılıyorum o yüzden

biz hala eşimle çok kavga ederiz.aslında bçylesi daha güzel.ilişki daha heyecanlı oluyor.bi de biz eşimle baya bi arkadaş gibiyiz.yani yeri geliyo erkek gibi sohbet yeri geliyo o bana en yakın kız arkadaşım.o yüzden de sürekli kedi köpek gibiyizdir ama tabi bunlar tatlı atışmalar oluyo.eşin,arkadaşın,annen,baban herşeyin oluyo yani.bi de kıskançlık konusunda sana şle söyleyim.benim eşim de acaip kıskançtı.okl bitince çeşmede olurdum 3 ay,aman allahım ne kavgalar.bu yaz ilk defa birlikte gittik,nerde kıskançlık k si bile yok.ankarada da öle.giyimime falan karışırdı,yine arada bakıyo kotun dar mı ne etek kısa mı falan ama ben hemen,aşkımmm hadi ama geç kalıyoruz diyip geçiştiriyorum.yani evlenince emin ol değişiyo

biz hala eşimle çok kavga ederiz.aslında bçylesi daha güzel.ilişki daha heyecanlı oluyor.bi de biz eşimle baya bi arkadaş gibiyiz.yani yeri geliyo erkek gibi sohbet yeri geliyo o bana en yakın kız arkadaşım.o yüzden de sürekli kedi köpek gibiyizdir ama tabi bunlar tatlı atışmalar oluyo.eşin,arkadaşın,annen,baban herşeyin oluyo yani.bi de kıskançlık konusunda sana şle söyleyim.benim eşim de acaip kıskançtı.okl bitince çeşmede olurdum 3 ay,aman allahım ne kavgalar.bu yaz ilk defa birlikte gittik,nerde kıskançlık k si bile yok.ankarada da öle.giyimime falan karışırdı,yine arada bakıyo kotun dar mı ne etek kısa mı falan ama ben hemen,aşkımmm hadi ama geç kalıyoruz diyip geçiştiriyorum.yani evlenince emin ol değişiyo

bu yaz bnde çeşmedeydim ve burnumdan getirdi...hala bi kavga etsek çeşmedeki arkadaşların diye girer konuya..

bu yaz bnde çeşmedeydim ve burnumdan getirdi...hala bi kavga etsek çeşmedeki arkadaşların diye girer konuya..

aman o arkadaşların konuları hiç bitmez.boşver düşünme.ben de öle eşime bişey derim o ada hemen öfff onlar geçmişte kaldı,bekardık falan filan bana gelince ise sen şuna böyle dedin şu zaman şunu yaptın.yani hiç unutmaz.ben de saftirik hiç hatırlamam:)

benim çok yakın bi arkadaşım var ertuğrul okul arkadaşım.benden 2 yaş küçük.bunlar eve çıkmıştı bende temizliğe yardıma gittim erkek arkadaşım bi aradı dedi nerdesin dedim böyle böyle temizliğe yardıma geldim.delirdi resmen delirdi...5 dk içinde o evden çıkmazsan benim ölümü bile göremezsin dedi,ve yalnız gitmemiştim kız arkadaşımıda almıştım.apartman kapıları hep açıktı sürekli komşular geliyodu.ona reğmen kıyameti kopardı napcaz bilmiyorum...

X