Ksa dnem Askerlik...

ceyda canım ismim, güzel şeyler hayal ederk uyu,onlara kavuşucağımız günleri hayal ederek..senin adın?

düzelt sensiblecim...keşke günleri birden bire bitirp bizimde kırmızı olmamızı sağlasan...

KIRMIZI OLMAYA HAZIR MISINIIIIIIZZZ??:lepi:

331'inci KISA dönemler (12 Aralik 2009 - 17 Mayis 2010) :nazar:

Asmin Elazığturkbayragi ayazz Iskenderunturkbayragi benimruyamsensin Tekirdag/Malkaraturkbayragi buketuzun Antalyaturkbayragi buket87 Izmirturkbayragi

Cash06 Bilecikturkbayragi crncrn Batmanturkbayragi Cilek Erzurum/Susuzharmanlarturkbayragi denise85 Elazığturkbayragi elfcn Sakarya/Adapazariturkbayragi

elvin06 Hatay/Iskenderunturkbayragi erence Sivasturkbayragi fcert Uşakturkbayragi guz_1 Agri/Dogubeyazitturkbayragi horizon Kütahyaturkbayragi

idenTekirdağ/çerkezköyturkbayragi İlarzu Karamanturkbayragi Kardelen35 İstanbul/Kucukyaliturkbayragi nbsasmaz Edirne/Keşanturkbayragi PesPemBe Izmirturkbayragi

seda Manisaturkbayragi Sensible Erzurum/Ilicaturkbayragi shining Karsturkbayragi songa84 Istanbul-Edirneturkbayragi suchalovelyday Edremitturkbayragi

torakcan Nevşehirturkbayragi Tuce İstanbul/Tuzlaturkbayragi tugbahalil Erzincanturkbayragi YOZGATLI Edirne/Uzunköprüturkbayragi Quixotic Manisaturkbayragi

331'inci UZUN dönemler (12 Aralik 2009 - ) :nazar:

Gamis ankara/mamakturkbayragi linguist Balikesirturkbayragi Moon Erzurum/Catturkbayragi

Şafağı yarilayanlar :nazar:

bilmem_89 Istanul/tuzla şafak 40'larda:dance: - burcudeniz Tunceli şafak 20'lerde:dance: buttefly Istanbul/ şafak 30'larda:dance:

Charm Hakkari Çukurca/Şafak 20'lerde:dance: Daisybaby EdirneŞafak 20’lerde:dance: deniziM Ankara / Şafak 30'larda:dance: dlkltn Izmir/Bornova/Şafak 30'larda:dance:

dirim Adana/ Şafak 20'lerde:dance: extreme Ağrı/Şafak 20'lerde:dance - hayran Izmir/Bornova şafak 30'larda:dance: Kara_Sevdam Tunceli/Şafak 20'lerde:dance:

seranapak Van/şafak 20'lerde:dance: Yusum Gölcük/şafak 30'larda:dance:

KAVUSANLAR

Şeniz

Son düzenleme:
sensible eskileri okudumda şafak şimdi bizim kaç ya yılan hikayesine döndü:sinifsinif:

Canim herkes cok farkli hesapliyor..
Ama en gec 17 mayista bitiyor askerlik.. bazilari sayarken 2 gün yol iznini felan düsünerek 15 mayisa kadar sayiyor mesela..
Ben 17 mayisa kadar sayiyorum canim, yani bugün (pazartesi) safak 149 canim.

bende senin gibi hesaplıyorum o zaman 149 deyip bundan sonra ona göre geri saycam,uyu canım artık yarın ararsa uykulu olma yine rahat rahat konuşursun hem...

bende senin gibi hesaplıyorum o zaman 149 deyip bundan sonra ona göre geri saycam,uyu canım artık yarın ararsa uykulu olma yine rahat rahat konuşursun hem...

Ay canim benim unutmamissin bugünki durumu:1hug:
Tamam yatiyorum simdi hemen.
Hadi balim öptüm seni cokca, Allah'a emanetsin, insAllah birlikte safagi 1'e düsürdügümüz geceleride görecez Allah'in izniyle:Saruboceq:

iyi geceler canim:1hug:

X