Ksa dnem Askerlik...

benim nişanlımda acayip sucuk yer bol baharatlı sucukları sabahları getirip kangal kangal yiyo yaa ööyyk ne mide var anlamıyorum valla
sabah kahvaltısı dedinmi 1 kangalı yiyo bende yanıma yaklaştırmıyorum sonraa:dilcikar:
patatesi oda çok yer bide omlet yaptırır-tatlicadiarzu-
şimdi kahvaltıyı da kaçırıyomus cay poğaca yiyomus hergün haha burnu sürtsün azıcık :roflol:
bnmki salam sucuk sosiste yemez...pizza yemez,kumpir yemez,çiğköfte yemez:KK70:

kaç gün var gelmesine?

26 canım cok sukur :)

kk ya deşifre olducaklar böle giderse
akıllarda sadece asker olarak kalıcaklar
ama bzizm için bütün dünyayı yıkıcak kadar sevdiğimiz
hayatta ki en değerli varlıklarımızzzz opuyorumnanaktan
heyttt beaaa beni bugüne kadar hep sevdiğin için
her sözümde tmm aşkım dediğin içinn
gözlerine baktığımda sadece kendmi gördüğüm için
daha ilk görüşmemeizde bana benimle evlenirmisin dediin için
evlilimiz boyunca yüzümü yere baktıracak bişe yapmadıın
ve bana hep sahip çıktıın için
gecennn bi yarısı beni hastanelee taşıyıp başımda durduun için
kısaacaa herşey herşey için sana burdan teşekkür ederim aşkım
SENİ ÖZLEDİİMM :gitme: :nazar:

kız bak duygusallıga bagladık ıyıce burcu benı romantık secmıs zati :)) (romantik oldugumu bılmezdım ben sasırdım hehe kaydirigubbakcemile3 ama asık kısmı kesin:)
benden once sen varsın :) korlama benı hee :nazar: :asigim:

Canim sizin sohbeti bölecem kusura bakmayinda, bencede izlememekle iyi yapiyorsun, bende izlemeyecegim, her ne kadar beyfendi gitmeden bir kac ay önce fragmanini atip izlersin bu filmi diyerek giciklik yaptiysa:nazar:

Asker yolu bekleyen kimseye tavsiye etmem o filmi..

evet kesınlıkle.. ezıyet etmeye gerek yok zaten zotrlanıyoruz... ooy oy geldıgınde eskısı gıbı uzanıp fılm ızlıcez yıne ınsallah.. tabı oglanı uyuttuktan sonra :)) ruya gıbı :))
hafta ıcı ızledıgımızde cogu zaman uyuya kalırdı daha ılk 10 dk da... ama bır teklıf edısı var basta enerjı dolu sanarsın 2 fılm ızler ustuste :)) oy kıyamam o kadar cok yoruluyordu kı.. :asigim:

bende daha resim yok :1no2: yemin töreninden sonra inşalah

bana da resımı 2 ay sonra gondermıstı sanırım. ama serseme donmustum neye ugradıgımı sasırdım nasıl olduysa, sabahtan aksama kadar aklımdan cıkmıyordu cok tuhaf bır duygu... vurulursun ya hanı hehe... kaydirigubbakcemile3

benımkıde herseyı yer... saolsun cok kolaylık cıdden :) burcu boğa yukselenı koç yemesınde ne yapsın :))

bnmki salam sucuk sosiste yemez...pizza yemez,kumpir yemez,çiğköfte yemez:KK70:

bişey kalmadı valla billaa
e sen ozaman bigün pirinç pilavı bigün bulgur pilavı pişir
yanınada bigün ayran yap bigün cacıkkaydirigubbakcemile3
başka yediği bişi kalmadı annesine de yazık omuştur yaa senelerce yemiyo diye üzülmüştür kadıncağız

bol hindi ve kırmızı et oranı kuyruk yağının dörtte biri bile olmayan sebze yemekleri çıkıyo
üzülüyodum ilk zamanlar ama çok bilmişlik yapıyodu eskiden pişridğim yemeklere aklı başına geldikaydirigubbakcemile3

ben aslında çok güzel yemek yaparım ama yemeynce bi işe yaramıo kızart patatesi koy önüne:KK70: yemioki bişey

benimkide çok nadir arıyo 2 3 günde bir falan...vakitleri olmuyomuş çok yoğun geçiyo diyo...inş arar canım benim...

InsAllah canim. Bazen kiziyorum niye aramiyor diye, sonrada nasil arasin belki vakti yoktur diyorum.. tripte atamicaz askerdeler diye.. bizede zor bea:1closedeyes:

sık aramaları da çok iyi değil kızlar,
bi süre sonra konusacak seyler bitince kavgaya başlıyosunuzkaydirigubbakcemile3
birazda uzakta olduklarını anlasınlar özlesinler boşverin
kıymetımizi anlıyolar askerlikteyerimseniben

bak bu acidan hic bakmamistim kuzuCADIARZU
Arasinda tek tartisalim.. Iyi oldugunu bileyim..
Ama ozamanda kesin derim "hem ariyor hemde bagirip cagiriyor" :roflol:
Ne bileyim anam karmakarisIgim..

bu arada kizlar, bükce diye bir dil varmis.. Kadinin dili..
Dün arkadasim internetten izletti, tv'de cikmis, süper bir anlatim. Bir babanin evlilik arifesinde olan ogluna, esini anlayabilmesi icin verdigi ögütler. Kadinlari anlatiyor baba ogula. Ama o kadar iyi gözlemlemiski, anah dedim bu ben, anah buda ben, aha bu da ben:)) arkadasimin esi bulmus videoyu, demis sen bu adamin anlattiklarinin hepsini yapiyorsun bana:))

Link bulup atayim, izlemek isterseniz..

InsAllah canim. Bazen kiziyorum niye aramiyor diye, sonrada nasil arasin belki vakti yoktur diyorum.. tripte atamicaz askerdeler diye.. bizede zor bea:1closedeyes:

bak bu acidan hic bakmamistim kuzuCADIARZU
Arasinda tek tartisalim.. Iyi oldugunu bileyim..
Ama ozamanda kesin derim "hem ariyor hemde bagirip cagiriyor" :roflol:
Ne bileyim anam karmakarisIgim..

bu arada kizlar, bükce diye bir dil varmis.. Kadinin dili..
Dün arkadasim internetten izletti, tv'de cikmis, süper bir anlatim. Bir babanin evlilik arifesinde olan ogluna, esini anlayabilmesi icin verdigi ögütler. Kadinlari anlatiyor baba ogula. Ama o kadar iyi gözlemlemiski, anah dedim bu ben, anah buda ben, aha bu da ben:)) arkadasimin esi bulmus videoyu, demis sen bu adamin anlattiklarinin hepsini yapiyorsun bana:))

Link bulup atayim, izlemek isterseniz..

link yasak değilse atsana canım

kızlar nişanlımla konuştum ayın 25 de dağıtıma düşücekleri yer belli olcakmış,yani acemi birliklerinin bitmesine az kaldı,en azından daha rahat olcaklar

X