Ksa dnem Askerlik...

Gözün aydın canım senin adına sevindim

Ben kardeşimin çantasına botlar sıkarsa diye 2 çift ceket vaktası koydum

Sende söyle eşine çarşıya çıkabiliyorsa tuhafiyelerden vatka alsın

Eşim çok rahat olduğunu söyledi

gözünaydınçok sevindim cnm amin :1hug:

SAHRUD VE GAMİŞ çok sağolun arkadaşlar.mutluluğunu paylaşabilmek bile çok güzel.iyiki sizler varsınız.söylediğin vatka işini söleyim inşallah bi daha ararsa.keşke önceden düşünseydim ah kafam işte.içlik de koysaydık keşke çok çok dedi.burası çok soğuk çok lazım oluyo dedi.orda yok mu askeriye dedim.var ama yerini falan tam bilmiyorum diyor.allahım bu erkekler biz olmadan bişey beceremeyecekler mi ya...

Ben bi çanta hazırladım var ya iğneden ipliğe ne ararsan vardı

Kardeşim oralarda hiç zorlanmasın istedim

Aslında askere gidecek olanlara liste hazırlayabilirim

Sonra askerlerimiz zorlanmasınlar oralarda

Ben bi çanta hazırladım var ya iğneden ipliğe ne ararsan vardı

Kardeşim oralarda hiç zorlanmasın istedim

Aslında askere gidecek olanlara liste hazırlayabilirim

Sonra askerlerimiz zorlanmasınlar oralarda

keşke önceden düşünseydim valla.hiç aklıma gelmediki.ben bayram için bizimkilerin yanına izmire geldim.aradan 1 hafta geçti eşim aradı,ben askere gidiyorum dedi.inanamadım.bilet bulup ankaraya gidene kadar gitmesine zaten 10 gün kalmıştı.bizim için herşey çok ani oldu yani.ne maddi ne manevi yönden hazır değildik.ama bi şekilde hallattik.sonrasında da ister istemez eksiklikler oluyo böle işte.bende yarın arama süresinden önce belki nete girer falan diye mail attım ordan da bakar .söledim yani vatka işini.bakalım bizler burda ancak bu kadar yardımcı olabiliyoruz .

Benim kardeşim de iki gün içinde hazırlandı gitti
Hazırlanırken ayaklarımın derisi yüzüldü koşturmaktan
Ama benim eşim sağolsun tecrübeliydi
Çanta konusunda çok yardımı oldu

yok kız o bitirmiş ve defolup gitmiş köyüne klava: Ama yine de hatırlar moralim bozulur sonra da benimkine çatar dururum.
Canım kredi işini çok iyi düşünmek gerek. Sanki annen azıcık haklı :kedi: Çok az da kenarda birikim olursa ,birikim dediğim de 3-5milyardan bahsediyorum, zor zamanda sizi idare eder. En azından ailelerden istemezsiniz o durumlarda.Sonrası kolay zaten maaşlarla ödersiniz krediyi.

evet canım haklısın, hızlı karar verıyoruz sonra pişman olmayalım bide... bugün söyledim adam bekletmıyo evi dedim morali bozuldu, kıyamadım sonra gidip konusmaya çalışırım yüzyüze dedim. bakalım hayırlısı ya
aslında evlilik için ben üniversiteye girmeyi bekleyelim diyorum ama onu da beklemiyo, eger buraların dışında biyerde kadrom çıkarsa gitmemi istemiyo çünkü!
sağlama bağlıyo eşeğini yani akıllı bıdıkımkaydirigubbakcemile3

sen nasılsın canım benim ne var ne yok, ceyiz alabiliyomusun? ben saldım valla o işleri=))
heray bikenara atmaya çalışıyorum, o paralarla sonra toptan alıcam hem çok alınırsa indirimde yaparlar diye düşündüm.

heray bikenara atmaya çalışıyorum, o paralarla sonra toptan alıcam hem çok alınırsa indirimde yaparlar diye düşündüm.

Lafa orta yerinden daldım ama
Süper düşünmüşsün canım
Bende öyle yaptım hem herşeyin son model oldu
Hem saklama sorunum olmadı
Hemde acaip indirimler yaptılar peşin para olunca
Hatırladığım kadarıyla örnek vereyim canım
Ayıptır söylemesi şekerim
5 binlik mobilyayı 3 buçuğa aldım
6 Binlik beyaz eşyayı 4 buçuğa aldım
Üstelik hepsi son model eşyalardı
İnşallah herşey gönlünce olur

eger para ayırabiliyorsan en mantıklısı o canım. ben yemek takımımı önceden almıstım evlenene kadar modası gecti :)
kız sen nerden çıktın=))
nasılsın canım gözükmüyosun buaralar iyimisin Şeniz
cok olmasa da bi kenara atıyorum canım, buaralar kıyafete filan çok para sactım bu aydan sonra tutumlu olucam kararlıyım:hooray:

evet canım tabak çanağı catal bıcagı ayrı ayrı satıldıgı fiyattan alcagıma birlikte alıyım dedim, beyaz esyayı da öyle yaparız zaten. diğer türlü bazı satıcılar hiç gözünün yaşına bakmıyo bide yeni evlenicekler nasılsa alıcaklar diye kazıklıyolar resmen!!

size de baya indirim yapılmış canım güle güle kullanın, tesekkür ederimopuyorumnanaktan

burcucum giremiyorum nete (( sinema topicinden de cok geri kaldım
özledim sizi (((
evet canım ya, işten giremiyosun demi yasaklandı demiştin=((
canım kktunnel diye bi site var oraya kknın adresını yazıp girebilirsin belki bi denesene
youtube falan da öyle giriyo millet
bence kesin olcak yarın dene işten olurmu

Evliliği erteleme ama enazından adam beklemezse ev için, üzülmeyin. Biraz para biriktirip birkaç ay sonra kredi çekersiniz.
Annem pike falan almış onları yaptırıyorum yatak örtüsünü,tost makinasını falan alacağım bu ay. bir de mutfak için gerekli ıvır zıvırlar var ya plastik kaplar,kavanozlar,baharatlık v.s. onları aradan çıkaracağım. Bir de yine pijama,gecelik eşofman takımı falan alırım.Başka da bişey alamam zaten.Hiç param kalmıyor çünkü. Önümüzdeki ayın maaşıyla da kendim için alışveriş yapacağım zemuszemus
Gerçi benimkisi hiç bişey alma taksit yapma diyor. gelince maaş kartını verirsin bana,ikimizinki bir araya gelince gider toptan alırız ne gerkeiyorsa diyor =)

Biz de mobilyayı,beyaz eşyayı peşin alacağız inş bu kadar çok indirim yaparlar =))

annemde bişey yapmıyo bana şuan ya inşallah sıkışmayız sonra karpuz büyütüyoz resmen ailecekkaydirigubbakcemile3
al al canım ben imaj değiştirdim resmen ama hepsi dolapta giyemiyorum utanıyorum=))) sanki herkes bana bakıyo gibi adam dicek sen kimsin sen git spor ayakkabılı burci gelsin diycek:roflol:
inşallah evlenemeden boşamaz =))

Kızlar çok fazla mutfak ıvır zıvırına girmeyin
Benim 7 tane kahve takımım oldu :roflol: :roflol: :roflol:
Onlar düğünde gelebiliyor
Hem düğünden sonraya da bişeyler kalsın
İnsanın eşiyle el ele eksik tamamlaması çok keyifli oluyor

Yanınızda çenesi güçlü birini götürün kaydirigubbakcemile3
haha yusuma bitane benden lazım ozaman bugün 8 tl lık çorabı bütün çirkefliğimle 5tlye aldım=))
ben olsam kovardım kendimi dükkandan:roflol:

ay evet bide borcam almıycam ben, altın fiyatları da yükseldi zaten ceyrek alamayan elinde borcamla gelecek ahanda şuraya yazıyom burcu dediydi dersinizkaydirigubbakcemile3

olleeeyyy, olleeeyyy... bitaneciğimle konuştukkk.. birazda olsa hasret giderdik.. iyi olduğunu duymak, sesini duymak muhteşem bir duygu... kaydirigubbakcemile5

akşam iştima saati 21 de olmasına rağmen konuşmayı bitirdiğimizde saat 21.45 ti :)))
ve tammm bir buçuk saat konuştuk kaydirigubbakcemile3

ya kizlar siz evden mi ariyorsunuz cepten mi nasil bu kadar uzun konusabiliyorsunuz biz anca 5 dakika konusup kapatiyoruz cok yazmasin diye.. siz nasl yapiyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…