Ksa dnem Askerlik...

ev sahibiyle görüştüm, yarın gel konusalım diyo
nası gidicem yaa işten izin al onca yol çek öff
bu ev yatıcak gibime geliyo=(((

üzme kendini burcucum nasipte varsa gelir hintten yemenden, nasipte yoksa ne gelir eldennn... :Saruboceq:

ata sözü bu boş olmaz. nasipse o ev olur zaten..

kesin karar verdiniz mi ki canım?
kredi mi çekeceksiniz?
annem çok acele ediyosunuz diye kızıyo, bitek ben ve nişanlım hevesliyiz şuanda
ev sahibi beklemek istemiyo, 33 gün var gelmesine, e işlemler, bankadan almamız filanda 1 haftadan uzun sürer adam acil ihtiyaçtan satıyomus o fiyata zaten beklemez diyolar..
o kadar dua ettim olsun dıye cok üzülücem olmazsa uffffffff

canım ya zor olmazmı sence? tam da düğün hazırlığı yapacağın zamanlarda bence çok zor olur. belki gündüz çok koşturacağın zamanlar olur. bir de gece nöbeti çekilmez... ama çok ihtiyacın varsa olabilir.

yusum canım yurt dediğin yerde her dk olay olur dışardan sanıldığı gibi kolay olmaz öğrencinin sıkıntısı hiç bitmez sana uyku haram olur e bir de gündüz çalışıyorsan akşam dinlenmek isteyebilirsin parasından da öte senin dinlebilmen daha önemli

canım alıcak olursanız zaten adamla anlaşır ondan sonra banka işlemlerini başlatırsınız. sen mi yürütcen tüm işlemleri. nişanlın gelmeden alıcaksanız ailesi gelip yardımcı olur heralde..

allah şifa versin.siz annenizi rahatlatmaya çalışın.başka şeylerle oyalamaya çalışın.çok zor biliyorum ama.bu şekilde geçecek zaman.allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

dershane var ama çook kötü bir yer.Hiç çalışmayı düşünmedim orda. Ama daha büyük bir ilçeye ya da ile gittiğimde özel ders vereceğim inş. seviyorum soru çözmeyi ve anlatmayı =)
kaydirigubbakcemile3 ne kadar eğlenceliydi öğrencilik yahu. bazen sıkılsam da derslerden öğrencilik yılları daha iidi.

günlük 36 ise tut canım ya, evlenince nöbetler uyusmazsa yada sıkılırsan çıkarsın nolcak.
bi ihtiyacınızı görürsünüz günde 36 milyon fena para degıl
Biranda aklıma ne geldi bak benimkinin bana söylediği bir yalan vardı ya o da bu lisedendi. Cık vazgeçtim şimdi saldırırım ben ordakilerin hepsine, hıncımı onlardan alırım. =)

ev sahibiyle görüştüm, yarın gel konusalım diyo
nası gidicem yaa işten izin al onca yol çek öff
bu ev yatıcak gibime geliyo=(((
canım o ev hem güzeldi hem de fiyatı uygundu. ama olmazsa o ev sonuçta yine bulabilirsiniz. bir de ev fiyatlarının düştüğü yazıyor birkaç yerde okumuştum. askerden geldikten sonra bakarsınız olmadı. Bir de sizin daha öğrenim kredisi ödemeleriniz var değil mi? Ev kredisiyle birleşince zor olmaz mı sizin için?

evet canım ben de düşündüm ve vazgeçtim. hem yorucu olur hem de azönce aklıma geldi o lisenin öğrencileriyle uğraşamam :mymeka: en iisi akşamları evde dinlenmek galiba.

ay evet akşam akşam hatlar karıştı :kedi:
ah ah benide eşim tutuyordu :sinifsinif:
aklıma geldi bir an :gitme:
canım senin eşin askerliğini yaptı mı?

Benim eşim sonra aşık falan olursam zor olur diye yaşı gelir gelmez gitmiş askere
Düşünceli adam içine doğmuş benim üzüleceğim kaydirigubbakcemile3
Gerçi biz çok geç karşılaştık ama neyse
11 yıl kadar oluyor eşim askerliğini bitireli

evet canım bir de liseli kızlar zor olur. zaten nişanlımın çalışma saatleri de kötü üstüne bir de ben zor koşullarda çalışmayayım. biranda maaşa eklenecek 250-300tl nin bana sağlayacağı yararları düşünüp olabilir dedim ama bu dünyaya da bir kez geliyoruz paragöz olmamak gerek kaydirigubbakcemile3

moon hoşgeldin canım benim a.s.

bencede canım uğraşılmaz yani
dersane işide iş değil aslında ya
bende dersanede çalıştım ama hatırlamak istemiyorum yani :dilcikar:

vavvvvvv helal olsun valla
akrabalarda babama askerliğini yapmamış adama kız mı verilir diyorlar :umursamaz:
kandırdı beni :dilcikar:

kızlar ben çıkıyorum
mesai bitti
herkesi öpüyorum
iyi akşamlar

Günaydın kızlar daha yeni uyandımda akannehir
bu uyku düzeni fecii kaçtı gene eşimle birlikte nöbetçi oldum bende gamyoncuiremsu
nasıl toparlayacağım hiç bilmiyorum
gene bugün heç uyumamak olucak sanırım çözüm
ayyy başımda feci arıo :sinifsinif:

onlar orda biz burda onlarla beraber askerlık yapıyoruz hayırlısıyla gelseler bı bızde onlarda rahatlasa

Sabah arayacam dedi aramadı:bbo::gitme::gitme: ayağında bir sorun vardı onu gösterecekti çok merak ediyorum(( sesini duymadan olmuyor senağlama sadece iyiyim desin kapatsın yeter banasenağlama

nişanlım aradı akşam 5 gibi
sesi gitmiş bağırmaktan mafoldumben
nasılsın dedim iyiyim aşkım dedi sen nasılsın dedi iyiyim dedim
ikimizinde iyi olmadığını biliyorum
yemeğimide yiyorum üşümüyorum da diyo
acilen kapadı seni seviyorum kendine dikkat et dedi ben orda koptum mafoldumben
ağlamaklı bi sesle sende kendine dikkat et aşkım dedim kapattıkmafoldumben
yolda ağlaya ağlaya eve geldim mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…